18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ups

Flodzia • 2021-10-04, 09:13

Można i tak :lol:

Jestembogiem_uswiadom

2021-10-04, 10:18
Poj***ncy z tymi szczepieniami. Nawet mi się już nie chce strzępić ryja na temat tego eksperymentu...

Diggerx

2021-10-04, 10:20
Wiecie że jak trafią szczepionką na covid w żyłę to później dostaje się zapalenia mięśnia sercowego? Nie, a no tak w TVP o tym na pewno nie powiedzą

Zajebany

2021-10-04, 10:38
Diggerx napisał/a:

Wiecie że jak trafią szczepionką na covid w żyłę to później dostaje się zapalenia mięśnia sercowego? Nie, a no tak w TVP o tym na pewno nie powiedzą





Zapalenia ch*ja dostają

:oops:

RoboCat

2021-10-04, 11:12
zobaczcie sobie statystyki Medicor z usa - 50k zgonow od "szczepionek" - a Medicor obsluguje jedynie niecale 20% populacji USA.... no ale w TV ani na fejsbuczku tego nie napisza, a tymbardziej na ulotkach rzadowych.... jednak wole byc foliarzem ufajacym oficjalnym dokumentom a nie pudelkowi :)

Roger Waters

2021-10-04, 12:24
Ja chce taki dzwonek !!!
Skąd go wyrwać???

KFCnigget

2021-10-04, 12:29
RoboCat napisał/a:

zobaczcie sobie statystyki Medicor z usa - 50k zgonow od "szczepionek" - a Medicor obsluguje jedynie niecale 20% populacji USA.... no ale w TV ani na fejsbuczku tego nie napisza, a tymbardziej na ulotkach rzadowych.... jednak wole byc foliarzem ufajacym oficjalnym dokumentom a nie pudelkowi



serio sami się tym chwalą, że zabijają swoje króliki doświadczalne? XD

Konfedernacja

2021-10-04, 12:40
Zaj***ny napisał/a:

Zapalenia ch*ja dostają



Przekonałeś mnie.
Nie dam się zaszprycować. :)

Admirał

2021-10-04, 12:58
RoboCat napisał/a:

zobaczcie sobie statystyki Medicor z usa - 50k zgonow od "szczepionek" - a Medicor obsluguje jedynie niecale 20% populacji USA.... no ale w TV ani na fejsbuczku tego nie napisza, a tymbardziej na ulotkach rzadowych.... jednak wole byc foliarzem ufajacym oficjalnym dokumentom a nie pudelkowi



Nie ma takich statystyk.
"Since December 2020, more than 350 million doses of COVID-19 vaccine have been administered in the U.S., and VAERS has received 6,968 reports of death (0.0019%), according to the CDC. (Numbers as of Aug. 26, 2021.)"
I części tych zgonów nawet nie da się przypisać szczepionce.

xv89

2021-10-04, 12:58
Już po samym fakcie braku chęci do wzięcia odpowiedzialności producentów za swój wyrób, oraz państw które dopuściły do jego wprowadzenia na rynek, powinien skłonić do zastanowienia nawet tych przeciętnie ociężałych umysłowo. Nikt Wam zrujnowanego zdrowia nie zwróci.

miedzion

2021-10-04, 14:40
xv89 napisał/a:

Już po samym fakcie braku chęci do wzięcia odpowiedzialności producentów za swój wyrób, oraz państw które dopuściły do jego wprowadzenia na rynek, powinien skłonić do zastanowienia nawet tych przeciętnie ociężałych umysłowo. Nikt Wam zrujnowanego zdrowia nie zwróci.



Ja co weekend większą chemię przyjmuję niż ta szczepionka i to bez namawiania. Naprawdę nie możliwe żeby to zaszkodziło. Ale każdy wierzy w co chce.

ceptronik2

2021-10-04, 15:00
a u nas co by się nie działo to to na pewno nie od szczepionki

zlaskipanskiejbozydarr

2021-10-04, 15:49
pie**olicie, zaszczepiłem siebie i cała rodzinę. Nic nam nie jest, mamy w dupie covid. Zdrówka życzę, rozumu tak samo.

Amon1969

2021-10-04, 15:59
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

pie**olicie, zaszczepiłem siebie i cała rodzinę. Nic nam nie jest, mamy w dupie covid. Zdrówka życzę, rozumu tak samo.



A wiesz że Ty i Twoja rodzina dalej możecie zachorować na covid? Nie życzę Wam tego.
Pozdrawiam, miłego popołudnia :-*

Manolito666

2021-10-04, 16:53
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

pie**olicie, zaszczepiłem siebie i cała rodzinę. Nic nam nie jest, mamy w dupie covid. Zdrówka życzę, rozumu tak samo.



To że ktoś zaszczepił siebie, to trudno. Można się np. onanizować młotkiem, najważniejsze że nie szkodzi się innym. Ale wyszczepić własne dzieci to już przejaw czystego, klinicznego debilizmu.