18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imie_jego_44

2014-01-21, 17:42
Agnostyk czy inny ateista może i wytrwa do końca ale człowiek myślący-wierzący patrząc na to nagromadzenie bzdur wyłączy to po minucie, skrajnie tendencyjny i nieprawdziwy materiał.

HaSz23

2014-01-21, 17:48
Proponuje obejrzec całość i potem skomentowac ok?Dałeś przykład typowego "katola" niedopuszczajacego do swojej główki własnego rozumu ale jezeli obejrzysz całosc i dalej bedziesz miał takie samo zdanie to spoko.pozdrawiam

Radysh

2014-01-21, 18:25
Zanim uruchomicie film, przypatrzcie się temu uśmiechniętemu, "fokusuwanemu" ryjowi.
To pedał, który jako kapłan kościoła, otwarcie przeciwstawiającemu się pedalstwu,
sam grzmocił w anus i był grzmocony.

Poza tym, grzmiał niczym Zeus, że pie**olenie się analne to grzech.

Szczyt hipokryzji.

PS Brakuje drugiej części.

Steven

2014-01-21, 18:50
Czy to Stifler tak się cieszy?

karamon

2014-01-21, 19:07
Cały czas stara się jednocześnie obalić twierdzenia wierzących , że bez jakichkolwiek prób kwestionowania akceptują różne rzeczy (choćby wniebowzięcie) i przy okazji udowodnić także bez jakiegokolwiek kwestionowania tego , że skoro nauka nie udowodniła istnienia Boga to go nie ma. Gadanie zatwardziałego ateisty działa na mnie jak ględzenie zatwardziałego katola, jednemu i drugiemu trzeba kazać sie puknąć w łeb. Tyle samo zmarnowanego czasu co na mszy w kościele , wolę obejżeć coś pouczającego o teorii strun niż jego stękanie.

Pamiętajcie , że to nie religia jest zła tylko ludzie, to nie religia zabija tylko ludzie. Marudzenie jak oszołomów przeciwnych broni palnej, "jak nie będzie pistoletów to ludzie nie będą się zabijać"

RoHunter

2014-01-21, 19:11
Dłuższe te filmiki dawajcie to na pewno obejrzę.

Borsuk1987

2014-01-21, 21:06
Fajne, dzięki za przypomnienie. Piwko

lapps

2014-01-22, 00:34
nieprawda bo:



powod calego zla i cierpienia siedzi w twojej glowie

bo...........ę

2014-01-22, 01:34
Polecam poczytać parę książek tego typka.

@RoHunter Idź się k***a utop albo chociaż zadanie domowe z przyrody odrób.

TRQPL

2014-01-22, 09:38
Nikt nie udowodnił że Bóg istnieje. Nikt też nie udowodnił że nie istnieje. Tak więc pewności niema. A takie pie**olenie jak w tym filmie to dla jakichś bezmózgich ameb. Stronniczy i tendencyjny abstrah*jąc od czyjejkolwiek wiary.

HaSz23

2014-01-22, 09:46
up@ Dlatego zostałem agnostykiem dzieki temu moge posluchac obu stron i wybrac te wlasciwa w moim rozumowaniu.Nie jestem zmuszony słuchac tylko słowa "bożego".

Hangman108

2014-01-22, 13:06
@TRQPL Nikt nie udowodnił, że niewidzialne jednorożce, żywiące się skałą księżycową istnieją. Nikt też nie udowodnił, że nie istnieją. Dlatego jestem jednorożcowym agnostykiem.

katolunchained

2014-01-22, 14:36
karamon napisał/a:

Cały czas stara się jednocześnie obalić twierdzenia wierzących , że bez jakichkolwiek prób kwestionowania akceptują różne rzeczy (choćby wniebowzięcie) i przy okazji udowodnić także bez jakiegokolwiek kwestionowania tego , że skoro nauka nie udowodniła istnienia Boga to go nie ma. Gadanie zatwardziałego ateisty działa na mnie jak ględzenie zatwardziałego katola, jednemu i drugiemu trzeba kazać sie puknąć w łeb. Tyle samo zmarnowanego czasu co na mszy w kościele , wolę obejżeć coś pouczającego o teorii strun niż jego stękanie.

Pamiętajcie , że to nie religia jest zła tylko ludzie, to nie religia zabija tylko ludzie. Marudzenie jak oszołomów przeciwnych broni palnej, "jak nie będzie pistoletów to ludzie nie będą się zabijać"



To nie jest ateista, tylko anty-teista.

Ork.Fajny

2014-01-23, 06:07
TRQPL napisał/a:

Nikt nie udowodnił że Bóg istnieje. Nikt też nie udowodnił że nie istnieje. Tak więc pewności niema. A takie pie**olenie jak w tym filmie to dla jakichś bezmózgich ameb. Stronniczy i tendencyjny abstrah*jąc od czyjejkolwiek wiary.


Z logicznego punktu wiedzenia nie da się udowodnić że czegoś nie ma. Da się tylko dowieść że coś jest.