18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawianie Meczów w Ekstraklasie? Czy to Manipulacja ludźmi?

Daris • 2013-10-19, 02:06
Jak dobrze wiecie, nasz selekcjoner Reprezentacji Polski Waldemar Fornalik został zwolniony ze stanowiska, po meczu z Anglią.

Z tego co powiedział aktualny prezes PZPN, Zbigniew Boniek można wywnioskować, że kolejnym selekcjonerem zostanie Polak.
Nie trzeba przeglądać kolejnych artykułów o piłce nożnej, aby wiedzieć, że większość Polaków chce trenera z poza Polski. Jest to spowodowane tym, że na ten moment nie ma w Polsce, odpowiedniej osoby, która mogłaby ten cały bajzel (czyt. Reprezentacje Polski) pozamiatać i poukładać.

No i w tym momencie przechodzimy do sedna sprawy.
Kolejnym selekcjonerem, który najprawdopodobniej zostanie wybrany przez nasz ukochany PZPN ma być Adam Nawałka, aktualnie prowadzący Górnik Zabrze.

Jednak jak to zrobić, aby kibice znowu nie rzucali błotem, tak jak za czasów Laty i przepchnąć rodzimego trenera, którego nikt nie chce?
Odpowiedź jest prostsza niż myślicie.
Wystarczy, zmanipulować Polaków, tak, aby myśleli, że ten trener jest genialnym trenerem.

Pewnie część Was, która doszła do tego momentu w moim monologu, stwierdziła co on pierdzieli?
Pah, czas rozjaśnić trochę do czego właściwie zmierzam i dlaczego taki post powstał w tym momencie.

Spójrzcie na wczorajszy mecz (Jest już po 24, więc dzień następny :) ), Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze:



Zauważyliście coś dziwnego? Przypominam, że trenerem Górnika Zabrze jest nie kto inny jak Adam Nawałka, tak, tak nasz przyszły selekcjoner.
Powiecie co w tym dziwnego?
Przebieg meczu. Śląsk na przerwę schodzi z dwubramkową zaliczką, a ta zaliczka mogła by być wyższa, ale sytuacje, które zmarnował Śląsk wołają o pomstę do Nieba.
Po przerwie Śląsk wchodzi na boisko, zaczyna grać padake i pam mamy bramkę dla Górnika. Minuta 90' nic nie zapowiada (oprócz jednego Pana, którego zdjęcie zaraz zobaczycie), że mecz ma zakończyć się innym wynikiem a tu jeb, jeb i pozamiatane.
Mecz kończy się 3-2, dla Górnika.

Świetny Nawałka zostanie teraz genialnym strategiem, który wie co i jak zrobić, aby drużyna wyszła nawet z najgorszej opresji. Zostanie po prostu idealną osobą na stanowisko selekcjonera. Media już się o to postarają.

Puściłbym ogólnie ten cały mecz w niepamięć, jednak znalazłem coś, co tylko utwierdziło mnie w moich przekonaniach:


http://eurosport.onet.pl/forum/gornik-zabrze-slask-wroclaw,0,1010590,118477395,czytaj.html

Spójrzcie na godzinę, mecz zaczął się o 20:25. Coś tu śmierdzi, skąd ten Pan, w 50 którejś minute wiedział jak zakończy się ten mecz? Dlaczego wiedział, że Górnik, akurat w końcówce dobije Śląsk? Dlaczego Śląsk wyszedł na drugą połowę jakby czekał na coś co po prostu musi się wydarzyć?

Teraz, odpowiedzcie sobie na te pytania i zastanówcie się sami, czy faktycznie nie wydarzyło się tutaj nic dziwnego.

Sichimpresich

2013-10-19, 12:29
ArtiBiRD napisał/a:

Jak dla mnie to szerzycie teorie spiskowe prawie jak zespół macierewicza...



