18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Utwór z Diablo wykonany na gitarze

JÃ...........a. • 2012-05-30, 18:20
Aż miło powspominać czasy w których nie grafika, a muzyka była odpowiedzialna za klimat gry. Mam nadzieje, że się spodoba, gdyż znam ludzi którzy włączali Diablo tylko po to, by posłuchać w ciszy sam soundtrack.



ti...........ax

2012-05-30, 23:35
pamiętam jak chudłem przy tej grze.

Templariusz Mariusz

2012-05-30, 23:37
Ktoś powinien to powiedzieć: h*j z diablo 1, 2, 3, 4, itd. h*j z ludźmi których to jara. Załóżcie sektę i popełnijcie zbiorowe samobójstwo, żeby przenieść się do tej pie**olonej gry.

ti...........ax

2012-05-30, 23:41
Templariusz Mariusz napisał/a:

Ktoś powinien to powiedzieć: h*j z diablo 1, 2, 3, 4, itd. h*j z ludźmi których to jara. Załóżcie sektę i popełnijcie zbiorowe samobójstwo, żeby przenieść się do tej pie**olonej gry.



wnioskuje ze właśnie tatko wyszedł z twojego pokoju zapinając rozporek

RmX

2012-05-31, 00:21
A ja do teraz nie mogę przejść 5 aktu na poziomie piekielnym...
(zacząłem 4 lata temu ale save cały czas jest)

Huberek

2012-05-31, 00:42



Moim zdaniem to wykonanie lepsze.

Zawsze jak słyszę muzykę z Tristram przepowiadam sobie w głowie wszystkie odzywki mieszkańców.
"Hello my friend, stay awhile and listen"
"What ails you, my friend?"
"Hey, what can I do for ya?"
"I sense a soul in search of the answers."
"Tender fellow drink in peace."
"Pssst, over here."
"Greetings good master. Welcome to the Tavern of the Rising Sun!"
"Good day! How may I serve you?"

JaTyOn1

2012-05-31, 01:35
DR_DRE napisał/a:

Czy to nostalgia czy faktycznie muzyka z diablo przenika tak głęboko wywołując taki przyjemny niepokój ?



Chyba jedno i drugie. Dla mnie jest genialna.

Exias

2012-05-31, 01:42
Jeżeli już mówimy o muzyce z gier to polecam soundtrack z Arcanum- Przypowieść o Maszynach i Magii. Nieziemska oprawa muzyczna... zresztą cała gra jest godna polecenia, człowiek zapomina o świecie doczesnym :) Jako przykład - główny utwór z gry:


CzłowiekDepresja

2012-05-31, 01:57
Arcanum - nie wiedziałem, że inni też w to grali! Jeszcze w Tzara grałem!

Szouek

2012-05-31, 02:25
" znam ludzi którzy włączali Diablo tylko po to, by posłuchać w ciszy sam soundtrack."


O stary ! Sam tak robiłem ! :D

kamaz

2012-05-31, 02:57
Diablo miało ten klimat, muzyka po prostu świetna.

batmanPL

2012-05-31, 03:34
Miałem 8 lat jak grałem w D1.... nawet z sentymentu tydzień temu zainstalowałem ;) a ktoś tam pisał wyżej to ogólnie BN działa i paru ludzi jeszcze gra

JURIJ_77

2012-05-31, 10:07
batmanPL napisał/a:

BN działa i paru ludzi jeszcze gra



działa działa - tylko że i tak najlepszy klimat w D2 był na niepublicznych serwerach, takich jak np. Grota Trolla. Lata spędzone nad tą grą ehhhh ... ekspienie na BRH, Mefowanie, taksowanie mułów ... to były czasy - czasy pierwszego C&C Red Alert-a, Panzer General-a ...

A D1 było pierwszą grą, w którą graliśmy w sieci - kompy o sile 133 (po wciśniętym przycisku TURBO), połączone przez gniazda COM - wrażenie niesamowite hehe.

S.O.A.D.

2012-05-31, 12:42


Gdzie to mogę pobrać jako mp3?!

rufus90

2012-05-31, 14:21
Tekst kumpla z pokoju w akademiku jak się uczył
"Rafał, dziękuję Ci. Przy tej muzyce uczę się i czuję się jakbym grał w Diablo, niesamowite uczucie"

Jak ktoś chce soundtrack to może go znaleźć na tej stronie http://mp3skull.com/mp3/diablo_soundtrack.html