18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uprzejmy kierowca przepuszcza pirata drogowego

~Sunday • 2019-04-12, 09:44

Dostał za to po dupie :ciasteczkowy:

razak

2019-04-12, 10:24
3 debili na jednym filmiku :) Inaczej tego nie można skomentować.

nowynick

2019-04-12, 11:19
:roll:

tego w rowie licząc to czterech...

bakus1233

2019-04-12, 11:29
Gdyby się nie zatrzymał, to prawdopodobnie ten w skodzie by zginął na miejscu. Uratował debila kosztem kilku samochodów, pytanie czy było warto?

nowynick

2019-04-12, 11:41
bakus1233 napisał/a:

Gdyby się nie zatrzymał, to prawdopodobnie ten w skodzie by zginął na miejscu. Uratował debila kosztem kilku samochodów, pytanie czy było warto?



ni ch*ja


emperorzbigniew

2019-04-12, 12:12
Skąd wiadomo, że kierowca ciężarówki też nie jest debilem, tylko się nie ujawnił? :)

bard1988

2019-04-12, 12:12
Może próbował wyłudzić odszkodowanie ? Na stłuczkę ?

Riossaka

2019-04-12, 13:43
Zrobił prawidłowo a że głupie p*zdy nie potrafią zachować bezpiecznej odległości to nie jego problem.

impressa88

2019-04-12, 14:41
A ja tu widzę że pojazd się po prostu zatrzymał. Ten widział ze już nie wychamuje to podjął próbę wyprzedzenia. Reszta już nie zdążyła nic zrobić i bezradnie czekali na swoją kolej stłuczki.

InnyName

2019-04-12, 14:44
Oh tak, bezpieczna odległość. Ilu k***a z Was super bezpieczni kierowcy z internetu by zahamowało z 90 do 0 nie uderzając w inne auto. k***a obstawiam że wszyscy byście się wj***li komuś w dupe bo nikt jadać 90km/h nie zakłada ze ktos nagle zacznie hamować, zwłaszcza przy podstawianiu się na wyprzedzanie.
Specjaliści z p*zdy.pl, pewnie nawet bez prawka

w internecie każdy mądry pie**oli 3 po 3 i na tym się kończy

evon

2019-04-12, 15:13
InnyName napisał/a:

Oh tak, bezpieczna odległość. Ilu k***a z Was super bezpieczni kierowcy z internetu by zahamowało z 90 do 0 nie uderzając w inne auto. k***a obstawiam że wszyscy byście się wj***li komuś w dupe bo nikt jadać 90km/h nie zakłada ze ktos nagle zacznie hamować, zwłaszcza przy podstawianiu się na wyprzedzanie.
Specjaliści z p*zdy.pl, pewnie nawet bez prawka
w internecie każdy mądry pie**oli 3 po 3 i na tym się kończy



Moje auto samo sie zatrzyma. Dlatego nowe auta sa najlepsze. te systemy powinny byc przymusowe i wszystkie stare szroty do kasacji.

piter1729

2019-04-12, 15:25
evon napisał/a:

Moje auto samo sie zatrzyma. Dlatego nowe auta sa najlepsze. te systemy powinny byc przymusowe i wszystkie stare szroty do kasacji.



Nie zesraj się

gcze

2019-04-12, 15:59
Ci z tyłu to była pewnie kolejka za skodą do wyprzedzania, pewnie wszyscy chcieli pojechać.

Shotterr

2019-04-12, 16:27
InnyName napisał/a:

Oh tak, bezpieczna odległość. Ilu k***a z Was super bezpieczni kierowcy z internetu by zahamowało z 90 do 0 nie uderzając w inne auto. k***a obstawiam że wszyscy byście się wj***li komuś w dupe bo nikt jadać 90km/h nie zakłada ze ktos nagle zacznie hamować, zwłaszcza przy podstawianiu się na wyprzedzanie.
Specjaliści z p*zdy.pl, pewnie nawet bez prawka
w internecie każdy mądry pie**oli 3 po 3 i na tym się kończy



I tu się zdziwisz, tak, zakładam że każdy może nagle awaryjnie hamować bo zobaczy wiewiórkę, zawracać z dupy, zjechać na przeciwległy pas bo widzi dziurę czy tam odjebie jakąkolwiek inną irracjonalną głupotę. Generalnie na drodze NA WSZELKI WYPADEK zakładam że każdy inny kierowca to ultra debil.
Generalnie polecam takie podejście, wtedy przynajmniej wiesz że ty jedziesz bezpiecznie :)

Bedejot

2019-04-12, 17:34
Co wy odpie**alacie. Daćka sie zatrzymała , nie zjechał na pobocze. Nawet pewnie nie spojrzał że ktoś go wyprzedza. Jeden go ominął a reszta nie wyhamowała. Przecież światła stopu się świecą cały czas.