Jakie teorie spiskowe? Dla Ciebie to jest normalne ,że w połowie meczu możesz zobaczyć końcowy wynik ???? ehh kretyn :homer:

R4d0

2013-10-19, 12:36
Wy tu Nawalacie teorie spiskowe, a trenerem kadry zostanie Adam Małysz.

Kooondor2000

2013-10-19, 12:45
Autor tego tematu jest totalnym idiotą. Afera bo wygrał zespół, który był faworytem bukmacherów i wszystkich kibiców co oglądają polską piłkę. Tak Śląsk się podłożył Górnikowi tylko dlatego, żeby Nawałka żeby wyszedł pozytywnie jako motywator. Dla lepszego efektu oczywiście czekali do ostatnich sekund, żeby padły te 2 bramki, bo wcześniej wyciągnięcie na 3:2 już by tak nie działało, normalnie takiego czegoś to chyba w piłkarskim pokerze nawet nie potrafili by ustawić.

I to wszystko po jednym komentarzu jakiegoś gimbusa na onecie, który tak naprawdę to napisał po meczu. Takie rzeczy da się zrobić, jak pisał kolega wyżej. Gdyby ktoś normalnie pisał tego posta, to by na chama nie przekonywał na samym początku tego posta (Piszę to dokładnie gdy jest 1:2 w meczu i jest 53 minuta...) tylko by pisał normalnie (ee zapewne będzie jeszcze 3:2 jak znam życie ...itd) Widać że ten jego post jest bardziej fakowy niż mały rozumek co poniektórych.

Kooondor2000

2013-10-19, 12:49
Sichimpresich napisał/a:



Jakie teorie spiskowe? Dla Ciebie to jest normalne ,że w połowie meczu możesz zobaczyć końcowy wynik ???? ehh kretyn :homer:



jesteś idealnym kandydatem na syna Macierewicza. On też opiera swoje teorie na tak solidnych dowodach jak komentarz z onetu. Normalnie nie potrafię się przestać smiać.
Ehh że gimbusy muszą wchodzić na tą stronę, ja pie.... internet powinien być dozwolony od co najmniej 21 lat :facepalm2:

lxxx12

2013-10-19, 12:55
zmien sobie czas na komputerze i wystaw komentarz ot cala magia.

Goger

2013-10-19, 12:56
Wezwać komisje Macierewicza !

n1troo

2013-10-19, 12:58
niech go wybiorą, chociaż będziemy wygrywać skoro ustawia mecze ;d

MareKSG

2013-10-19, 12:59
Daris czy Ty jesteś popie**olony, czy tylko udajesz? Ja pie**ole, syn Macierewicza się znalazł. Nawet meczu k***a nie oglądałeś i oskarżasz jak idiota o coś co jest totalnym kretynizmem. Zobacz sobie impotencie umysłowy skrót. Przy bramkach nie było kontrowersji, po prostu Górnik walczył do końca nie tak jak pseudo piłkarzyki Śląska i wykorzystał ich frajerstwo.

http://ekstraklasa.tv/dreszczowiec-sezonu-nawalka-dokonal-z-gornikiem-cudu-skrot,364261.html

Gdyby nie internet, a szczególnie sadistic, nigdy nie dowiedziałbym się jakie pojeby mieszkają w Polsce. Gratuluję, macie gówno zamiast mózgu!

og_triple_og

2013-10-19, 13:01
Cytat:

Prosta matematyka: Post napisany 21:46, mecz zaczyna się o 20:15. Połowa trwa 45 minut, 15 minut przerwy i mamy 21:15. 51 minuta meczu nastąpi więc za 6 minut - o 21:21. Ten pan napisał post 20 minut później. Jakoś śmiem mu nie wierzyć.



