18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urwał dziecku głowę podczas porodu i wepchnął z powrotem.

Thor14 • 2012-10-12, 22:41
Horror na porodówce w USA.




Podczas porodu położnik urwał głowę noworodkowi i próbował to ukryć przed rodzicami, zarządzając cesarskie cięcie - podaje Daily Mail.

Para z Missouri oskarżyła parę położników o zabicie jej rodzącego się dziecka poprzez urwanie mu główki. Medycy starali się ukryć makabryczną prawdę, wpychając dziecko i jego głowę z powrotem do kanału rodnego.

W pozwie, który przypomina scenariusz filmów grozy, rodzice opisali, jak Gilbert Webb i Susan Moore zmusili matkę do porodu siłami natury wbrew jej woli, a potem w straszliwy sposób spowodowali śmierć noworodka.

Nie dość, że doktor zarządził poród drogami rodnymi bez naszej zgody, to jeszcze nie pozwolił nam pojechać do innego szpitala, który przeprowadziłby cesarkę - skarżyli się rodzice zmarłego chłopca.

W pierwszej fazie porodu ukazała się główka niemowlęcia, jednak jego tułów zaklinował się w kanale rodnym. Dr Webb próbował wyjąć dziecko, jednak zbyt mocno pociągnął je za głowę. Krew z żył i tętnic noworodka trysnęła na podłogę na oczach matki i jej partnera siedzącego zaledwie kilka kroków od łóżka porodowego.

Webb natychmiast wepchnął główkę i ciało chłopca z powrotem do dróg rodnych kobiety i wezwał ekipę do przeprowadzenia cesarskiego cięcia - napisano w pozwie.


Ale urwał :idzwch*j:

zeto88

2012-10-12, 22:44
Ciekawe ile fizycznej siły wymaga takie urwanie głowy.

masabitumiczna

2012-10-12, 22:44
pewnie wcale nie tak dużo
można popróbować np. na kocie...

zeto88

2012-10-12, 22:50
masabitumiczna napisał/a:

można popróbować np. na kocie...


Ja to mam tylko multum szczurów pod ręką, ale to za mały kaliber.

masabitumiczna

2012-10-12, 22:56
@zeto88 - spróbuj 2 na raz, będzie bardziej wiarygodne odniesienie...

Re...........ms

2012-10-12, 23:25
ale jazda... teraz mu przewiercą dupę w kryminale :)

Jemruz

2012-10-12, 23:39
Co w tym dziwnego ? wiele rzeczy się przecież kupuje na raty :P

xts

2012-10-12, 23:55
Angel napisał/a:

wersja HARD
http://www.sadistic.pl/porod-posladkowy-vt85156.htm



dziwne, tutaj główka się pojawiła pierwsza, więc nie poród pośladkowy, typ musiał być jakiś poj***ny i ciągnąć za głowę dosyć mocno, pewnie używał kleszczy co poraniło szyje czy cuś

rusofil

2012-10-13, 01:17
Dlatego trzeba adoptować, a nie robić kolejne bachory. Problem z głowy.

Ro...........ce

2012-10-13, 02:11
Urwał i urwał, po ch*j drążyć temat :P

bravoteampolska

2012-10-13, 03:12
Zbyt ciasna była , a to wszystko przez to że się pie**olić nie chcą , tylko czekają do ślubu , no są wyjątki

kotorminator

2012-10-13, 07:53
Gdy czytam takie historie o poranku to zastanawiam się, dlaczego nie spotkało to (urwanie łba przy porodzie) niektórym ze Sadistica. Włączając mnie również.

Włodzimierz

2012-10-13, 08:07
Koto, kulnij się na górę strony, popatrz, i jebnij się w łeb. Jesteś na Sadisticu!

łysa_pała

2012-10-13, 09:10
No lekarz zajebisty. Czyli w stanach nawet strach przed porodem maja większy!