18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawa o bratniej pomocy według Tuska

andrzej.gt • 2014-01-24, 21:08
Miłościwie nam panujący Donio tUSK :plzdie:

Pater patriae

2014-01-25, 00:40
andrzej.gt napisał/a:

tUSK



Cóż za zniewaga! Dzisiaj to się ludzie potrafią buntować w tych internetach :lol: .
Ale filmik fajny, piwo.

santaxl

2014-01-25, 18:20
by żyło się lepiej ministrom

premier_tego_burdelu

2014-01-25, 18:24
Czyli, gdyby u nas wybuchly zamieszki takie jak na Ukrainie to pacyfikowała by nas policja z całej unii? :D

szklanka

2014-01-25, 18:34
dokładnie premierze tego burdelu. Co więcej cała ta szopka to tylko i wyłącznie zabezpieczenie tuska przed czymś takim co dzieje sie na Ukrainie, bo ma świadomość że jak już sprzeda Polske to będzie duży ciemny dym, a to co dzieje sie na Ukrainie w porównaniu do tego co będzie działo sie w Polsce jest tylko małym krótkim przedstawieniem dla dzieci. Wierze.

FryzjerZG

2014-01-25, 18:45
Kazdy wyraz wypowiadany przez tego pajaca powoduje u mnie dreszcze z wk***ienia. Ja rozumiem, miała być parodia, ale wyszło coś okrutnie wk***iającego.

Bo3MamPoZiom

2014-01-25, 19:03
@szklanka cysterna browaru dla Ciebie!

mateusz2500

2014-01-25, 19:10
k***a serce mnie boli. Tysiące okazji żeby wyjechać do innych krajów olane, bo kocham Polskę. Tu się urodziłem, tu się wychowałem, tu chciałbym żyć i umrzeć. U siebie a nie na jakiejś j***nej obczyźnie. I jak tak patrze na tego typu filmiki to jedyne co mam ochotę zrobić to usiąść i płakać. Człowiek robi co może a te k***y z wiejskiej jedyne co to rzucają kłody pod nogi..... k***A MAĆ

Samudaripen

2014-01-25, 19:14
k***a! Ten kanał jest genialny :D SUB leci :D

Consciousness

2014-01-25, 19:30
NIE - dla "bratniej pomocy" obcych sił zbrojnych w Polsce.
Podpisujcie i udostępniajcie petycje do prezydenta.
Jest już ponad 4 tysiące podpisów, a potrzebne jest 10 tysięcy.

secure . avaaz . org / pl / petition/Do_Bronislawa_Komorowskiego_O_zawetowanie_ustawy_o_tzn_Bratniej_Pomocy/?fbdm

(usuńcie spacje) ;-)

jacek02b

2014-01-25, 22:25
@Consciousness
Ustawa zostala przyjeta juz dawno przez sejm orjetuje sie bo pierwsze glosowanie bylo w sierpniu ustawa przeszla i tylko brakuje podpisu prezydenta sprawa przegrana.

Ba...........co

2014-01-26, 03:02
Ilu z nas ma kat. A wbitą w książeczkę wojskową? Pewnie z 90 %. I my wszyscy będziemy zobligowani do tego, aby stanąć przeciw demonstrantom, którymi de facto sami będziemy... Postawmy jednego normalnego przy głównym sterze, bo w demokrację już nie wierzę.

Perezz

2014-01-26, 13:15
Jajebie jaka z was banda idiotów. Nie no sadistic standardowo mnie utwardza w przekonaniu że w polskim godle powinna być cebula a nie orzeł bielik. Zamiast k***a pieprzyć trzy po trzy przeczytajcie najpierw tą ustawę.

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/5FA767215E79AE82C1257B0300317679/

Macie też k***a zapłon jak ustawa od roku wchodzi w życie. Gratuluję dedukcji Szerloki

Jeśli ktoś się jara TV Trwam gdzie ta informacja się pojawiła to niech wie że to druk 1066 nie 1060 jak mówiła jedyna słuszna telewizja ojca Tadeusza. Nie to żebym był jakimś sympatykiem ryżego przyjeba co się zwie naszym premierem - po prostu jak jesteście tacy twardzi to idźcie do Tuska albo Komora i to powiedzcie czy tam ch*j obalcie rząd i zróbcie drugą Ukrainę.

andrzej.gt

2014-01-26, 17:23
Perezz napisał/a:

cebula a nie orzeł bielik

w roli ścisłości drogi specjalisto bielik to nie orzeł, bielik to jastrzębiowaty :-?

:glowawmur:

Podesłał bym Ci link do wiki... ale mi się nie chce