18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodziłem się w Polsce

kamilgar • 2013-06-06, 11:57
Trzy minutowy filmik, który przedstawia najważniejsze dzieje z historii Polski. Polecam :hitler:


So...........us

2013-06-06, 17:04
/watch?v=5RO2mvOSGpU

LICH0

2013-06-06, 17:11
Świetny filmik! Piwo!

Mr.ANALigator

2013-06-06, 17:35
historie to my mamy niczym z gier.
i zadne kurestwo tego swiata nam tego nie zabierze

szereg0wy

2013-06-06, 18:59
Zdecydowanie bardziej wolę filmik bez tego ch*jowego montażu. Piwo tylko za animację, ale autor totalnie ją zj***ł...

fayhan

2013-06-06, 19:21
Szkoda , że nie ma nic o okupacji moskwy przez hetmana Żołkiewskiego - jednego człowieka który tego dokonał :)

Domo91

2013-06-06, 19:43
kaczakaka napisał/a:



"Kraj wspaniały, tylko ludzie k***y."



"Naród wspaniały, tylko ludzie k***y."

Jak już rzucasz cytatami to chociaż rób to rzetelnie :homer: I nie mylcie pojęć, kraj to nie to samo co państwo, a tym bardziej nie naród, to nie są synonimy.

bury22

2013-06-06, 19:49
Czy tylko ja miałem dreszcze oglądając ten filmik ?

_P...........K_

2013-06-06, 20:02
bury22 napisał/a:

Czy tylko ja miałem dreszcze oglądając ten filmik ?



Dreszcze dreszczami :-P ja za każdym razem jak to oglądam mam "świeczki" w oczach, ale jeśli chodzi o Ojczyznę, to w ogóle się tego nie wstydzę ;-)

furak151

2013-06-06, 20:24
http://www.platige.com/pl/#search=ANIMOWANA HISTORIA POLSKI
Tu macie oryginał. Na targach gier w Poznaniu, gdy widziałem to w 3D i zajebistym udźwiękowieniem to normalnie łza w oku się kręciła i miałem niesamowitą ochotę zaj***ć jakiegoś szwaba.

Mr Dan

2013-06-06, 21:00
Dobra, dobra, macie historię, ale co z tego?
Jesteście dumni, że ktoś inny dokonał coś za was, a sami nie ruszycie nawet dupy, by zmienić coś w tym kraju, jak politycy jebią was w dupsko każdego dnia.

Właśnie przez takie filmy pokazujące jacy to BYLIŚMY ,a NIE JESTEŚMY wszyscy tylko uważają, że siedząc na dupie im się należy. Może i pamięć o tym jest trochę ważna, ale bez przesady. To nie jest po to, by spuszczać się naszą historią zawsze, jak jest ch*jowo w kraju.

Kiedy w innych krajach rozmawiają o tym, co się teraz dzieje, to nasi gadają o tym, jak Hitler najechał na Polskę i jak to nasi rodacy się bronili, ale nikt już nie mówi o "Hitlerze w spódnicy" który teraz za pomocą Unii wjeżdża nam w dupsko bez wazeliny...

W sumie, nie wiem po co to piszę... zaraz się hejt posypie w moją stronę, dajcie mi maść na ból dupy, miałem ciężki dzień :(

kamilgar

2013-06-06, 21:12
Mr Dan napisał/a:

Dobra, dobra, macie historię, ale co z tego?
Jesteście dumni, że ktoś inny dokonał coś za was, a sami nie ruszycie nawet dupy, by zmienić coś w tym kraju, jak politycy jebią was w dupsko każdego dnia.

Właśnie przez takie filmy pokazujące jacy to BYLIŚMY ,a NIE JESTEŚMY wszyscy tylko uważają, że siedząc na dupie im się należy. Może i pamięć o tym jest trochę ważna, ale bez przesady. To nie jest po to, by spuszczać się naszą historią zawsze, jak jest ch*jowo w kraju.

Kiedy w innych krajach rozmawiają o tym, co się teraz dzieje, to nasi gadają o tym, jak Hitler najechał na Polskę i jak to nasi rodacy się bronili, ale nikt już nie mówi o "Hitlerze w spódnicy" który teraz za pomocą Unii wjeżdża nam w dupsko bez wazeliny...

W sumie, nie wiem po co to piszę... zaraz się hejt posypie w moją stronę, dajcie mi maść na ból dupy, miałem ciężki dzień :(




Masz racje chłopie ale nie zgodzę się tylko z tą Unią :) Masz piwko od autora na uspokojenie :emo:

kalinka21

2013-06-06, 22:55
Piwo za muzykę, ale minus za grafikę- oklepane i nie twoje grafiki, a chronologia z dupy wzięta, jak coś robisz z historii to przydałoby się jakąś kolejność dat dać.

sm...........ka

2013-06-07, 00:34
W ciągu tych 3 minut nauczyłem się więcej niż w ciągu 3 lat j***nego liceum.
Dzięki.
ch*j w dupę LO

KANIBAL22

2013-06-07, 02:02
a wiecie zakapiory że szpilka bedzie miał ten kawałek jako wejściówke do ringu?

kwinto1992

2013-06-07, 09:02
Nigdy nie mówię szeptem, kiedy mówię skąd jestem!
Czołem Wielkiej Polsce!!!!