18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawka w lesie

Jesse.Pinkman • 2023-10-14, 11:18
Kolejni miłośnicy napie**alania.

Virsitaris

2023-10-15, 10:05
minions napisał/a:

Tak tak lewaki, ucinanie genitalii dzieciom jest w porządku, mordowanie płodów jest w porządku, wyrzucanie mężczyzn z domu bez wyroku też jest w porządku, ale jak dorośli faceci za obopólną zgodą okładają się pięściami na uboczu i wg zasad to jest patologia i do gazu. Rywalizacja dla tępych i głupich karków, ale honorowa i nie czyniąca postronnym krzywdy.



k***a, wyciągnąłeś jakieś wnioski z dupy na podstawie kilku wpisów, wymyśliłeś sobie narrację i się jeszcze o to zesrałeś XD Wszyscy w domu zdrowi? Może fałdy na mózgu wyprostowały Ci się od przesiadywania na tym portalu.

Jedyne co mogę Ci powiedzieć to, to że jesteś jełopem, który myśli chyba, że na tym lesie ich aktywność się kończy i wcale nie utrudniają normalnym ludziom egzystencji w żaden sposób xD

b4mb0

2023-10-15, 11:03
k***a, w lesie nikomu nie przeszkadzają mogli by mniej japę drzeć bo zwierzęta płoszą myśliwym. Dla mnie bomba

nestorius

2023-10-15, 19:19
Z jednej strony żenujące widowisko, ale z drugiej takie osobniki w stadzie zwanym społeczeństwem są potrzebne.
Na co dzień trzeba ich omijać/unikać, ale jest to inwestycja w przyszłość. Jeżeli, któregoś dnia populacja ukropów, pejsaków, morświnów, ciapaków czy smoluchów wymknęłaby się spod kontroli, to nie liczcie na to, że policja czy wojsko wam pomoże, bo muszą działać wg przepisów. Natomiast te osobniki wtedy mogą okazać się przydatne, a i teraz stanowią swoistą gwarancję bezpieczeństwa, że importowana dzicz będzie ostrożna, bo inaczej w ramach profilaktyki zaliczą klepanie mordy.

W każdym państwie rozsądna władza hoduje sobie populację nacjonalistów, kontrolując jej liczebność, aby nie było ich za dużo. Pełnią oni funkcję takiej "niemundurowej" służby.

Jak myślicie, kto by teraz walczył za ukrainę, gdyby nie wyhodowali sobie faszystów z pułku Azow. Zwykły żołnierz nigdy nie będzie tak oddany w walce, jak ekstremista z wypranym mózgiem.