18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uśmiechnięty szakal i jego ziomek lampart

Ha...........dy • 2024-02-04, 16:02
Wdzięcznie pozują do fotografii. :-)


mygyry

2024-02-04, 16:17
There is Always bigger fish

Ha...........dy

2024-02-04, 16:29
mygyry napisał/a:

There is Always bigger fish



W rzeczy samej. :-)


smc

2024-02-04, 18:10
Po ch*j oni się tak zjadają...?

ZadźgamCiePenisem

2024-02-04, 18:41
smc napisał/a:

Po ch*j oni się tak zjadają...?


Wiekszość zwierząt na naszej planecie to miesożercy a to dlatego że rośliny są ubogie w wartości odżywcze dlatego właśnie goryl o wadze człowieka ok 140 kg zjada około 20-30kg roślin dziennie i robi to w czasie około 6-10 godzin natomiast mięsożercy jadają raz dziennie lew przy wadze 140 kg zjada tylko 5kg mięsa, oprócz tego dochodzi fakt że rośliny są tak naprawdze dominującym gatunkiem nad zwierzętami gdyż około 80-90% owych organizmów stanowią rośliny, zdominowały nas w naturze gdyż stosują trucizny dlatego 90% roślin natychmiast by cię zabiło albo mocno poturbowało ale te pozostałe 10% jadalnych również zawiera owe truczny takie jak:Inhibitory trypsyny, Fityniany, Kwas szczawiowy, garbniki, Taniny, Kofeina, Fazyna, Saponiny, Substancje goitrogenne, Letyny, Fitoestrogeny Solanine oraz wiele innych a te niejadalne zawierają między innymi Cyjanek, Rycyne, Arsenik, stąd najprawdopodobniej bierze się 99% chorób autoimmunologicznych, choroby psychiczne, i nowotwory natomiast choroby serca głównie poprzez spożycie olejów roślinnych oraz częstą aktywacje cyklu randla, dlatego ja jestem na bardo mięsnym Keto

WS46

2024-02-04, 19:06
smc napisał/a:

Po ch*j oni się tak zjadają...?



Jeżeli nie będziemy jeść to umrzemy. Takie kotki w przeciwieństwie do nas nie mają zbyt dużego wyboru - ich narządy
są przystosowane do poboru energii wyłącznie z mięsa (sporadycznie zjadają rośliny żeby oczyścić układ pokarmowy).
Taki lisek wie, że wpie**alając ze smakiem słabsze od siebie istoty musi liczyć się z tym, że i na niego przyjdzie kiedyś czas.
Pogodzony z tym faktem, żyje wykorzystując pełnię swojego potencjału atakując wszystko co jest od niego mniejsze i gorzej przystosowane do środowiska w którym przyszło żyć. Kiedy jednak dochodzi do kontaktu z większym osobnikiem i role się odwracają - jeżeli uda mu się uciec to fajnie. Jednak jeżeli zostanie złapany - wie, że musi pogodzić się z tym faktem, że teraz przyszła kolej na niego. Godzi się więc ze swoim losem i pozwala
silniejszemu osobnikowi się wpie**olić. Gatunek który jest najwyżej w hierarchii najczęściej umiera śmiercią głodową (np. słonie) lub w walkach ze swoimi braćmi o prawo do samicy.

kris1978

2024-02-04, 19:35
OneEpicBrainCell napisał/a:

Wiekszość zwierząt na naszej planecie to miesożercy a to dlatego że rośliny są ubogie w wartości odżywcze dlatego właśnie goryl o wadze człowieka ok 140 kg zjada około 20-30kg roślin dziennie i robi to w czasie około 6-10 godzin natomiast mięsożercy jadają raz dziennie lew przy wadze 140 kg zjada tylko 5kg mięsa, oprócz tego dochodzi fakt że rośliny są tak naprawdze dominującym gatunkiem nad zwierzętami gdyż około 80-90% owych organizmów stanowią rośliny, zdominowały nas w naturze gdyż stosują trucizny dlatego 90% roślin natychmiast by cię zabiło albo mocno poturbowało ale te pozostałe 10% jadalnych również zawiera owe truczny takie jak:Inhibitory trypsyny, Fityniany, Kwas szczawiowy, garbniki, Taniny, Kofeina, Fazyna, Saponiny, Substancje goitrogenne, Letyny, Fitoestrogeny Solanine oraz wiele innych a te niejadalne zawierają między innymi Cyjanek, Rycyne, Arsenik, stąd najprawdopodobniej bierze się 99% chorób autoimmunologicznych, choroby psychiczne, i nowotwory natomiast choroby serca głównie poprzez spożycie olejów roślinnych oraz częstą aktywacje cyklu randla, dlatego ja jestem na bardo mięsnym Keto



