18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

uwaga na złodzeji i cyganów

medowski • 2014-03-20, 20:01


Takie tam ostrzezenie dla pasazerow metra wysiadajacych na pewnej stacji w Anglii 8-)

Da...........id

2014-03-20, 20:09
"złodziei i cyganów" - masło maślane.

Smalec666

2014-03-20, 20:45
Jezdzilem metrem z miljon razy w Warszawie i Londynie ale nigdy nie widzialem drzew z okien. Robilem cos zle?

Kurwa11

2014-03-20, 21:03
Niektóre linie metra (nie mylić z kolejkami miejskimi/podmiejskimi) w niektórych częściach trasy są odkryte a nawet mają stacje na powierzchni.

medowski

2014-03-20, 21:07
@up dokladnie :] no ale Smalec jak widac miljon razy jezdzil i nigdy nie widzial .........

ale fakt faktem pomylilem sie to jest pociag


ps. odkryta linia jest np czerwona i granatowa w londynie reszyt nie pamietam

to...........tt

2014-03-20, 23:47
Autorze, po pierwsze "złodziej" i :kupa: "cygan" :kupa: to jest jedno i to samo, a po drugie, mam nadzieję, że dając tytuł temu oto tematowi, miałeś na myśli "złodziei".

el...........wy

2014-03-21, 02:28
Komunikat powinien brzmieć "uwaga na cyganów i innych złodziei".

qwertyokkkk

2014-03-21, 05:37
Dafid napisał/a:

"złodziei i cyganów" - masło maślane.



Niekoniecznie.
Bo kazdy cygan to zlodziej, ale nie kazdy zlodziej to cygan.

medowski

2014-03-21, 07:53
toastt napisał/a:

Autorze, po pierwsze "złodziej" i :kupa: "cygan" :kupa: to jest jedno i to samo, a po drugie, mam nadzieję, że dając tytuł temu oto tematowi, miałeś na myśli "złodziei".



fakt literowka :)

Zarammoth

2014-03-21, 13:08
"uwaga na złodzeji i cyganów"

I na analfabetów.

Nie pie**ol o literówce, bo literówka to by była gdybyś przez przypadek nie wstukał litery lub wpisał inną.

davidkolec

2014-03-21, 13:11
zlodziej-thief,stealer pickpoting gypsies-cyganie kieszonkowcy,tak w gwoli ścisłości.

ryzy.ryz

2014-03-21, 13:20
To smutne, za niedługo tak będą mówić o Polakach jeżeli już nie mówią :/ Znam sporo ludzi którzy wyjechali za robotą (nie chciało się uczuć, budowa to za ciężka praca, staże za małe i milion innych wymówek jak tutaj nie da się pracować) w cale nie bronie systemu w którym żyje bo nawet dziecko wie że jest ch*jowy. Chcę tylko zwrócić uwagę na różnice między ludźmi wykształconymi a czystym plebsem który tak jak cyganie okupują niczym szarańcza Europę. Tamtejsze społeczeństwo komentuje bardzo negatywnie nasz pobyt np w Holandii czy Anglii.

Drugą rzeczą na którą bym zwrócił uwagę to honor nie dał bym się pomiatać np muslimowi w Anglii no k***a nigdy. Jak już wyjeżdżać to rządzić!

Nie wiem skąd się to bierze ale Polacy "zaczynają czarnieć" mówię tutaj o porównaniu to taniej siły roboczej, murzynów z Afryki i niewolnictwie.

I k***a ta duma gdy już wróci do kraju z pełnym portfelem, głowa podniesiona jak by prezesem był ale za granicą traktowany jak upośledzony do mycia garów lub sprzątania :/ na każde zawołanie gotów opie**olić pałę przełożonemu :/

Tyle.

Goofiasty

2014-03-21, 13:35
Dafid napisał/a:

"złodziei i cyganów" - masło maślane.


Tautologia.