18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek Cywilizacji

blachahaha • 2014-03-04, 00:51
Film w którym jakiś pan mówi o upadku cywilizacji. Miesza w to też trochę religii ale jak ktoś nie jest burakiem unijnym to się nie będzie czepiać.


W skrócie koleś wymienia 6 cech upadającej cywilizacji. Co ciekawsze nasza kochana unia spełnia wszystkie sześć cech.


Takie moje przyrównanie. Z pewnością wiele trzeba dodać, trochę zmienić ale ogólny zarys jest.

1. Kulturowe Samobójstwo-lewacka Buraksela chce zniszczyć kulturę krajów Europy. Głoszą nowe teorie itp. że czarne jest biała i na odwrót.
2. Ucieczka od problemów-wielu ludzi nawet nie interesuje się polityką. Mamy swoje komputery i TV. Ponadto litry piwa, narkotyki oraz psychotropy bo bez tego żyć się nie da.
3.Zwątpienie-Ile osób wierzy że może być lepiej? Coraz mniej.
4. Świadomość grzechu- no to tu mamy usprawiedliwianie homosiów i pedofili wspaniałym prawem unijnym. Młode cichodajki to już normalne i ogólnie modnie jest teraz żyć bez zasad.
5.Poczucie bezładu-inaczej multikulti. Unia chce by w Europie było wszystko. Mamy ciapatych, homoludzi, grodzkopłciowych ale to wciąż mało.
6.Poczucie rezygnacji-puki co Polacy jeszcze walczą z Unią (Co prawda w necie ale liczy się że wiemy co jest dobre co złe) ale zachód, oni się na to godzą. Dla nich to jest postęp i nie chce im się nawet myśleć nad tym co się dzieje.

Chyba nie było ale jak było to ch*j z tematem

ku...........pa

2014-03-04, 04:57
7. Brak szacunku do ortografii.

mare30ks

2014-03-04, 11:15
juz myslalem, ze bedzie cos fajnego ale po przeczytaniu "lewacka Bruksela" wiedzialem ze to kolejny gowniany materiial zrobiony przez debila

Invii

2014-03-04, 17:39
Lewacka riposta, wycieczka personalna totalnie nie związana z tematem :D Plus totalny brak poszanowania dla zasad pisowni które przyswajają sobie dzieci w zerówce. Brawo, Lenin jest dumy :D

Ne...........ro

2014-03-04, 19:32
mare30ks

Lenin byłby z Ciebie dumny. Masz jakieś klapki na oczach? Upadające po kolei kraje (niegdyś potęgi) europejskie to nic?

Poza tym czepiasz się durnego nazewnictwa. Wielokrotnie również sam pisałeś 'prawak', więc kamieniem nie powinieneś rzucać.

oc...........an

2014-03-04, 23:04
@SgtPepper1942 upadające kraje?! Niby jakie? UK - 2013 jednym z najlepszych roków gospodarki od 20 lat, Francja - w poziomie życia doganiają powolutku Norwegię, Niemcy - wiadomo, Belgia - brud, ale zadowolone społeczeństwo, Holandia - bogactwo, Szwecja - utopia.

A to, że dawne potęgi dziś nie błyszczą, to zasługa tego, że nie ma już zniewolenia i wyzyskiwania państw. Taka prawda - UK bogaciło się tylko kosztem Indii, a Francja kolonii w Afryce. Holendrzy mieli swoje kolonie w Azji, a Hiszpanie w Ameryce południowej.

No i nie wiem o czy autor pisze - moi "lewaccy" znajomi to porządni ludzie z zasadami i kulturą i o żadnej degeneracji nie ma mowy.

@mare30ks jestem z Ciebie dumny :krejzi:

Ne...........ro

2014-03-04, 23:10
@DUST DEVIL

Bezpieczeństwo to nie rozwój. Porównaj Chiny do Europy.

pa...........66

2014-03-05, 00:40
@DUST DEVIL

To lewacki żołdak zarabiający na pisaniu lewackich komentarzy.

Film jak najbardziej prawilny, tyle że docieranie do świadomości ogółu przez pokazanie wszystkiego co nas zalewa i jest złe, kończy się zawsze agresją i spamem przez lewackich żołdaków.

blachahaha

2014-03-05, 10:22
@DUST DEVIL
Za ZSRR też się mówiło że bez Stalina ulice by nie istniały a ludzie żyli by w jaskiniach. A skoro mowa o postępie w UE, jak się łyka jak głupi to co w TV mówią to se potem nie wie co pisze. Od kiedy mamy unię gospodarka jest cholernie niestabilna. Może się zainteresujesz jak UE wpłynęło na Irlandię, Hiszpanię i Grecję? Unia przynosi więcej problemów niż korzyści tylko o tym się nie mówi.

A i jak ktoś się czepia moich będą to niech spojrzy o której ja to pisałem.