18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek - Hitler [zbiorczy]

Riv • 2008-09-10, 16:00
Teraz wiadomo czemu rozpoczął wojnę :D


s92

2011-12-29, 23:42
", Jestem Hitler i nieźle mam na bani, a ty Wuwunio jesteś u pani teraz nadeszła Hitlera pora zrobie ci WuWu kręcenie wora! Hitler... zapamiętaj dziewczyno jestem Hitler! gdy będe robił cie za kiblem Ej Wuwunio ja mam beke z ciebie stale Spaliłeś mój chajs, ja cie w piecu spale" :hitler:

Część 1



Część 2



Część 3



Trochę długie :szczerbaty:

didianam

2012-01-13, 19:25
Sesja, każdego może pokonać :hitler:

kaiel

2012-01-13, 19:34
cóż moge powiedzieć , byłem fuhrerem

zonk

2012-01-13, 19:40
Jak można nie zdać analizy matematycznej :facepalm:

MrElvisBlack

2012-01-13, 20:46
ejj no widzę tą przeróbkę po raz setny ale czy ktoś może mi w końcu powiedzieć co to za film ?

rockface123

2012-01-13, 20:52
podpinam się pod prośbe Elvisa :D milion parodii widziałem tego filmu więc musi być interesujacy w dodatku interesuje się w 2 WŚ oraz > :hitler: :)

Blade ziele

2012-01-13, 21:05
dobrze, ze fuhrer istaniał.. gdyby nie nasz kraj nazywałaby się Rzeczpospolita Żydowska.

Wh...........na

2012-01-13, 22:21
MrElvisBlack napisał/a:

ejj no widzę tą przeróbkę po raz setny ale czy ktoś może mi w końcu powiedzieć co to za film ?



http://www.filmweb.pl/Upadek

Zdemoralizowany

2012-01-27, 13:55
Adolfino zawsze w formie... :hitlerzaba:


th...........er

2012-01-29, 00:01
Mem już stary i oklepany, ale wrzucam ze względu na końcówkę :wisielec:

as...........at

2012-01-29, 02:17
Dałbym piwo gdyby nie końcówka.

Nie wiem co się wykopowi nie podoba w Palikocie ?, wiadomo orłem nie jest, ale jedyną obecnie prawdziwą opozycją. Nie wolno bagatelizować żadnego wsparcia (nawet PIS) mimo, że to nie jego walka. Można by sobie z lekka odpuścić szukanie na chama złych intencji u kogo tylko popadnie, nawet jeśli nie zgadzamy się w 100% z jego poglądami. Na pewno to wszystko nie zaszkodzi, a może pomóc każdej sprawie.

owek

2012-01-29, 18:29
Co się może nie podobać w Palikocie? A no nawet sporo np to:

Cytat:

W kwietniu 2006 r. jako poseł głosował za zaostrzeniem kar za uprawę konopi.


Cytat:

6 grudnia 2009 r. mówił “nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym.



Jak dla MNIE OSOBIŚCIE Palikot zagrał wszystkim na nosie wykorzystał fakt i nastroje ludzi który domagają się legalizacji zielska, odcięcia KK od Państwa i wolności gospodarczej. Dodać do tego dewiantów i inne cuda, które trafiły do sejmu. Zgarniając tym sposobem głosy takich ludzi którzy nie mogli liczyć na żadną partie nawet SLD.

Dla Tuska nawet to lepiej w ten sposób pozbył się trochę ludzi z SLD a Palikot jemu nie zagraża.

Sam fakt że Palikot jest lewicowcem skreśla go w najbliższych wyborach. To będzie czas dla partii narodowych.

EDIT: Zapomniałbym. Ostatnie zdanie jest mocne "Uruchomić Palikota" To też nie jest głupie Tusk tworzy sobie przy pomocy Palikota niby opozycje, która głosi wolnościowe populistyczne obietnice przedwyborcze których wyborcy teraz pragną. Dla Tuska lepszy taki Palikot aniżeli Korwin

BMWswap

2012-02-28, 00:10
nici z wyjazdu :(


BoxX

2012-03-11, 19:15
Jakiś zryty remix ch*j wie czego. :wytrysk:
X