18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urocza sekretarka.

zły_jodyn • 2014-06-15, 23:02
Fragment siódmego odcinka, czwartej serii "Mad Man'a".
Sekretarka Dona wyjaśnia co sądzi o walce bokserskiej murzynów.


misiu

2014-06-15, 23:49
akcja ma miejsce w latach 60...minęło 50 lat, a nic się nie zmieniło :niggasmile:

Ptoon

2014-06-16, 00:43
@up Oj zmieniło się i to dużo. Teraz zostałaby za coś takiego zawieszona i wysłana na bezpłatny urlop do rozpatrzenia sprawy. Związek zawodowy zrzeszający czarnoskórych pracowników, pozwałby ją do sądu o naruszenie dóbr i tzw. "hate crime". Musiałaby wypłacić odszkodowanie równe wszystkim pobranym wynagrodzeniom (przez 35 lat pracy) i sąd przyj***łby jeszcze zakaz wykonywania wyuczonego zawodu na 2-3 lata przed emeryturą. Ze względu na to wszystko straciłaby płynność finansową na co zareagowałby bank i komornicy, pozbawiając ja środków do życia i za rok od wypowiedzenia tych słów zamieszkałaby w pudle pod mostem. Jakby ktoś rzucił na ziemię dolara sama walczyłaby o niego z obłędem w oczach. To się nazywa sprawiedliwość!

misiu

2014-06-16, 01:27
^, widzę, że nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Nie odnosiła się do systemu karnego. Z resztą mało jest rasistów na stanowiskach dyrektorskich co teoretycznej sekretarce przyznałoby rację? Pozatym, zdajesz sobie sprawę z tego, że ten serial jest emitowany w telewizji? Jakoś nie zabronili im mówić murzyn tzw. "n-word" ten tekst pojawił się w 4 sezonie, a jest ich bodajże 7. Nic się nie zmieniło, jak chcesz zobaczyć walkę dwóch żydów, powiedz, że obaj są właścicielami powojennej kamienicy, księży-daj im małego chłopca, a murzynom-rzuć między nich dolara, tylko to będzie nieco...brudna walka :niggasmile:

Ptoon

2014-06-16, 02:14
^, widzę, że nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Była to sarkastyczna i przerysowana wizja dzisiejszych czasów mająca na celu uwidocznić i wyśmiać obłęd politycznej poprawności. Twoja wypowiedź posłużyła mi tylko za odniesienie do tego co chciałem napisać i celowo przekręciłem jej sens. Wiem, że miałeś na myśli to, że murzyni zachowywali się jak bydło w tamtych czasach i dalej się tak zachowują. Serialu nie oglądam, nie wiem nawet o co w nim chodzi.

Tafariel

2014-06-16, 08:56
Kulturalna dyskusja na Sadolu. Co to się porobiło :amused:

Lukasero

2014-06-16, 09:16
Knapik kojarzy mi się tylko ze Strażnikiem Teksasu, zawsze przed pójściem do kościółka oglądałem z rodzicami :niggasmile:

rolerek

2014-06-16, 11:30
Dobry serial, zwłaszcza Christina Hendricks :lol:


misiu

2014-06-17, 02:37
@Ptoon, ale powiedziałeś, że się wiele zmieniło, fakt, wiele, ale nie w materii o której mówiłem ja :hitler: