18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urban w Formie

moroma03 • 2017-02-14, 22:39
Skromne życzenia walentynkowe od Jerzego Urbana 8-)

:idzwch*j:

Hoofner

2017-02-14, 22:43
On jeszcze żyje ?? Uszak

Mateh

2017-02-14, 22:43
Mama mi kupiła taki sam lizak.

lollo

2017-02-14, 22:49
Każdy dzień jest dobry by j***ć pis

tranzystor

2017-02-14, 22:51
Chociaż w ten jeden dzień role się odwracają, bo na co dzień PiS jebie obywateli równo.

krzyks

2017-02-14, 22:51
moroma03 napisał/a:

Urban w Formie



Miałem szczerą nadzieję, że tą formą będzie trumna :-/

moroma03

2017-02-14, 22:53
krzyks napisał/a:



Miałem szczerą nadzieję, że tą formą będzie trumna :-/




ProVVe

2017-02-14, 22:57
Gardzę ch*jem z całego serca, ale śmiechłem

ro...........24

2017-02-14, 23:16
j***ć tą gadzinę

corrado1111

2017-02-14, 23:43
A ja go lubię za to co teraz robi, wiem że święty nie był ale cały sejm jest z tego układu a zgrywa niewiniątka. A sadol z niego przedni.

baca15

2017-02-15, 00:32
k***a myślałem że to ksiądzu,a to ta stara k***a !

fi...........in

2017-02-15, 01:41
Naprawdę kolejny cieć będzie promował tą żałosną k***ę ?? To wypie**alaj do czasów, gdzie milicja mogła Ci obić mordę za antysystemowe ulotki albo za chęć dowiedzenia się czegoś prawdziwego o historii (tudzież przykleić Ci zarzut za to, że ruskich nie lubisz, nawet nie musiałeś głośno o tym mówić, bo zawsze jakiś cieć mógł donieść), SB śledziło Cię na każdym kroku jeśli wykazywałeś choć cień niezależnej myśli, szczytem nowoczesności była guma balonowa Donald, w sklepach gówno było, a ten pie**olony pokurcz z odstającymi uszami śmiał się z Ciebie i bawił się w najlepsze. Do teraz się bawi się kosztem takich promujących go debili, jak Ty. k***a, końcówkę tego sk***iałego systemu pamiętam, ale szlag mnie trafia jak jakiś sprytny inaczej idiota, najlepiej nie pamiętający tamtych czasów, jara się PRL - em albo takich śmieci promuje. Będą się, debile spuszczać nad jakimiś k***a, lewakami, krytykować gówniany PiS, bo to modne, a potem fascynować się k***ą, która z jeszcze bardziej zj***nego systemu wyrosła. Nie ma piwa, sierp i młot Ci w dupę

moroma03

2017-02-15, 15:23
figgin napisał/a:

Naprawdę kolejny cieć będzie promował tą żałosną k***ę ?? To wypie**alaj do czasów, gdzie milicja mogła Ci obić mordę za antysystemowe ulotki albo za chęć dowiedzenia się czegoś prawdziwego o historii (tudzież przykleić Ci zarzut za to, że ruskich nie lubisz, nawet nie musiałeś głośno o tym mówić, bo zawsze jakiś cieć mógł donieść), SB śledziło Cię na każdym kroku jeśli wykazywałeś choć cień niezależnej myśli, szczytem nowoczesności była guma balonowa Donald, w sklepach gówno było, a ten pie**olony pokurcz z odstającymi uszami śmiał się z Ciebie i bawił się w najlepsze. Do teraz się bawi się kosztem takich promujących go debili, jak Ty. k***a, końcówkę tego sk***iałego systemu pamiętam, ale szlag mnie trafia jak jakiś sprytny inaczej idiota, najlepiej nie pamiętający tamtych czasów, jara się PRL - em albo takich śmieci promuje. Będą się, debile spuszczać nad jakimiś k***a, lewakami, krytykować gówniany PiS, bo to modne, a potem fascynować się k***ą, która z jeszcze bardziej zj***nego systemu wyrosła. Nie ma piwa, sierp i młot Ci w dupę