18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2023-08-04, 17:39
yoszek napisał/a:

Ustawka na 1/4 mili



j***ne wakacje... :homer:

Cycu320

2023-08-04, 18:19
Halman napisał/a:

j***ne wakacje...



Weź przestań beczeć. Wróć do początkowych stron sadistika i przekonasz się, że nie tylko wartościowe z twojego punktu widzenia materiały pojawiały się na tej stronie.

:->

Halman

2023-08-04, 18:27
Cycu320 napisał/a:

Weź przestań beczeć.



popieraj dalej takie gówna, zobaczymy do czego to doprowadzi

~Velture

2023-08-04, 20:22
Halman napisał/a:

popieraj dalej takie gówna, zobaczymy do czego to doprowadzi



O ile zgadzałem się z wcześniejszym twoim postem to teraz... albo nie.

Zapytam najpierw.

DO CZEGO TO DOPROWADZI?

Quassar

2023-08-04, 22:07
~VeIture napisał/a:

O ile zgadzałem się z wcześniejszym twoim postem to teraz... albo nie.
Zapytam najpierw.
DO CZEGO TO DOPROWADZI?



Kolejny fork kwejka....

Cycu320

2023-08-04, 22:07
VeIture napisał/a:

O ile zgadzałem się z wcześniejszym twoim postem to teraz... albo nie.
Zapytam najpierw.
DO CZEGO TO DOPROWADZI?



No właśnie Haluś. Do czego?

MalinaIChuj

2023-08-04, 22:20
Rabini są nie zgodni w decyzjach.....


Jokerd

2023-08-05, 00:31
A tak w sumie, to te na wózkach maja jakies zycie seksualne? Jak nie ma czucia w nogach, to w piczy tez nie?

W sumie naszła mnie taka mysl o bzykanku takiej suczki na wozku. Uległa napewno bedzie… to musi byc ciekawy expiriens.
Moze sa jakies portale gdzie takie nie do konca sprawne ogłaszają sie ze chciałyby zostac wydymane?

vladok

2023-08-05, 01:03
Jokerd napisał/a:

A tak w sumie, to te na wózkach maja jakies zycie seksualne? Jak nie ma czucia w nogach, to w piczy tez nie?
W sumie naszła mnie taka mysl o bzykanku takiej suczki na wozku. Uległa napewno bedzie… to musi byc ciekawy expiriens.
Moze sa jakies portale gdzie takie nie do konca sprawne ogłaszają sie ze chciałyby zostac wydymane?



Ale że co? Że żadna bez wózka nie chce Ci dać?

JamPawel

2023-08-05, 07:09
Jokerd napisał/a:

A tak w sumie, to te na wózkach maja jakies zycie seksualne? Jak nie ma czucia w nogach, to w piczy tez nie?
W sumie naszła mnie taka mysl o bzykanku takiej suczki na wozku. Uległa napewno bedzie… to musi byc ciekawy expiriens.
Moze sa jakies portale gdzie takie nie do konca sprawne ogłaszają sie ze chciałyby zostac wydymane?


Kiedyś ma jednym polskim portalu bdsm ogłaszała się taka panna, twierdziła że "ma niesprawne nogi... Tylko nogi". Najpierw pisała w charakterze uległej, że szuka domina, a z rok czy dwa lata później szukała dla siebie psa już jako domina, więc różnie może być.

Zulu-Gula

2023-08-05, 07:26
Jokerd napisał/a:

A tak w sumie, to te na wózkach maja jakies zycie seksualne?




Silverface

2023-08-05, 12:39
Hmm no takie zabaweczki to ja chętnie...ale hmm, pierwsza i trzecia trochę podejrzanie wyglądają...a jak się tak dobrze przypatrzyć, to i dwójka jakaś dziwna... :D

razak

2023-08-05, 15:10
Jeszcze miesiąc ...