Jedno zdanie, ale jakże wymowne :-D

xiro

2024-02-04, 19:52
tymczasem velture :-D


Kmicic

2024-02-04, 20:19
Gepard łosiu!

korowiow777

2024-02-04, 22:16
kris1978 napisał/a:

Jedno zdanie, ale jakże wymowne



Ty już nawet zdań liczyć się nie nauczyłeś.

radek225

2024-02-04, 22:24
Kmicic napisał/a:

Gepard łosiu!



Twoja stara, a nie gepard. Widziałeś ty kiedykolwiek geparda na oczy?

Ha...........dy

2024-02-04, 22:44
Kmicic napisał/a:

Gepard łosiu!



Jeśli to prowokacja, to dałem się wciągnąć, a jeśli nie - jesteś zwyczajnie głupi.

Masz tu zdjęcie porównawcze. Po lewej jest gepard, a po prawej bohater mojego tematu.



Trzeba mieć wzrok Stępnia z "13 posterunku" i akurat zapodziać okulary aby te koty ze sobą pomylić... Jeszcze bym zrozumiał pomylenie jaguara z lampartem, bo te koty są podobne, ale lamparta z gepardem, znacznie smuklejszym kotem o długich nogach, małej głowie i zupełnie innym umaszczeniu?

smc

2024-02-04, 22:50
Gepard to jest lampart WRC :lol:

Antoni79

2024-02-05, 13:54
kris1978 napisał/a:

Jedno zdanie, ale jakże wymowne



Tlenu do przeczytania brakuje.

OneEpicBrainCell napisał/a:

Wiekszość zwierząt na naszej planecie to miesożercy a to dlatego że rośliny są ubogie w wartości odżywcze dlatego właśnie goryl o wadze człowieka ok 140 kg zjada około 20-30kg roślin dziennie i robi to w czasie około 6-10 godzin natomiast mięsożercy jadają raz dziennie lew przy wadze 140 kg zjada tylko 5kg mięsa, oprócz tego dochodzi fakt że rośliny są tak naprawdze dominującym gatunkiem nad zwierzętami gdyż około 80-90% owych organizmów stanowią rośliny, zdominowały nas w naturze gdyż stosują trucizny dlatego 90% roślin natychmiast by cię zabiło albo mocno poturbowało ale te pozostałe 10% jadalnych również zawiera owe truczny takie jak:Inhibitory trypsyny, Fityniany, Kwas szczawiowy, garbniki, Taniny, Kofeina, Fazyna, Saponiny, Substancje goitrogenne, Letyny, Fitoestrogeny Solanine oraz wiele innych a te niejadalne zawierają między innymi Cyjanek, Rycyne, Arsenik, stąd najprawdopodobniej bierze się 99% chorób autoimmunologicznych, choroby psychiczne, i nowotwory natomiast choroby serca głównie poprzez spożycie olejów roślinnych oraz częstą aktywacje cyklu randla, dlatego ja jestem na bardo mięsnym Keto



Nie do końca tak. Nie mamy dużych kłów, pazurów. Z drogi ewolucji jesteśmy roślinożercami-zbieraczami. Powinniśmy jeść rośliny, grzyby, orzechy, nasiona, wzbogacane drobnym mięsem. Jakaś żaba, jaszczurka, larwa, chrabąszcz. W drodze ewolucji i rosnących potrzeb energetycznych nauczyliśmy się jeść mięso, potem polować. Mięsna dieta jest dla nas zbyt kaloryczna i prowadzi do chorób serca, nowotworowych, chorób cywilzacyjnych. Ludzie chudzi, jedzący mało mięsa są zdrowi fizycznie- nasi dziadkowie, pradziadkowie. Nie mieli próchnicy, otyłości, bez leków potrafili dociągnąć 100. Do tego agresja. Zabijane zwierzę wydziela adrenalinę. My to potem jemy. Dodatkowo żeby spalić tłuszcz ciągnie nas do mocnego alkoholu. Na południu dieta wymaga mniej kalorii, bo energia organizmu nie jest marnowana na walkę z zimnem. Jako wspomaganie trawienia wystarczy im wino. Nie ciągnie ich do mięsa tak jak nas. Generalnie dieta mięsna może być korzystna dla pracujących fizycznie na świeżym powietrzu. Reszcie szkodzi.