18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uważaj co piszesz w internecie :D

Gemmil • 2011-12-30, 15:17
Nie ma to jak dobry sadystyczny filmik :D

maciek616

2011-12-30, 15:39
I wanted to give you a beer, but then i took an arrow to the knee.

Gemmil

2011-12-30, 15:43
maciek616 napisał/a:

I wanted to give you a beer, but then i took an arrow to the knee.



If u think I care, u're stupid asshole

Xenomorph08

2011-12-30, 15:50
ch*jowy film. Wiking mi psa obudził.

BongMan

2011-12-30, 16:09
A skąd się w ogóle ten tekst wziął?

Dymekx

2011-12-30, 16:17
@up strażnicy w miastach ciągle gadają ten teks :D

rockface123

2011-12-30, 16:24
mi się gra podoba ich firma odniosła sukces srają kasą innym to chyba przeszkadza i robią firmy albo memy obrażające tą gre ale mnie to osobiście jebie w skyrima grałem 2 tygodnie i mi się znudził no ale po takim czasie :D

Din

2011-12-30, 17:14
rockface123 napisał/a:

mi się gra podoba ich firma odniosła sukces srają kasą innym to chyba przeszkadza i robią firmy albo memy obrażające tą grę ale mnie to osobiście jebie w Skyrima grałem 2 tygodnie i mi się znudził no ale po takim czasie :D


Bethesda? Oni srali już kasą długo przed wydaniem skyrima. Po za tym zajęło mi trochę czasu rozszyfrowanie twojego posta. Najpierw mówisz że gra ci się podoba, później mówisz że już po dwóch tygodniach ci się znudziła...? (no, chyba że napie**alałeś non-stop przez ten czas). Tu nie chodzi o to że ten "meme" obraża grę tylko najzwyczajniej wk***ia ludzi. Jeden typek widzi ten "żart", odrazu zaczyna go kopiować, wysyłać na swojego fejsbuczka i inny socjalny syf. Później inny typek to widzi i robi to samo, i tak w kółko.
P.S: zauważyłem że w twoim poście brakuje przycinków, przyjmij więc ten spóźniony prezent na święta. [,,,,,,,,,,,,,,,] Otwieraj powoli bo ci się rozsypią!

Dymekx

2011-12-30, 17:22
@up przycinki ?

Ten teks jest popularny bo Skyrim jest na czasie niby w jaki sposób ten teks obraża twórców lub grę jeśli grę (w ogóle można obrazić)?. Ale przyznajcie to śmieszne, że każdy z strażników ma tą samą nieszczęśliwą opowieść :D

Kodżak

2011-12-30, 17:43
Fajny filmik, dobrze obrazuje rzeczywistość.

Din

2011-12-30, 18:09
@Dymekx
Sam tekst chyba jest bardziej na czasie niż sam Skyrim. Widziałem kompilację komentarzy z owym tekstem, z dużych serwisów społecznościowych, gdzie pytani czy przynajmniej wiedzą co to jest Skyrim nie wiedzieli o co chodzi, ale się śmieją. A to, że każdy strażnik kiedyś dostał strzałą w kolano nie jest śmieszne ale żenujące. Gdybym kręcił się wystarczająco długo wokół każdego strażnika to WSZYSCY by mi powiedzieli że: wiedzą że jestem w TAJNYM bractwie zabójców i też czczą sithisa, że mieli przestrzelone kolano, że śmierdzę mokrym psem, pytają się mnie czy widzę tych wojowników z Hammerfell i ich dziwne, zakrzywione miecze (nawet jeśli już ich tam dawno nie ma) itd, itd. Takie niedociągnięcia zabijają klimat który, jest sporą częścią gier tego pokroju. Tak, tak - gry to dla mnie srs bsns.

think666

2011-12-30, 18:43
W 2020 roku tak będzie wyglądał firewall.

gumol

2011-12-30, 19:42
Zj***ne memy zawsze zasypują neta wk***iając ludzi... Były kartony, a teraz jest np ten w ch*j sk***iały kot "Co ja pacze" i od ch*ja jego wariacji :/

Wdr

2011-12-30, 19:48
Kodżak, wez już zamknij "tyłeczek" bo jak czytam twoje posty to trąca pedalstwem już ci to mówiłem wcześniej.... co jeszcze hm może to że jesteś dupo włazem....

BartiHero

2011-12-30, 20:36
tak ! Tak ! TAk ! TAK ! mało sadystyczne (-) gdzie cycki ? gdzie psychiczne filmiki ? Nawet hard jest już słaby ehh , ide pokroić trupa w piwnicy , siema :)