18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urlop

BongMan • 2012-07-15, 23:37
Do mózgu dochodziły wieści z różnych organów, że cosik jest nie tak, postanowił więc zwołać walne zgromadzenie i omówić problem.
- Witam wszystkich! Czas na prośby, skargi, zażalenia, proszę mówić!
Pierwsze wstały i odezwały się nerki:
- Szanowny mózgu - bardzo prosimy o tydzień urlopu, nasz Pan ciągle coś pije, a my już nie możemy wytrzymać, padamy z wycieńczenia!
- Ok nerki - odezwał się mózg - macie moją zgodę - tydzień urlopu wypoczynkowego, następny...
Na to wstała i odezwała się wątroba:
- W związku z tym, co powiedziały nerki, nadmieniam, iż ja też już nie mogę, facet ciągle wali gorzałę i ja wysiadam. Proszę o 10 dni urlopu.
- Proszę bardzo - zadecydował mózg. Kto następny?
Na to wstały i zabrały głos płuca:
- My prosimy o 2 tygodnie wolnego, bo nasz Pan ciągle pali i pali i my już się dusimy, zdychamy, dalej nie pociągniemy...
- Wyrażam zgodę - odparł mózg - Czy ktoś jeszcze?
Z sali rozległ się bardzo słaby głosik, ledwo słyszalny:
- Ja też, ja też poproszę o dwa tygodnie urlopu.
- Może byś, chociaż wstał i się przedstawił - krzyknął mózg.
- Gdybym mógł stać, to nie prosiłbym o urlop!

BarteQk

2012-07-16, 00:56
hahahahahah, dobry kawał @BongMan :D


ŻARTOWAŁEM, trzymasz poziom.

Sl...........nx

2012-07-16, 01:14
@up - Zastanawiam się, kiedy ta moda, by jechać po BongManie minie.

Co do dowcipu, dosyć przewidywalna pointa.

BongMan

2012-07-16, 11:14
@up
Obawiam się, że nie szybko. Doszło nawet do tego, że ktoś się podaje za kobietę i pisze mi PW, że chce się spotkać. Poj***ło tych ludzi.

sawass

2012-07-16, 18:45
Apel do autora - segreguj dowc**y. Niektóre są śmieszne, niektóre mało śmieszne, ale ujdą, pozostałe przyprawiły Cie o reputację. Zaniechaj, lub jak wolą klasycy - kończ Waść, wstydu oszczędź.... Wstaw 1/2 dowcipów, ale wybierz te najlepsze. AVE

dymion

2012-07-16, 20:48
sawass napisał/a:

Apel do autora - segreguj dowc**y. Niektóre są śmieszne, niektóre mało śmieszne, ale ujdą, pozostałe przyprawiły Cie o reputację. Zaniechaj, lub jak wolą klasycy - kończ Waść, wstydu oszczędź.... Wstaw 1/2 dowcipów, ale wybierz te najlepsze. AVE



szkoda klawiatury, do tego łba nic nie dociera ;)

aleksander6

2012-07-16, 20:49
BongMan napisał/a:

że cosik jest nie tak!



k***ica mnie bierze, jak widzę takie sformułowania :-/

Marian Pudzianowski

2012-07-16, 20:51
Zdecydowanie za dużo na głównej ostatnio tych ch*jowych kabaretów i jeszcze bardziej ch*jowych "dowcipów" BongMana...

k!tsuNe

2012-07-16, 21:12
Ja tam sie ciesze, ze wstawia wszystkie dowc**y przynajmniej pozniej moge sie posmiac z ludzi, ze im sie jezdzenie po nim nie nudzi xd

Diral

2012-07-16, 21:22
Popieram tego powyżej, z tą różnicą że te pojazdy robią się cholernie nudne. Nie wiem kim trzeba być żeby dalej czerpać z tego jakąś radość.

Alonso

2012-07-16, 21:26
A mózg na to:
- wszyscy dostają dziś urlop! Łącznie ze mną - cosik ze mną jest nie tak, bo wymyślam strasznie ch*jowe dowc**y.


Lumpy1

2012-07-16, 21:29
BongMan to taki nasz forumowy Stasburger :D

mientki

2012-07-16, 21:31
BongMan napisał/a:

@up
Obawiam się, że nie szybko. Doszło nawet do tego, że ktoś się podaje za kobietę i pisze mi PW, że chce się spotkać. Poj***ło tych ludzi.



Myślę, że ktoś chce Ci wpie**olić i stara się zamienić słowo w czyn.

Vinewood

2012-07-16, 21:40
popie**oleni jesteście, bongman to typowy użytkownik dodający żarty. Ale nastolatkowie, w przerwach od śmierdzenia potem, muszą znaleźć sobie jakąś rozrywke

PaczekDNA

2012-07-16, 21:41
Spoko kawał pod piwko przy grillu:) Ale lepiej pojechać autorowi, zgarnąć wirtualne piwko i w samotności trzasnąć niemca w kask z radości...