18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usuwanie paznokcia

tylkoodra • 2013-06-27, 03:16
Zrywanie paznokcie po uprzednim znieczuleniu. Znalezione na YT, dlatego też nie wstawiam na harda.

oglądać od 0:40, po zerwaniu już nikomu dupy nie urywa (a szkoda)



po tagach nie znalazłem, a jak było to ch*j mi w dupe.

janstar

2013-06-27, 22:45
Pamiętam moją akcję (dwa razy) z wrzynaniem się paznokcia - najpierw lewa noga, potem prawa: na początku, oczywiście bez znieczulenia gość grzebał w samym rogu żeby sprawdzić czy to rzeczywiście paznokieć się wrasta - już wtedy miałem ochotę stamtąd sp***alać albo mu zaj***ć, ale myślę że na ch*j mi to skoro i tak później będzie mnie czekało to samo; potem już na "stół", wbija mi to znieczulenie - dalej czuję jak mnie dotyka (czuję to mało powiedziane), dał półtorej dawki - dalej nic... i tak sobie czułem każde pociągnięcie skalpera (nacinał skórę) i potem zrywanie paznokcia. Albo to j***ne znieczulenie na mnie ni cholery nie działa (tyle co mrowienie i sztywność giry czułem jak przy znieczuleniu np. na zęba), albo ten idiota nie umiał go totalnie podawać...

jarema157

2013-06-27, 23:48
Miałem kiedyś taki zabieg przeprowadzany, i chirurg nie usunął mi całego paznokcia. Narósł drugi i teraz muszę obcinać jednego i kawałek drugiego...

Leginek

2013-06-28, 00:25
Bardzo pozytywny lekarz :)

ostreczek

2013-06-28, 00:41
Nie rób mi ochoty !! pisząc ch*j Ci w dupę!!!!

xRosomak

2013-06-28, 13:34
Ostatnio jakaś nowa moda się narodziła na to wyrywanie paznokci. :D