18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

squni11

2015-06-19, 12:18
admin, prosze to wyjebac tam skad to przyszlo

100PROcentZmC

2015-06-19, 12:28
On naprawdę myśli że jest śmieszny ? :shock:

mokushiroku

2015-06-19, 12:36
Obczaiłem jego kanał,to jego 1-szy filmik więc poziom się poprawił nie na odwrót :D

pi...........zg

2015-06-19, 12:40
Ludzie myślą że jest niepełnosprawny... Może dobrze myślą

blizzarder

2015-06-19, 12:54
W sumie troche mnie martwi w jakich czasach zyjemy. Ludzie przed obiektywem zamieniaja sie w malpy z zoo. Zycie tylko przed obiektywem i pozniej material idzie na youtube/facebook/instagram. Inny przyklad - idzie taki na koncert i zamiast cos przezyc i cieszyc sie chwila, gapi sie przez pol koncertu w ekranik swojej kamery. Jeszcze sie koncert nie skonczyl, a juz mysli o tym jaki ma zajebisty material do wrzucenia na facebooka i ile lajkow zbierze. Nie wiem dokad to zmierza i czy to dobre zjawisko czy nie. Zjawisko przypomina troche ekshibicjonizm, wiec chyba jest to pewnego rodzaju zaburzenie emocjonalne. Zycie nie dla siebie, lecz dla innych - na pokaz. Zastanawiam sie po co? Zeby byc podziwianym? Zeby inni zazdroscili? Nie wiem... moze ktos mi wytlumaczy.

PhantomMask

2015-06-19, 12:56
ja pie**ole poczułem się zażenowany :-?

TraumaDzieciństwa

2015-06-19, 13:31
Smutny jest fakt, iż w sieci są rzeczy istotne dla ludzkości. Jednak te powiększają swoją obecnością czeluść i bezmiar debilizmu ludzkiego w pogoni za? Gigawaty energii serwerów zmarnowane, emisja ciepła etc. Zgodnie z nową ekoencykliką jako samozwańczy apostoł papainterneticus nadaje ekskomunike sadola na gównianą treść tego czegoś. Poziom był, jest i będzie zawsze niżej niż dno i dwa metry mułu- debile robią filmy dla Debili. Amen

Sz...........an

2015-06-19, 14:08
Czy to klocuch12?

Oxynium

2015-06-19, 14:09
Co to jest...

Wychodzi na to że w tym kraju pieniądze można zrobić jedynie robiąc z siebie debila

białywęgorz

2015-06-19, 14:40
Hahahah. A nie mówiłem, że wam się znudzi. Sęk w tym, że to jego jedne z pierwszych filmów. Ludzie to jednak debile, ale w sumie i trudno im dogodzić :D

Dżezus_Chryptus

2015-06-19, 15:18
Oho.
Cytat:

"Co za przygłup :homer: "

dostało najwięcej piw.
Przeczuwam zmasowane hejty na "jelenie jaja", kiedy pozytywne opinie (jaki ten gość jest zabawny i zupełnie inne podejście ma do żartów względem zj***nego bartka usa itd) już nie dają piwek. ;)

kapitanstefan

2015-06-19, 15:48
Erdo napisał/a:

Hahahah. A nie mówiłem, że wam się znudzi. Sęk w tym, że to jego jedne z pierwszych filmów. Ludzie to jednak debile, ale w sumie i trudno im dogodzić :D



Mi się nie znudziło, po prostu ten filmik jest ch*jowy i tyle.

Hessbollah

2015-06-19, 16:10
serio ktoś dał temu piwo ? :roll:
Jedyny plus tego że włączyłem ten filmik to taki, że następnym razem będę wiedział co omijać...

franca8884

2015-06-19, 20:07
No i czemu nie dostał solidnego strzała w twarz? Prankowcy zaczynaja przekraczać dobry smak, na siłę wymyślane pranki kończą się tak ten powyższy. Do piekła!

My...........er

2015-06-20, 02:39
A typeczek zapowiadał się dość kreatywnie... na poczatku. Nic na siłę i przede wszystkim humor z umiarem, a teraz k***a nie da się tego ogladać. Ni to śmieszne, ni fajne. :-/

PS: mogę mieć inny humor od każdej osoby, ale wszystkie pranki sa sk***ione. To jest kolejna zj***na moda, która zawitała w Polsce. Selfie, ice bucket challenge i inne gówna. Pozostaje tylko czekać aż to minie, lecz jednak trzeba się przygotować na coś bardziej żałosnego co wymyśli kolejny debil. :samoboj: