18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Van Dame tańczy

barszczzuszkami • 2012-12-28, 17:07
Van Dame tańczy do popularnego ostatnio "hitu". Widać dupeczki ogarnął pomimo ch*jowej muzyki w tle, pewnie ma doświadczenie z wiejskich festynów. Już nie jedną wyr*chał na dożynkach we wsi.


dupaCYC

2012-12-29, 13:17
Najwięcej się tutaj wypisują osoby które swoje imprezowe życie towarzyskie zakończyły na smerfotekach w podstawówce. Ta muzyka jest taneczna i rytmiczna, na imprezach parkiet się zawsze zapełnia przy tym kawałku(nie sk***iałe hejty nie chodzi tu tylko o remizę a o kluby), ale co ja wam pisze i tak tego nie zrozumiecie , bo imprezę widzieliście jedynie na matrycy własnego monitora .
Po drugie jakby była ta sama melodia do piosenki Pitbulla bądź jakiejś gwiazdeczki z USA to wszyscy byli by zadowoleni i się ślinili. Idioci cudze chwalą swojego nie znają.

mysza1993

2012-12-29, 14:21
Mam pytanie znacie nazwę filmu ?

artiee

2012-12-29, 14:46
Blackhunter napisał/a:

k***a bez włączania głośników wiedziałem że ta buracka muza będzie w tle :-/
Chyba zacznę rozdawać warny za ten pedalski hit.



I za metal.

wojtek666

2012-12-29, 15:26
Witamy na Sadolu gdzie moża posłuchać disko czekam na odcinki my little pony a mod ma racje nuta dno i wodorosty i dalej klubowicze prosze opowiadajcie jakie imprezy mnie mijaja w tych waszych "klubach"

TeFisto

2012-12-29, 15:34
Jej ja na imprezie widocznie jestem zbyt elastyczny...
bo do 2giej jest nasz kochany pub w którym można się pobujać przy starych hitach ,ze szafy grającej, a później niestety zostaje tylko zabawa na takich "pedalskich" kawałkach.
Preferuje pierwszy lokal ,ale jak się nie ma co się lubi ....

A co do oburzenia niektórych to się zgadzam. bo zaraz znajdzie się któryś co da tą piosenkę do tych pedalskich kucyków i zrobi się tak zajebiscie cieplutki temat ,że niektórzy wyniEsą go na główną

kalifaktor

2012-12-29, 16:23
spoko nuta zna ktos tytul ?

vandamme1

2012-12-29, 19:44
o wy ch*je ! nie wyrazilem zgody na publikacje !

Arisovo

2012-12-29, 21:11
Nie ma to jak zakompleksiona społeczność sadistica (miastowi nie mający nigdy cycka w łapie albo nie potrafiący tańczyć)

tigerqaz

2012-12-29, 21:12
Blackhunter napisał/a:

k***a bez włączania głośników wiedziałem że ta buracka muza będzie w tle :-/
Chyba zacznę rozdawać warny za ten pedalski hit.



Już się tak nie popisuj :D :D

kapi145

2012-12-29, 21:51
Cytat:

k***a bez włączania głośników wiedziałem że ta buracka muza będzie w tle :-/
Chyba zacznę rozdawać warny za ten pedalski hit.



Nie spinaj już dupy, wszyscy przecież wiemy że jak idziesz na jakieś disco to słuchasz tylko Niemena, Comy i Grabaża, bo to są wystarczająco głębokie piosenki ...

Japie**olę :idzwch*j:

gieza

2012-12-29, 22:56
i tyle w temacie.


krzysiek0909

2012-12-29, 23:48
Oj hejterzy hejterzy. Wyjdźcie w końcu z domu i zarwijcie jakąś "wiejską" dupeczkę, a nie piszecie, że h*jowa muza. A jak się nie podoba to dalej walcie konia:)