18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uparty osioł równa się...

Halman • 2024-04-02, 16:28

smaczne salami...

majeńka

2024-04-02, 16:33
Jest tylko kilka klatek z zawartością, ale faktycznie ładnie to wygląda:

Veni_Vidi

2024-04-02, 16:34
-Mmm mięsko,
-Skąd masz?
-Samo przypełzło.

Pedator

2024-04-02, 16:56
Polacy nie gorsi. Jest gdzieś film jak przypie**olił w jelenia. Jeszcze ktoś w kabinie mówi żeby zwolnić bo coś z lasu jeszcze wyjdzie a kierownik: potrzymaj mi piwo :-D .

Halman

2024-04-02, 16:57
Pedator napisał/a:

Polacy nie gorsi. Jest gdzieś film jak przypie**olił w jelenia. Jeszcze ktoś w kabinie mówi żeby zwolnić bo coś z lasu jeszcze wyjdzie a kierownik: potrzymaj mi piwo .



nie trąb k***a w lesie... :kawa:

ZiooMall

2024-04-02, 18:26
Zawsze ciekawi to jak łatwo i efektownie można rozczłonkować cielsko, ale najbardziej ciekawi jakim ch*jem typ lecący z 10 piętra wierzowca uderzając pewnie z podobną prędkością co rozpędzona maszyna, jest połamany ale w całości najczęściej, a w drugim przypadku eksploduje na kawałeczki jak ta istota na nagraniu. Myślę że fizyk musi to przebadać. Jakieś oddziaływanie grawitacyjne tu może ma znaczenia, impet uderzenia w innym kierunku niż przyciągania ziemskiego , hemoglobina czy inne molekuły cząsteczek ciekłych, ciekawa sprawa

Janko

2024-04-02, 18:42
Jeb i ch*j durny jak osioł

smc

2024-04-02, 18:49
ZiooMall napisał/a:

Zawsze ciekawi to jak łatwo i efektownie można rozczłonkować cielsko, ale najbardziej ciekawi jakipet uderzenia w innym kierunku niż przyciągania ziemskiego , hemoglobina czy inne molekuły cząsteczek ciekłych, ciekawa sprawa




Osioł nie miał ubrania.

Ono przytrzymuje efekt eksplozji, podobnie jęk kombinezon motocyklisty. Wewnątrz jego jest miazga, ale na zewnątrz nic się nie wydostanie.

donkapusta

2024-04-02, 19:03
Bardziej mielone lub siekane....

Bul_od_bytu

2024-04-02, 19:35
Jeden z zabawniejszych sposobów na śmierć. Rozprysnąć się od uderzenia

szopen_rs

2024-04-02, 20:28
Rozj***ło go jak gnój po polu

pfefe

2024-04-02, 20:30
ZiooMall napisał/a:

Zawsze ciekawi to jak łatwo i efektownie można rozczłonkować cielsko, ale najbardziej ciekawi jakim ch*jem typ lecący z 10 piętra wierzowca uderzając pewnie z podobną prędkością co rozpędzona maszyna, jest połamany ale w całości najczęściej, a w drugim przypadku eksploduje na kawałeczki jak ta istota na nagraniu. Myślę że fizyk musi to przebadać. Jakieś oddziaływanie grawitacyjne tu może ma znaczenia, impet uderzenia w innym kierunku niż przyciągania ziemskiego , hemoglobina czy inne molekuły cząsteczek ciekłych, ciekawa sprawa



Różnica jest taka ze osiolek dostał strzała jakąś wystajaca czescia lokomotywy ktora zadziałała jak tępy noz a albo kilka noży czyli cały impet uderzenia skoncentrowany na małych obszarach. Skaczacy z dachow zwykle laduja na plaskich powierzchniach wiec sila uderzenia jest rozprowadzana rownomiernie. Ale gdy ktos spadnie np na jakas metalowa belke itp to go rozcina na pół

crackit

2024-04-02, 20:58
No i po ch*j trąbił jak już go rozwalił? Świętował sukces?

SkoPio1

2024-04-02, 21:41
Halman napisał/a:

Jeszcze ktoś w kabinie mówi żeby zwolnić



Bredzisz. Niczego takiego nie mówi.
:>






ZiooMall napisał/a:

typ lecący z 10 piętra wierzowca



Pewnie w tym tkwi problem z tym, że nie rozumiesz.
To nie do wiary.
;>>>