18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Uśmiechnięty chłop z cycami

ma...........80 • 2013-12-11, 22:10
Marihuana powoduje, że mężczyznom rosną piersi


Amerykański lekarz - Anthony Yuen jest przekonany, że marihuana obniża poziom testosteronu u mężczyzn i powoduje u nich przesunięcie równowagi hormonalnej na korzyść estrogenów, co w efekcie wywołuje u mężczyzn ginekomastię, czyli rozrost tkanki piersiowej.



Jak donosi University Herald, badania przeprowadzone na zwierzętach wykazały, że ekspozycja na substancje aktywne zawarte w marihuanie nie tylko powoduje zmniejszenie poziomu testosteronu we krwi, ale także zmniejsza wielkość jąder i wywołuje anomalie w aktywności i składzie nasienia.


Większość przypadków ginekomastii rozwiązuje się samoczynnie w ciągu kilku miesięcy, czasem lat. Obecnie jednak w Stanach Zjednoczonych chirurgiczne usunięcie piersi u mężczyzn to piąta pod względem popularności operacja plastyczna.

Sie samo sie ukradło sie z tylkomedycyna.pl

Brzydkii

2013-12-13, 13:39
Prawda jest taka, że to wasze zioło prowadzi do schizofrenii. Znacząco obniża się poziom inteligencji palącej to gówno. Także sory. Ja wolę legalnie napić sie raz na jakiś czas wódeczki i też mieć śmiechawe niż naćpać się gówna i jeszcze narobić sobie problemów w przypadku złapania przez policje. Nie znam żadnej normalnej osoby która pali. Każdy to idiota, który ma problemy z zapamiętywaniem i nauką.

belzebub66i6

2013-12-13, 14:23
@Ork.Fajny
0,5l 40% wódki to nieco ponad 4mole etanolu, taka ilość soli kuchennej jeśli by Cie nie zabiła to zapewniłaby Ci wymianę nerek. Nie da się rozpuścić tyle thc w małej (0,5l) butelce żeby kogoś zabić

ma...........80

2013-12-13, 15:25
Znam paru palaczy zioła, paru feciarzy i paru alkusów. Każdy z nich ma swoje jazdy, nie są normalni, każdy jest inny na swój sposób. Widzę natomiast pewne korelacje: palacze trawy maja wszystko w dupie, idą po najniższej linii oporu, nie mają poczucia rzeczywistości, feciarze mają niską samoocenę, często chodzą przygnębieni i maja dziwne lęki odnośnie jutra... . Alkoholicy zaś mają wyj***ne na wszystko i wszystkich, bardziej niż palacze, są w stanie kłamać byle by tylko zamoczyć ryja i powspominać o tym jak to było, na kacu mówią o zmianach... do czasu kolejnego posiedzienia .

To moje obserwacje, mam nadzieje, że podzielicie się własnymi.

belzebub66i6

2013-12-13, 20:13
Feciarzy i alkusów nie znam ale wśród znajomych palaczy widzę dwie różne grupy. Pierwsza jest taka jak opisujesz, druga pracuje/studiuje i funkcjonuje zupełnie normalnie, z tym, że raz/dwa razy w miesiącu lubią zapalić

Ork.Fajny

2013-12-13, 20:28
belzebub66i6 napisał/a:

@Ork.Fajny
0,5l 40% wódki to nieco ponad 4mole etanolu, taka ilość soli kuchennej jeśli by Cie nie zabiła to zapewniłaby Ci wymianę nerek. Nie da się rozpuścić tyle thc w małej (0,5l) butelce żeby kogoś zabić


Ty nawet nie rozumiesz o czym piszesz... Po co pakować tyle samo moli THC co etanolu w siebie skoro mniej cię zabije...?

Blezzer

2013-12-13, 22:35
Jak często łapie gastro to piersi rosną razem z resztą ciała.

belzebub66i6

2013-12-13, 22:39
Zmierzam do tego, że człowiek nie jest w stanie wchłonąć takiej dawki, która spowoduje śmierć

Ork.Fajny

2013-12-13, 22:59
belzebub66i6 napisał/a:

Zmierzam do tego, że człowiek nie jest w stanie wchłonąć takiej dawki, która spowoduje śmierć


Na jakiej niby zasadzie to przyjąłeś...? Powstaje anomalia w prawach fizyki która sprawia że duża ilość THC np. wypitego nie wchłonie się...?

belzebub66i6

2013-12-13, 23:20
1. thc ma ograniczoną rozpuszczalność
2. thc ma ograniczoną wchłanialność (max 20%)
3. LD50 doustnie 1,2g/kg
4. sraczka wcale w tym nie pomaga

Ork.Fajny

2013-12-14, 08:39
1. dane? PS. Tak w ogóle to zakładasz że jest jeden rozpuszczalnik organiczny...?
2. dane?
3. przelicz to na ilość moli związku i porównaj z ilością moli etanolu. Zaboli cię ten fakt.
4. sraczki nie dostaniesz 1min po zażyciu za dużej ilości THC.

belzebub66i6

2013-12-14, 11:41
1. cayman chemical: 20mg/ml etanolu chemspider: 50mM
Gdzieś tak napisałem?
2. wikipedia thc "bioavibility"
3. Jeśli człowiek nie jest w stanie przyjąć 0,2 mola to jaki jest sens rozpatrywania 4?
4. Układ trawienny to nie sito z dużymi oczkami

froqer

2013-12-14, 20:14
W sumie sporo moich znajomych paliło i pali, i prawie każdy z nich jest jakiś... ciotowaty :) Może jest w tym ziarenko prawdy?

Ork.Fajny

2013-12-15, 08:54
1. Powtarzam. Czy to jest jedyny rozpuszczalnik dla THC...?
2. Dzięki.
3. Kto mówi o 4...? Tylko ty.
4. Tym co powiedziałeś potwierdzasz to co ja mówiłem a zaprzeczasz sobie...

belzebub66i6

2013-12-15, 18:09
1. Oczywiście, że nie. W tłuszczach rozpuszcza się gorzej (brak konkretów), metanol raczej odpada, DMSO i DMF ciężko by było wypić. O pozostałych informacji brak i są raczej niepijalne
2. Proszę
3. Racja, uczepiłem się tych 4
4. Kolejny raz. Nie da się przyjąć takiej ilości thc, która by cie zabiła. To byłoby ponad 4 litry roztworu. Dożylnie nikt tego nie stosuje (72mg/kg nie zabiły małpy, na ludziach na szczęście nikt nie testował), przy paleniu efekty występują zbyt szybko, żeby ktoś zdołał wszystko spalić.

To wszystko i tak nie zmienia faktu, że palenie jak lokomotywa po prostu szkodzi i robi z większości ludzi uśmiechniętych kretynów. Samo palenie szkodzi, składniki aktywne dokładają do tego swoje trzy grosze