18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Utnę sobie palec to będzie lepiej...

Halman • 2023-08-22, 07:34

pomysł na rozwiązanie problemu, więcej w info....

info

Autor

2023-08-22, 08:11
@Halman

Dzięki za info, "przeczytałem" i nadal k***a nie wiem, po co on sobie ten palec uj***ł.

eliveruss

2023-08-22, 08:13
Wyjątkowo ostra maczeta, choć przyznam, że wolę filmiki, gdzie ucinane są palce tępymi maczetami, tak na 3-4 razy, często trafiając w różne miejsca, po czym krojenie jak chleba i dzielna walka palca o pozostanie na swym miejscu. Czasem sobie myślę, że takie palce mają wtedy większą wolę walki od ruskich poborowych na froncie

agrus11

2023-08-22, 08:20
"brat Nanavare odciął sobie jeden palec lewej ręki, mówiąc, że co tydzień będzie przedstawiał część ciała ministrowi spraw wewnętrznych" Chyba będzie więcej filmików :)

bercisko

2023-08-22, 09:49
Jęczał, że śledztwo "nie prześpiesza" - podobno położyli papiery za śledztwa na hinduskiej karuzeli i teraz brat jest zawodolony :-)

Cipelator

2023-08-22, 10:37
Czego, się dzisiaj nie zrobi dla subów czy lajków..

zdun

2023-08-22, 14:34
Ciężko będzie dupę podetrzeć jak mańkut, ale co kto lubi.

cybe123

2023-08-22, 15:10
Przed popełnieniem samobójstwa Nanaware nagrał wideo swoim telefonem komórkowym. Sangram Nikalje, Ranjitsinh Naik Nimbalkar, prawnik Dnyaneshwar Deshmukh i Nitin Deshmukh, wszyscy mieszkańcy Phaltan taluka w dystrykcie Satara, powiedzieli w filmie, że popełniają samobójstwo z powodu nękania.
Satara News: Sprawa samobójstwa Nandkumara Nanavare: Brat odcina palec, ponieważ dochodzenie policyjne nie nabiera tempa. I co tydzień będzie odcinał kolejny, dopóki sprawa nie nabierze tempa.

JanJankowski

2023-08-22, 15:13
Reklama maczety. Zamawiam na Allegro. Warto

Pantaran

2023-08-22, 15:13
Porwał się dla okupu i żeby pokazać że nie żartuje odciął sobie palec. Jak rodzina nie zapłaci to pozbawi się głowy. Od tygodnia się nie odzywa

Alonso

2023-08-22, 15:34


Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją

JebacPis100procent

2023-08-22, 16:16
Pantaran napisał/a:

Porwał się dla okupu i żeby pokazać że nie żartuje odciął sobie palec. Jak rodzina nie zapłaci to pozbawi się głowy. Od tygodnia się nie odzywa



Geniusz :D

Haw_haw

2023-08-22, 16:32
agrus11 napisał/a:

"brat Nanavare odciął sobie jeden palec lewej ręki, mówiąc, że co tydzień będzie przedstawiał część ciała ministrowi spraw wewnętrznych" Chyba będzie więcej filmików



Z pewnością minister spraw wewnętrznych się przejmie

:lol:

Polacco Sivusco

2023-08-22, 17:25
W Polsce powiedzielibyśmy na dwa sposoby :

Na złość ministrowi odmrożę sobie uszy

albo

po troszku została z niego garstka proszku


BTW - poj***ny protest Hindusa

marcino_zly

2023-08-22, 19:21
eliveruss napisał/a:

Wyjątkowo ostra maczeta, choć przyznam, że wolę filmiki, gdzie ucinane są palce tępymi maczetami, tak na 3-4 razy, często trafiając w różne miejsca, po czym krojenie jak chleba i dzielna walka palca o pozostanie na swym miejscu. Czasem sobie myślę, że takie palce mają wtedy większą wolę walki od ruskich poborowych na froncie



Zrób coś dla tutejszej społeczności i dla siebie.
Udowodnij jak ten pan, iż wolisz tępym narzędziem ucinane palce.
Utnij go komuś a najlepiej sobie.
Kiedy można się spodziewać filmu z akcji?