18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ustawa o bestiach, czyli Laudator Libertatis tłumaczy.

GrenAcid • 2014-01-21, 00:51

Kod:
Ustawa z dnia 22 listopada 2013 r. o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób, to jeden z najniebezpieczniejszych aktów prawnych uchwalonych od 1989 r. Więcej możesz przeczytać tutaj http://maszprawo.org.pl/2014/01/bestialska-ustawa-wschodnie-standardy-zachodniego-panstwa/


Zajumane bezczelnie z kanału LL, obejrzcie bo już niedługo ekipa ryżawego folksdojcza zacznie ugniatać prawo jak plastelinę byle tylko trzymać się koryta.

Po tagach nie znalazłem. Mój pierwszy....

Ps. Zapomniałem dodać zajebistych emotek żeby było trendy :samoboj: :lodowka: :idzwch*j:

el...........wy

2014-01-21, 01:24
Czy bezterminowe izolowanie od społeczeństwa nie jest przypadkiem niezgodne z humanitarną teorią wielkiej resocjalizacji? Przecież z założenia morderca i gwałciciel siedzi 25 lat w pierdlu po to, żeby po tym czasie wyszedł z niego dobry obywatel. A może zamiast pierdzenia w pasiak trzeba było jak najszybciej zafundować takiemu trynkiewiczowi zastrzyk resocjalizacyjnego ciężkiego kalibru w tył głowy?

al...........10

2014-01-21, 07:59
W sumie to ciekawe, bo od tej pory, jeśli ktoś zostanie uznany za groźnego (a władza ma monopol na prawdę), to może w literze prawa po prostu zniknąć.

GrenAcid

2014-01-21, 12:58
@elBiaauawy
Gdyby wiezienia robily to co maja robic czyli resocjalizować(najlepiej przez ciezka prace) a nie byc wczasami na nasz koszt mozliwe ze czesc z tych ludzi by wyszla na prosta, ale zgadam sie ze dla tych co jeszcze dumnie deklaruja ze znow zabija powinna byc lina i drzewo(bo kule drogie)

@alpha10
Pozdro dla kumatych. ;-)

Tassadar

2014-01-21, 16:21
W sumie nigdy nie jest dobrze jak rząd ma prawo do mordowania ludzi, bo można łatwo wkręcić kogoś niewinnego zaszlachtować i wszyscy mają być zadowoleni wówczas gdy prawdziwy bandyta kupił sobie wolność. Z drugiej zaś strony zawsze byłem i nadal jestem za przywróceniem kary śmierci. Poprstu niektóre przypadki są tak specyficzne że w moim uznaniu nie należy im się dar życia z ludźmi

el...........wy

2014-01-21, 18:00
Jeśli kara śmierci to morderstwo, to więzienie jest porwaniem i przetrzymaniem. Jak powiedział klasyk :)
Ale oczywiście skandalem jest , że więźniowie nie pracują. Pod tym względem naszą cywilizacje( unijną) wyprzedza o lata Białoruś

mare30ks

2014-01-22, 13:21
dosc rozsadny koles, wszyscy chetnie pie**ola odstrzelic tego czy tamtego, ale jakos nie moga sobie wywnioskowac do czego moze takie cos doprowadzic. kilka ostatnich zdan autora powinno dac nieco do pomyslenia niektorym. chociaz tych najmadrzejszych pewnie to nie przekona i swoj blad moga co najwyzej zrozumiec jak polatach sami zostana postawieni na szafocie czy pod sciana za wymyslone przewinienie