18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodziny

Fu...........er • 2013-08-24, 00:40

Zajumane skądś, ale profesjonalnie przerobiłem więc nikt się nie pozna.

tigerqaz

2013-08-24, 23:04
Niemiecki czy nie niemiecki żołnierz, zdjęcie zajebiste i powinno zasłużyć na nagrodę !!!
ch*ja się znacie na fotografii a pie**olicie suche teksty.

Oleander

2013-08-24, 23:20
Kur*a dałem piwko a potem się zorientowałem że to szwab. Nigdy więcej takich pomyłek.

PsychoGhost

2013-08-24, 23:26
U szwabów i u nas jest teraz armia zawodowa więc wstępując do wojska musiał się liczyć z faktem,że może zostać wysłany na misje zagraniczną, więc jakoś mi go nie szkoda. A po 2 dla mnie to nic innego jak zawód płatnego najemnika ...

tranzystor

2013-08-24, 23:31
Biedactwo z tego żołnierza! Pojechał za ciężkie pieniądze mordować ludzi, w ich własnym kraju, a nam jest smutno, że spędza urodziny poza domem. A co z tysiącami marynarzy? Oni przynajmniej ciężko pracują i musieli się sporo nauczyć, w przeciwieństwie do obecnego "wojska". Poza tym, zdaniem pod zdjęciem powinno brzmieć: "Żołnierz świętujący swoje 34. urodziny w Afganistanie".

PeterGriffin

2013-08-24, 23:35
Co wy mozecie wiedziec?


Zolnierz zabija kozo-jebcow i jeszcze za to kase dostaje, to jak wygrac w totka.

Anper

2013-08-24, 23:44
Pełen graficzny profesjonalizm OK!

wasted

2013-08-24, 23:46
jak tak zazdrościcie ludziom w wojsku hajsu to rzućcie robotę w biedronce smarkacze i chodźcie do wojska.
płatni najemnicy? rodzinę trzeba wykarmić, i zrobię to lepiej niż wy zazdrosne ku*aski zapie**alające w biedronce na szmacie.
każdy miał wybór w życiu

a być żołnierzem to zaszczyt, a takie sytuacje jak na zdjęciu są w życiu każdego człowieka czasami, na h*j szydzić z żołnierzy którzy chcą zapewnić byt rodzinie? na h*j im zazdrościć czy po prostu ich wytykać że są mordercami? czy ja wytykam kogoś że zapie**ala jak biały murzyn na zmywaku w Anglii? k***a ludzie, zarabiajcie w funtach, dajcie jeść rodzinie, kupujcie polską ziemię, żeby może kiedyś wrócić.


AMEN k***A


da...........za

2013-08-24, 23:55
Szanuję ludzi którzy byli, są, będą na misji.

gwahqar

2013-08-25, 01:18
Wojsko zawodowe. Każdy sam sobie ścieżkę wybiera. Równie dobrze na tym zdjęciu mógłby być marynarz, kierowca ciężarówki czy murarz na gościnnych występach za granicą, samotnie świętujący swoje urodziny daleko od domu i rodziny, bez tortu, lasek i wódy. Jedyne czym się różni żołnierz od pozostałych wymienionych profesji jest to, że może dostać kulkę w czoło na dzień dobry, jednak za to ryzyko i załatwianie politycznych interesów dostaje stosunkowo ciężki hajs. Bohaterstwo fch*j. Prania mózgów ciąg dalszy.

rew123321

2013-08-25, 02:39
Jefrjeitor napisał/a:

up
Nie rozumiesz i raczej nie zrozumiesz. Proponuję mniej TV, a więcej myślenia. I koniecznie słownik, koniecznie...


ja też nie rozumiem :samoboj:



a co do myślenia:

Gambi

2013-08-25, 03:36
@OjciecTadeusz możesz tak pie*dolić do radia, nie do nas? Swój i ch*j.

tranzystor

2013-08-25, 09:13
wasted napisał/a:

jak tak zazdrościcie ludziom w wojsku hajsu to rzućcie robotę w biedronce smarkacze i chodźcie do wojska.

płatni najemnicy? rodzinę trzeba wykarmić, i zrobię to lepiej niż wy zazdrosne ku*aski zapie**alające w biedronce na szmacie.

każdy miał wybór w życiu




Tak, dlatego ja się uczyłem i nie muszę być płatnym mordercą ("bohaterem"), a rodzinę utrzymuję bez problemu. Ale ty poszedłeś po najmniejszej linii oporu i wolisz strzelać do ludzi w ich ojczyźnie, a w propagandę o broni chemicznej wierzą już tylko ludzie z tak wypranymi mózgami jak ty.

wasted napisał/a:

na h*j im zazdrościć czy po prostu ich wytykać że są mordercami? czy ja wytykam kogoś że zapie**ala jak biały murzyn na zmywaku w Anglii?



Ależ usiłujesz się podbudować, prostaku. Nie każdy zapie**ala na zmywaku, niektórzy się uczyli i nie muszą. Nie muszą także być płatnymi ch*jami, czyli "żołnierzem zawodowym/profesjonalistą" :mrgreen:


wasted napisał/a:

a być żołnierzem to zaszczyt








pi...........ja

2013-08-25, 12:25
Wiedział na co się pisze(dwa żołdy pewnie bierze jak nasi tam) i to pewnie nie pierwsza jego tura tam.

pizdacznica

2013-08-25, 15:05
@UP @UP


I co ? Wehrmacht zwykłe regularne wojsko ty polska larwo mój dziadek był w Wehrmachcie

tranzystor

2013-08-25, 15:42
p*zdacznica napisał/a:

I co ? Wehrmacht zwykłe regularne wojsko ty polska larwo mój dziadek był w Wehrmachcie




Ale to było dobre.... ;-)