18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usuwanie kozojebcy z samolotu

GeorgeHarvey1 • 2024-03-22, 02:39

Cenna społeczna inicjatywa

corpo_kills_me

2024-03-22, 09:01
Ciapaty ma problem, że dookoła są biali ludzie?
To niech wypie**ala z samolotu. Proste.

Gandalf-Szary

2024-03-22, 09:18
Najbardziej żałośne są te dziady z telefonami.

Maniecky

2024-03-22, 09:37
Wyjebac jeszcze ta cipe w czapce i mozna leciec

moonglight40

2024-03-22, 09:45
NeinNeinNeiN napisał/a:

No dobra, wyj***li muslima z samolotu haha super też mi się podobało. Ktoś wie dlaczego go wyj***li?



Konwersacja:

- Muslim: Jestes takim twardzielem?
- Muslim: Ja widze ze tu wszyscy biali ludzie, wiec jak widziecie Muzulmanina to wy wszyscy "ooh zszkowowani"
- Muslim: Proboje wrocic do mojej ojczyzny a wy wszyscy mi w tym przeszkadzacie, mowie to wam, mowie to wam
- Lysy: chodz na przod samolutu, (dla weryfikacji), dawaj chodz
- Malpa: Daniel chodz tu (walkie talkie)
- Muslim: To moj bilet, tu mam bilet
- Muslim: Myslisz ze jestes twardzielem
- Szarpanka i Lysy: Połóż rece w dol i nie dotykaj nikogo, i pozniej to co widzisz..

Don_Dyziotto

2024-03-22, 09:53
Jednak te różnobarwne powinny mieć oddzielne szkoły środki transportu w ogóle 3/4 z nich do utylizacji reszta do jakiegoś zoo i zaraz by spokój na świecie zapanował

Siriuz

2024-03-22, 10:13
Mnie to jednak wk***ił ten ulany gość w czapeczce. Trąca popycha i szuka problemu. Jemu należał się porządny gong.

Nazhir

2024-03-22, 10:13
I co, można kulturalnie i klasą wyprosić kogoś z samolotu? Można. Tylko do tego trzeba być białym mężczyzną, który nie boi się pracy fizycznej.

ba...........zu

2024-03-22, 10:30
Ja nie rozumiem, z czego wyniknął problem. Wie ktoś? Nie ma początku, nie wiadomo od czego się zaczęło.
Nie żebym brudasów broniła, ale jeśli wraca do swojego kraju, to chyba chwała mu za to i nich tam po wsze czasy zostanie, czyż nie? Pomóc, nie utrudniać.

moonglight40

2024-03-22, 10:31
babazwozu napisał/a:

Ja nie rozumiem, z czego wyniknął problem. Wie ktoś? Nie ma początku, nie wiadomo od czego się zaczęło.
Nie żebym brudasów broniła, ale jeśli wraca do swojego kraju, to chyba chwała mu za to i nich tam po wsze czasy zostanie, czyż nie? Pomóc, nie utrudniać.



Chcieli zweryfikowac jego bilet, a Muslim, jak to zawsze, z arogancja chcial robic wszystko bez regulaminu, i mial wyj***ne, wiec lysy go wyjasnil.

Lobo24

2024-03-22, 10:52
Podkład do ostatnich 10 sekund filmu.


Veni_Vidi

2024-03-22, 11:12
Całkiem sprawnie mówi językiem psów ale wataha nie dała się zwieść i zaatakowała...

Czester

2024-03-22, 11:19
Pięknie. Jedyny sposób na edukacje tej kadry inżynierskiej

Pierdolsiespierdalajkurwa

2024-03-22, 12:05
Jeszcze powinien dostać porządny wpie**ol poza kamerkami, wiadomo, przecież zawsze może się przewrócić schodząc po schodach.

ba...........zu

2024-03-22, 14:35
moonglight40 napisał/a:

Chcieli zweryfikowac jego bilet, a Muslim, jak to zawsze, z arogancja chcial robic wszystko bez regulaminu, i mial wyj***ne, wiec lysy go wyjasnil.



Nigdy nie spotkałam się z weryfikacją biletów w samolocie. Od tego jest odprawa na lotnisku. Nie uważasz, że taka ewentualna weryfikacja powinna była się odbyć, jak ze swojego kraju leciał do cywilizacji, a nie odwrotnie?