18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek apartheidu

Fashysta • 2013-06-20, 18:44
Będąc wczoraj u fryzjera zobaczyłem stare wydanie fokusa .
Znalazłem tam artykuł o rasizmie czarnych w RPA . Okazało się że największa ilość ataków na tle rasistowskim dotyka czarnych emigrantów , ponadto przeczytałem tam też że jednej białej kobiecie do domu włamał się brownie , postrzeliła go w ramię , i zadzwoniła na policję i przedstawiła sytuację . Policjant poradził jej aby go dobiła , bo gdyby by przyjechali został by aresztowany na parę dni a potem wrócił by do niej z większą ilością osób , albo z adwokatem i musiała by płacić rentę .
" Więc co pani zrobiła ? =pytam się ( dziennikarz )
Jak to co ? Dobiłam "
Modlę się co tydzień i dziękuje Bogu że urodziłem się biały :dead:

BongMan

2013-06-20, 18:56
Jakby się włamał biały, to powinna zrobić to samo. W tym przypadku kolor nie ma znaczenia.

!Timon

2013-06-20, 18:56
Dziwić się, że ludzie globalne ocieplenie łyknęli jak w takie bzdury wierzą. Fokus fajna gazeta ale w niektórych artykułach propaganda bije po oczach.

Fashysta

2013-06-20, 19:13
BongMan napisał/a:

Jakby się włamał biały, to powinna zrobić to samo. W tym przypadku kolor nie ma znaczenia.



Biali między sobą się nie zabijają

medowski

2013-06-20, 19:25
@Up jasne a hitler i ine ch*je typu stalin, mussolini tez byli czarni....


wez skoncz pie**olic ...




ps. aha sorry

"Fashysta


Wiek: 22
Dołączył: Dzisiaj 18:26"


to wszystko tlumaczy

Xan666

2013-06-20, 20:16
I chwała Tobie, że jesteś biały. Jakbyś był czarny to nie pisałbyś na necie tylko zapie**alał właśnie komuś telewizor/telefon/radio/pralkę/... psa? :P

ilves

2013-06-20, 22:10
Rozważmy czy kolega Fashysta ma czystą aryjską krew, skoro się tak sam nazwał...

Ja szczerze powiedziawszy zastrzeliłabym każdą obcą mordę, która pojawi się w drzwiach, bo ludzie to sk***ysyny, nie ważne jakiego koloru.

tds1974

2013-06-20, 22:22
Co ciekawe w stanach liczba biorących dragi rozkłada się tak, że na stu białych bierze 40%, na stu czarnych 27%. Natomiast liczba osób aresztowanych za posiadanie jest zupełnie inna. Czarnych 60, białych 15 (na stu). Jak przeczytałem te staty to nieźle się zdziwiłem.

ilves napisał/a:

Ja szczerze powiedziawszy zastrzeliłabym każdą obcą mordę, która pojawi się w drzwiach, bo ludzie to sk***ysyny, nie ważne jakiego koloru.



Ja też. Kiedy będziesz na Pradze?

!Timon

2013-06-20, 22:46
@tds1974

Ciekawe skąd takie dane na temat tego kto ile bierze. Uważasz, że jak złapią białego z dragami to mówią mu "a nie spoko, jesteś biały idź wolny"?

Fashysta

2013-06-20, 23:28
ilves napisał/a:

Rozważmy czy kolega Fashysta ma czystą aryjską krew, skoro się tak sam nazwał....



Nie mam nic z hindusa , jestem Słowianinem może z kaukaską domieszką , a faszyści to nie socjaliści narodowi .

http://www.youtube.com/watch?v=KxRdyK2drU4

Roxann

2013-06-21, 12:48
@Fashysta, pomódl się jeszcze o roztropność w używaniu interpunkcji.

tds1974

2013-06-21, 13:28
!Timon napisał/a:

@tds1974

Ciekawe skąd takie dane na temat tego kto ile bierze. Uważasz, że jak złapią białego z dragami to mówią mu "a nie spoko, jesteś biały idź wolny"?



To było na BuzzFeedzie (jak znajdę, to podrzucę). Zestawiono dwa niezależne badania. Raczej chodzi o to, że częściej czarnych zatrzymuje się do kontroli.

Inna rzecz, że ostatni spis powszechny w Niemczech pokazał ilu jest tam muzułmanów. Niecałe 2%. No więc zajebiście mało, ale w mediach tyle się o nich napieprza, że sami Niemcy uważali, że jest ich ok. 15%.

Hrodgar

2013-06-21, 13:34
BongMan napisał/a:

Jakby się włamał biały, to powinna zrobić to samo. W tym przypadku kolor nie ma znaczenia.



Tylko ze biały po złapaniu i wypuszczeniu nie przyszedł by później z kumplami żeby ją zabić.

Powell

2013-06-21, 13:38
Czytałem ten artykuł. Całość zasługuje na to by się tu znaleźć. Jest tam dużo ciekawostek potwierdzających poziom zacofania w RPA np. wiedzieliście, że biała kobieta na 100% zostanie zgwałcona? A jest tak dlatego, że czarni wierzą, że uprawiając seks z białą kobietą uchronią się od HIV.