Mecz się zaczął o 20:30, więc z prostej matematyki wynika, że chłopak pisał to w czasie 10-15 minuty drugiej połowy, oczywiście może to być inna strefa czasowa lub nawet zwyczajny fotomontaż, tylko po co? Jak dla mnie to jeżeli chłopak się zna na ekstraklasie i wie co jest grane to cała reszta wątku manipulacji w tym pro-komunistycznym państwie mnie absolutnie nie dziwi...

borewiczbori

2013-10-19, 13:06
Kurs w STS Nawałka Selekcjonerem:
Przed meczem w Zabrzu kurs że Nawałka zostanie selekcjonerem wynosił 2.00 , dziś rano wynosi 1.25. Nie mam pytań.

Daris

2013-10-19, 13:10
@MareKSG Tą o to częścią swojego komentarza poparłeś teze, której sam zaprzeczasz:
"po prostu Górnik walczył do końca nie tak jak pseudo piłkarzyki Śląska i wykorzystał ich frajerstwo. ".

Radziłbym Ci przeczytać raz jeszcze sam temat, bo widzę, że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży, tak jak i konstrułowanie argumentów, które wnosiłby cokolwiek do rozmowy.

Nie twierdzę, że mecz był ustawiony, ja tylko, mówię, że jest taka możliwość. Zważywszy na ilość argumentów, to potwierdzających. Dość duża róznica?

Pozdrawia Popie**olony, ale pozytwynie w przeciwieństwie do Ciebie :)

MareKSG

2013-10-19, 13:10
borewiczbori napisał/a:

Kurs w STS Nawałka Selekcjonerem:
Przed meczem w Zabrzu kurs że Nawałka zostanie selekcjonerem wynosił 2.00 , dziś rano wynosi 1.25. Nie mam pytań.



Też nie mam pytań. Twój żałosny klub nie potrafi wygrać i w frajerski sposób oddaje zwycięstwo, więc zwalasz wszystko na to, że Nawałka ma zostać selekcjonerem. Tylko, gdybyś miał choć trochę mózgu to zrozumiałbyś, że skoro sędzia nie popełnił żadnego błędu to wina za porażkę leży gdzie indziej i mówienie o jakimś przekręcie to kretynizm, chyba że piłkarzyki Śląska mieliby sprzedać mecz.


Daris - wg Ciebie Śląsk oddał zwycięstwo Górnikowi żeby Nawałka został selekcjonerem? Fuck logic! :idzwch*j: Nie mam więcej pytań, jesteś popie**olony ;)

MISIEQM1

2013-10-19, 13:14
Co za ścisk d***, Śląsk Wrocław w przyszłym sezonie i tak nie dostanie licencji a miasto doprowadzi do likwidacji tej spuścizny po Wojsku Ludowym. Siejecie zamęt, to samo można by powiedzieć o wczorajszym meczu Korony z Jagom, nagle po 12 mecz gdzie 90% to porażki Korona wygrywa 4:1. Przykładów jest jeszcze masa chociażby Wisła gdzie w tamtym sezonie broniła się przed spadkiem, a w tym nagle idzie na mistrza, może to zasługa Smudy, ale z tego co pamiętam wypisywaliście, że jest nieudolny i po 4 latach trenowania tych samych chłopaków g*** zdziałał, a tutaj nagle po 3 miesiącach składa zespół na miarę Ligi Mistrzów. A co do Trenera Nawałki to wątpię, żeby został trenerem kadry, nie po to od 5 lat tworzy silny klub, żeby teraz trenować pasibrzuchów i karierowiczów. Zibi wybierze jakiegoś patałacha, którego nikt nie chce i będzie pierdzielił, że to światowej sławy fachowiec, wszyscy go chcieli ale on wierzy w nasz zespół. Już mieliśmy cudaka z Holandii i jak zwykle g***, żeby wygrywać trzeba zapier*** a nie narzekać na brak biletów, ciasne buty, ch*** strój czy inne pierdoły.

ypsilanti

2013-10-19, 13:20
Mam rozumieć, że Boniek ustawia mecze żeby wypromować Nawałkę?! pie**olenie i nic więcej. Boniek i tak wybierze kogo będzie chciał. Fakt jest taki, że kogo by nie wybrał to zawsze znajdzie się tyle samo zwolenników co i przecwników.