18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawka polskich kibiców

Ushiro Mawashi • 2012-10-17, 19:20
Ustawka kibiców Górnika Zabrze ( na czarno) i Legii

Walka od 2:20

siba

2012-10-17, 22:44
Tacy ludzie będą kiedyś bronić nasz kraj a nie jakieś p*zdy z telewizji. Ja jestem dumny, że mamy takich ludzi.

xsl

2012-10-17, 23:29
siba napisał/a:

Tacy ludzie będą kiedyś bronić nasz kraj a nie jakieś p*zdy z telewizji. Ja jestem dumny, że mamy takich ludzi.


Tacy ludzie, którzy zwyczajowo sp***alali przed wojskiem (w czasach, kiedy jeszcze były komisje), mają w dupie prawo i jakiekolwiek zwierzchnictwo. Jesteś naprawdę naiwny, jeśli sądzisz, że są w stanie poddać się wojskowemu drylowi. A jeśli nie są, to będą tylko zgrają pakerów, bo żołnierz jest od posłusznego wykonywania rozkazów.

romanbomba

2012-10-18, 01:08
nagrywane kamieniem.. :radocha:

Uw...........am

2012-10-18, 02:14
romanbomba napisał/a:

nagrywane kamieniem.. :radocha:


chyba nie czytales tematu "co wk***ia moderatora" czyz nie ? :lol:

Stehlen

2012-10-18, 08:53
całe gówno tu widać ale ok... rezyser ów filmu napie**alał kamerą we wszystkie strony . ..

maniiiek

2012-10-18, 09:00
@Ushiro Mawashi taktyka dobra jak na pseudokiboli. 100 zawodowych żołnierzy rozwaliłoby obie grupy na raz bez większych problemów. Dodatkowo dochodzi taki nowoczesny ficzer jak broń palna. Dobrze ukryty gość z karabinem wybiłby połowę zanim doszliby do tego co się dzieje a drugą połowę zanim by go zlokalizowali. Ale gdyby broń miotana oraz palna w magiczny sposób przestałaby działać a wojsko wyparowałoby w równie nieoczekiwanych okolicznościach to tak. Oni byliby najlepszymi obrońcami ojczyzny. Tyle, że w myśl zasady "na bezrybiu i rak ryba".

Ushiro Mawashi

2012-10-18, 09:21
maniiiek napisał/a:

@Ushiro Mawashi taktyka dobra jak na pseudokiboli. 100 zawodowych żołnierzy rozwaliłoby obie grupy na raz bez większych problemów. Dodatkowo dochodzi taki nowoczesny ficzer jak broń palna. Dobrze ukryty gość z karabinem wybiłby połowę zanim doszliby do tego co się dzieje a drugą połowę zanim by go zlokalizowali. Ale gdyby broń miotana oraz palna w magiczny sposób przestałaby działać a wojsko wyparowałoby w równie nieoczekiwanych okolicznościach to tak. Oni byliby najlepszymi obrońcami ojczyzny. Tyle, że w myśl zasady "na bezrybiu i rak ryba".


Ja nie twierdze, ze oni byliby najlepszymi obrońcami. Oczywiście nie można ich porównać do zawodowych żołnierzy bo w starciu z nimi są bez szans. Jednak gdyby stanęło 100 kiboli naprzeciw 100 prawników, lekarzy, mechaników czy bóg wie kogo to napewno zdzialaliby dużo wiecej.

TomusK

2012-10-18, 09:56
co jak co, ale kultura większa niż na rosyjskich ulicach/drogach

ArkaSzatana

2012-10-18, 11:24

Bad Mother Fucker

2012-10-18, 17:31
k***a jakie bydło odpaliłbym czołg i wj***ł się w nich bez przymrużenia oka.

Ushiro Mawashi

2012-10-18, 17:54
Bad Mother Fucker napisał/a:

k***a jakie bydło odpaliłbym czołg i wj***ł się w nich bez przymrużenia oka.

ch*ja byś zrobił i dobrze o tym wiesz

kamuha

2012-10-18, 17:58
generaleiroxD napisał/a:

@slonzok pie**olisz górnik pany



tak tak :glasku: u siebie na wsi.

czarnyyy666

2012-10-19, 15:28
Nie dość że ziemniakiem nagrywane, to jeszcze trzyma go jakby był gorący

Skowu

2012-12-22, 01:08
Nepritomny napisał/a:



" kamerzysta " zajebisty cwaniaczek, zamiast się napie**alać to krzyczy " je^aaaaaać k^rwyyyy " a tak to by spier*alał jak najdalej i najszybciej ...