18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uzależnione noworodki - Drugs Inc.

laskaww • 2012-03-23, 23:03
Sadystyczny wycinek ze świetnej serii National Geographic o narkotykach - odc. dot. środków przeciwbólowych i ich wpływie na noworodki rodziców ćpunów.


BrunerOvned

2012-03-24, 00:01
Bywam chwilami sadolem. Jednakże w tym temacie, jako ojciec widzący te suki, biorące różne ch*jostwa dla swojej chwilowej jazdy, jestem za karą śmierci dla tych egzemplarzy. Nieważne, czym i jak je zlikwidować. Może być i osinowym kołkiem. Zwierzęta są lepsze od nas. Przewagą jest instynkt, a nie rozum.

Remus16

2012-03-24, 00:31
Głupia p*zd.a zmarnowała życie dziecka

Borsuk1987

2012-03-24, 01:20
BrunerOvned napisał/a:

Bywam chwilami sadolem. Jednakże w tym temacie, jako ojciec widzący te suki, biorące różne ch*jostwa dla swojej chwilowej jazdy, jestem za karą śmierci dla tych egzemplarzy. Nieważne, czym i jak je zlikwidować. Może być i osinowym kołkiem. Zwierzęta są lepsze od nas. Przewagą jest instynkt, a nie rozum.



Zgadzam się w 100% moja narzeczona jest w 8 miesiącu ciąży i aż k***ica mnie bierze na myśl że mogła by coś takiego robić.

Wniosek?
Odebrać dziecko puki malutkie a matkę zaj***ć i nie byle jak tylko, najpierw ją przywiązać do wyra, "głodzić" (żeby wiedziała przez co przechodzi maleństwo) i na końcu zabić...

sankhja

2012-03-24, 02:05
zawsze wiem co powiedzieć, w każdej sytuacji...ale odebrało mi głos, nie ma takich słów, które oddałby to co teraz czuję, zwłaszcza jako kobieta w 5 miesiącu ciąży....smutek....że gdzieś, taki mały KTOŚ, ma już tak przechlapane na starcie...boże widzisz i nie grzmisz!

Cy...........rg

2012-03-24, 10:39
Ja pie**ole, tak łatwo wam skazywać na śmierci ludzi, od których nie jesteście lepsi? Znaleźli się wielcy mściciele, którzy po nocach opłakują tragiczny los Madzi z Sosnowca.

'' Boże widzisz i nie grzmisz '' - a dlaczego miałby cokolwiek robić skoro jest odpowiedzialny za ciążę danej narkomanki? Mógł przecież uczynić ją bezpłodną i pozwolić zdechnąć z przedawkowania.

Przyczyn trzeba szukać gdzie indziej - patologicznych korzeni, złego wychowania, niedojrzałego postępowania, dilerstwa, zbyt dużej dostępności i łatwości pozyskania tego typu środków, męskich ćpunów, którzy są tak napie**oleni, że zapominają wyjąć fiuta zanim wytrysną - przyczyn jest oczywiście w ch*j więcej.

he...........01

2012-03-24, 12:17
I co z tego ? Dziecko ćpun i tyle. Przynajmniej się urodził i żyje, niektóre się rodzą i kończą w TOY-TOYU.

andreez91

2012-03-24, 16:04
up@ albo na podłodze

RaScad

2012-03-25, 11:56
Czy wy chociaż słuchaliście? Większość z tych "ćpunek" zaszła nawet o tym nie wiedząć... Jeśli odstawiłyby narkotyki dzieciaki miałyby syndrom odstawienia. Dostają methadon właśnie po to, żeby go nie mialy. Póki matka nie bierze heroiny, a methadon, dzieciak jest bezpieczny i nic mu się nie stanie, a na odwyk zawsze jest czas... Zacznijcie chociaż słuchać tego co mówią w tych filmach... Poza tym chyba lekarze wiedzą co przypisują ciężarnym.......

Srasłkasz

2012-03-25, 11:57
jestem za przywróceniem spartańskich warunków

Prokurator

2012-03-25, 12:12
@Cyborg a jak chcesz tłumaczyć ćpanie, patologią, ciężkimi warunkami i czym jeszcze? NIE, TYLKO ona jest odpowiedzialna za to, że bierze tak samo w konsekwencji że dziecko jest uzależnione. Nie wiem skąd się bierze litość nad ćpunami i innymi zwyrolami

TrooperBR

2012-03-25, 12:35
to się nazywa wieczny melanż...

Apollon

2012-03-25, 12:42
j***ć ćpunów... długim kijem, worek i Wisła...

_R...........s_

2012-03-25, 13:13
k***a, nie łatwiej było by po prostu przestać ćpać na okres ciąży? Niby trudne, ale jak dziecko ma się urodzić jako upośledzony ćpunek, to chyba najlepiej było by je wyskrobać już na samym początku. Więc albo niech mamuśka przestanie ćpać, albo skrobanka i tyle. Po ch*j i matka i dzieciak mają się męczyć. A teraz niech jakiś "obrońca życia" zacznie pie**olić, o tym jak bardzo trzeba zakazać aborcje, bo krzywdzi nienarodzone dzieci.