18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodziny żony.

Yoka_Brotherrr • 2014-12-15, 15:36
moja żona miała wczoraj urodziny... nie miałem kompletnie pomysłu
na prezent dla niej, więc zabrałem ją na zakupy do centrum handlowego, a że kocha zakupy to byłem uratowany gdyż się bardzo ucieszyła...
przy wejściu minęły nas trzy zajebiste laseczki w mini i chciałem sobie niewinnie zażartować, więc mówię:

"chciała byś mieć takie nóżki co nie??"

i ch*j, czar urodzin prysł i zaczął się płacz... nie szło jej k***a uspokoić! aż prawię z wózka wypadła!

co jest z tymi kobietami nie tak?!

Yoka_Brotherrr

2014-12-15, 16:31
SsijMiKij napisał/a:

jeb z dzidy



nie wszyscy mają czas, żeby kopać w innych portalach w których ciężko znaleźć coś ciekawego

aimbotakahl1

2014-12-15, 16:53
@up

To wytłumaczenie jest pod każdym zaj***nym postem z innego portalu, wymyśl coś sam

Yoka_Brotherrr

2014-12-15, 17:38
aimbotakahl1, jakoś po Twoich własnych dowc**ach, też się nikt tu nie zesrał ze śmiechu... idź pohejtuj matkę jak myje okna na święta

aimbotakahl1

2014-12-15, 22:03
@up

Mogę pozdrowić twoją jak u mnie będzie myła, wysil się bo pojazdy o rodzicach skończyły się w gimnazjum

uszatok

2014-12-15, 22:04
@aimbotakahl1
Po ch*j ma wymyślać samemu, jak to wytłumaczenie jest całkowicie słuszne i logiczne?

Tratarara

2014-12-15, 22:08
Aimbokatachi
To wytłumaczenie moze być pod każdym postem i zawsze będzie prawd
Cytat:

ziwe, więc po co ma wymyślać nowe?

Chciałem napisać to co uszatok. Szkoda tylko ze na telefonie gowno mogę napisać, a nie posta

szymy

2014-12-15, 22:10
Właściwie to można interpretować to dwojako. Żona jest albo sparaliżowana i jeździ na wózku albo ma 3 latka i jeździ w wózku. :D

BigMrBlack

2014-12-15, 22:11
Myślałem, że małżeństwa pedofila z dziećmi są zabronione. Bierzesz sobie takie rozwydrzone gówniary których nie potrafisz ustawić, bo wychowujesz je bezstresowo, to nie dziw się, że odpie**ala takie cyrki.

SpeeReeThoosE

2014-12-15, 22:11
mój kolega ma dziewczynę, która lekko kuleje na nogę, na tyle lekko, że on o tym fakcie zapomina, ale no jak to dziewczyna, przejmuję się tym; i wywiązał się między nimi mniej więcej taki dialog:
[K]olega - jak to jest, że my zawsze mamy miliony plemników, a wy raz na miesiąc jedną komórkę jajową
[D]ziewczyna - no bo z tych wszystkich plemników, przetrwa tylko jeden, najlepszy
[K] (chcąc zażartować i zapominając o jej nodze) - no, to jak ty jesteś z tego jedynego, to pozostałe musiały być chyba kulawe!

Ona - "zonk", on się śmieje, dopiero po jakimś czasie się zorientował, że popełnił faux pas, ale wszystko się zakończyło bez spięć

karinata

2014-12-15, 22:13
Yoka_Brotherrr napisał/a:

chciała byś


No fakt, można się wk***ić. :szydera:

Max Ibuprom

2014-12-15, 22:16
kurfa jak odznaczyc fejsbukowe lubei to jka ise mnie przypadkiem klikło? poważna sprawa, funki nie mogo zobaczyć.

!Timon

2014-12-15, 22:21
@SpeeReeThoosE

Bez spięć?! To się zdziwi jak wywlecze mu to za 50 lat.

Garrison

2014-12-15, 22:42
@Max Ibuprom - w dzienniku aktywności ;)