18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodziny rudego

MateoCFC • 2013-04-09, 19:13
Jest sobie rudy taki jak każdy inny (bez kolegów i kochającej rodziny) , miał urodziny więc stwierdził że zagada do dziewczyny która podoba mu się od paru miesięcy.Wierzył że to jego szczęśliwy dzień.
A więc o to nasz (R)udy zagaduje (D)ziewczynę
R - Cześć
D - Cześć
R - Na początek powiem Ci że odważyłem się podejść ze względu na to że mam urodziny , ale proszę , nie traktuj mnie jakoś nadzwyczajnie , ulgowo , ok?
D- Ok , sp***alaj.

gms

2013-04-09, 23:13
Cytat:

Jest sobie rudy taki jak każdy inny (bez kolegów i kochającej rodziny),



Ty chyba sobie k***a żarty stroisz. Sam nie masz kolegów i kochającej rodziny, rudzielcu.

petru23

2013-04-09, 23:23
@up
Dziś moda na jechanie z rudych, a może jutro będzie na polewkę ze świadomych analfabetów...
MateoCFC napisał/a:

Tak twórczość własna, a jeśli chodzi o przecinki to jak będę pamiętał to tak będę robił.



k***a, interpunkcji i ortografii uczy się w szkole na lekcjach j. polskiego. I to nie jest kwestia "jak będę pamiętał"... dupę też podcierasz jak sobie przypomnisz? Powiedz zatem, coś robił w szkole, bo coś mi się wydaje, że na pewno się tam nie uczyłeś...
Jesteś Polakiem to wypowiadaj się po polsku. To chyba nie jest trudne?

filazaf

2013-04-09, 23:53
normale napisał/a:

Nie daje się spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Nie widzisz, że ch*jowo to wygląda?



I tak lepiej niż rudy :szczerbaty:

klop112

2013-04-10, 00:16
@unem
sp***alaj szwabie, polskie przecinki, są, lepsze, niż, ty, i, jak, cie, wk***i,w,i,a,ja, t,o, ma,s,z p,r,o,b,l,e,m, c,h,u,ju

klint0n

2013-04-10, 13:42
@up masz bro za nick:P

rusofil

2013-04-11, 23:16
un_nem napisał/a:

@up ciebie wk***iaja znaki zapytania po spacji a mnie wk***iaja jakiekolwiek przecinki...
nawet za ten jeden przecinek mam ochote wbic ci noz w gardlo.



Czyli że jesteś zwykłym idiotą.

amteuszek

2015-12-03, 23:13
petru23 napisał/a:

@up
Dziś moda na jechanie z rudych, a może jutro będzie na polewkę ze świadomych analfabetów...


k***a, interpunkcji i ortografii uczy się w szkole na lekcjach j. polskiego. I to nie jest kwestia "jak będę pamiętał"... dupę też podcierasz jak sobie przypomnisz? Powiedz zatem, coś robił w szkole, bo coś mi się wydaje, że na pewno się tam nie uczyłeś...
Jesteś Polakiem to wypowiadaj się po polsku. To chyba nie jest trudne?



Tak, k***a, pie**olisz o przecinkach, o nauce języka polskiego, a zaczynasz zdanie od "I" FILOZOFIE.