18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga! Nakurwiam drifta.

~Velture • 2022-08-27, 02:06
Kara za brudzenie parkingu :amused:


Zbysław

2022-08-27, 08:40
masz tak że boli cię :!: lub swędzi noga której j nie masz? :roll:

a drugie pytanie to czemu nie zpiepszyłeś za granice z tym sianem co ci dali przecież na przykład w Beninie to miałbyś za to dwie chatki i 3 żony

I by cię nosili

~Velture

2022-08-27, 09:08
Zbysław napisał/a:

masz tak że boli cię lub swędzi noga której j nie masz?
a drugie pytanie to czemu nie zpiepszyłeś za granice z tym sianem co ci dali przecież na przykład w Beninie to miałbyś za to dwie chatki i 3 żony
I by cię nosili



1) tak, biorę na to leki aby zmniejszyć objawy.
2) myślałem aby na dolary wymienić i do rosji sp***olić a tam zyć jak miliarder płacąc 2USD za noc w najlepszym post radzieckim hotelu.
3) co to ma wspólnego z tematem rozwalonego silnika?

dżonyłojlker

2022-08-27, 09:50
VeIture napisał/a:

2) myślałem aby na dolary wymienić i do rosji sp***olić a tam zyć jak miliarder płacąc 2USD za noc w najlepszym post radzieckim hotelu.



Najpierw zerknij na prawdziwy wykres rubla :-/

Arathnmor

2022-08-27, 10:17
KapejloneK napisał/a:

Najpierw zerknij na prawdziwy wykres rubla



na co ? :D

dżonyłojlker

2022-08-27, 10:39
Arathnmor napisał/a:

na co ?



Na wykres rubla, prawie 180% od dołka odwróconej głowy z ramionami. Przy którymś temacie z ukrainą pisałem kiedy będzie dno i że warto kupować, ale nie spodziewałem się, że aż tak wypie**oli.

dennissliwa

2022-08-27, 10:45
Zbysław napisał/a:

masz tak że boli cię lub swędzi noga której j nie masz?
a drugie pytanie to czemu nie zpiepszyłeś za granice z tym sianem co ci dali przecież na przykład w Beninie to miałbyś za to dwie chatki i 3 żony
I by cię nosili



Widze dupa piecze...

dadar123

2022-08-27, 12:35
KapejloneK napisał/a:

Na wykres rubla, prawie 180% od dołka odwróconej głowy z ramionami. Przy którymś temacie z ukrainą pisałem kiedy będzie dno i że warto kupować, ale nie spodziewałem się, że aż tak wypie**oli.



W marcu znajomy pytał mnie co kupować, odpowiedziałem mu, że ruble. Wyśmiał mnie. A teraz ja się z niego śmieję

polakwrocek

2022-08-27, 13:20
dadar123 napisał/a:

W marcu znajomy pytał mnie co kupować, odpowiedziałem mu, że ruble. Wyśmiał mnie. A teraz ja się z niego śmieję



Trzymaj te Ruble aż się Rosji skończą fundusze na ich sztuczne podtrzymywanie...

AbsolutnyBrakKarku

2022-08-27, 14:29
Kurde Infiniti tak się zagotowało, kiedyś japończyk był nie do zaj***nia.

radek225

2022-08-27, 15:39
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Kurde Infiniti tak się zagotowało, kiedyś japończyk był nie do zaj***nia.



Ale za to, jak ruda k***a wychodziła na wierzch to znak, że pod spodem już nie było do czego reparatur spawać. Tylko jeździć, dopóki nie złamał się w pół i na złom. Ciekawe, czy jakiś żółtek nie popełnił z tego powodu seppuku jako plama na jego honorze, że auto jeździ dobrze, ale gnije, jak poj***ne.

kowboj

2022-08-27, 17:22
ojoj czyżby się coś popsuło? :P

ritu4l

2022-08-27, 21:23
I dobrze, jeżdżo te k***y po parkingach, kilogramy gumy zostawią, później kolejne auta to rozjeżdżą i cały parking czarny. Co innego slajding golfikiem na śniegu pod tesco, to jest klasa

Marian_Koniuszko

2022-08-27, 21:39
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Kurde Infiniti tak się zagotowało, kiedyś japończyk był nie do zaj***nia.



Było i jest nie do zaj***nia, jednak trzeba je odpowiednio serwisować. Na przykład dbać o właściwy stan oleju w silniku. Były modele z małą miską olejową, z powodu której brakowało smarowania, na łukach i wzniesieniach, kiedy stan oleju był zbyt niski.
W tym przypadku prawdopodobnie skrzynia się wysrała- ale to akurat częste przy tego typu "jeździe" :lol:

mit2

2022-08-27, 23:44
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Kurde Infiniti tak się zagotowało, kiedyś japończyk był nie do zaj***nia.


Dalej są, tym bardziej w porównaniu z niemieckim gównem, z którego leje się olej zaraz po wyjechaniu z fabryki.
Żeby jeszcze goście z Mitsu, Hondy i Mazdy odkryli, że istnieje coś takiego jak ocynk :lol: