18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uważaj na to, czego sobie życzysz

MichaU • 2014-01-21, 14:35
Z życzeniami trzeba uważać.


~tip.top

2014-01-21, 14:47
Michau napisał/a:

Z życzeniami trzeba uważać.


Dokładnie


BongMan

2014-01-21, 16:11
Za płonący kościół browar musi być.

Mr...........dy

2014-01-21, 18:12

xbandzior

2014-01-22, 09:36
będziecie sie smiać scierwa jak muslimy wysadzą sie w waszym mieście

Sadol2000

2014-01-22, 10:20
a ja ten kościół codziennie z okna widze jescze nie naprawili :P

adagioo

2014-01-22, 10:24
Ha! Szach-mat ateiści !

Ja...........nk

2014-01-22, 10:55
No to powiedzcie katolicy... po jakiego ch*ja na kościołach montowane są piorunochrony ?
czyżby bóg napie**alał piorunami w swój własny dom? gdzie tu sens, gdzie logika?
a co do muslimów, to jebnij się w łeb. Kościół jak zwykle wyjdzie obronną reką, a ucierpią niewinni.
Oczywiście jeżeli by tata sytuacja miała miejsce.

cocaine.animals

2014-01-22, 11:06
JabolPunk napisał/a:

No to powiedzcie katolicy... po jakiego ch*ja na kościołach montowane są piorunochrony ?
czyżby bóg napie**alał piorunami w swój własny dom? gdzie tu sens, gdzie logika?



Typowy ateista :lol: Też bym nie wierzył w Boga gdybym był takim ograniczonym kretynem który wyobraża go sobie jako dziadka siedzącego na chmurce z piorunami w ręku :lodowka: Tak masz rację - w twoim pytaniu i rozumowaniu nie ma sensu ani logiki, jest ograniczenie umysłowe :plzdie:

modyf

2014-01-22, 11:42
@cocaine.animals - raczej typowy ateista-gimbus, szokujący babcię swoimi przemyśleniami... A w niedzielę, jak go mama do kościoła wysłała to z kolegami na fajka poszedł. Taki kozak.

Browarowy-Potwór

2014-01-22, 12:49
Jak kogoś może coś takiego śmieszyć ? Nie patrzcie na kościoły jako na miejsca kultu, tylko jak na część kultury naszej Polski. Mnie k***a jakoś nie śmieszy widok palących się zabytków.
Tak, jestem katolikiem i wierzę w Boga.
Tak, mam ból dupy.

MichaU

2014-01-22, 12:55
Chytrusek napisał/a:

Jak kogoś może coś takiego śmieszyć ? Nie patrzcie na kościoły jako na miejsca kultu, tylko jak na część kultury naszej Polski. Mnie k***a jakoś nie śmieszy widok palących się zabytków.
Tak, jestem katolikiem i wierzę w Boga.
Tak, mam ból dupy.



Śmieszą mnie płonące kościoły i śmieszy mnie ból dupy polaczków-katoliczków xD

bieniu2106

2014-01-22, 13:10
A mnie nie śmieszy fakt, że te same zdjęcia przewijają się pod każdym tematem o płonącym kościele lub innym budynku sakralnym. To znaczy, każdy sadol widząc płonący kościół na zdjęciu pewnie tylko liczy, w którym poście pojawi się ten uhahany Norweg :-/

Nawet nie boli mnie jakoś szczególnie dupa, po prostu, to ewidentne polowanie na piwa przypominające żebranie o lajki na fejsbuku, naprawdę aż tak wam na nich zależy?