18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unstoppable, wideo +1000 do motywacji

Zwiastun • 2013-05-20, 16:21
Ktoś wrzucił ,,może" od OdwazSieZyc, ale tego nie widziałem. Zasługuje na uwagę, mimo że nie sadystyczne, bo daje + 1000 do motywacji i ogólnie zajebiste. Po tagach nie było, najwyżej wywalić.


matematyk93

2013-05-21, 13:15
auliszek napisał/a:

Mądry człowiek myśli prosto - żeby dojść do celu trzeba wziąć się do pracy. A p*zdeczki życiowe z "prokrastynacją" muszą oglądać filmy motywacyjne i robić sobie psychologiczne otoczki.

Całe motywacyjne pie**olenie, filmiki tego typu są dla frajerów, którzy by chcieli a nie mogą. Ambitny człowiek ma coś do zrobienia, jakiś plan, założenia i robi to, żeby spełnić te założenia. A jak ktoś przez 5 minut potrzebuje powzdychać do ludzi na filmie, którzy faktycznie wzięli się do roboty, żeby dodać sobie otuchy i "podnieść się na duchu" to i tak daleko nie zajdzie, bo zaraz ta "motywacja" mu zejdzie.



Co Ty tez waćpan pie**olisz?
Od 2 lat regularnie ćwiczę na siłowni (i to nie bez efektow ), biegam , poszerzam też swoją wiedzę, ogołem - zapie**alam . Jednak nie zawsze jest ten lepszy dzien kiedy chce przenosic gory i wowczas potrzebuję bodźca, czegos co przypomni po co to robię . Wtedy wlasnie ogladam takiego typu filmik motywacyjny i uwierz ze dziala.
Mam silna wole ale sa dni gdy nawet mistrzowie chca sobie strzelic w leb , wiec nie pieprz głupot znawco zycia.

Trimeresurus

2013-05-21, 13:55
@up widzę, mój rocznik i też się ogarniający, szacun. Co do motywacji - CT Fletcher :D

socjalmmv

2013-05-21, 16:33
Można osiągnąć wszystko, jednak większość ludzi to po prostu j***ni leniwce.
Tak też się opie**alam. : )

Jakubbb

2013-05-21, 17:22
no to po dobrym filmiku, czas na piwko

majkel1029

2013-05-21, 18:13
Naprawdę motywujące. Od razu wziąłem się do pracy. Otworzyłem kolejne piwo i już drugą godzinę ćwiczę lewy biceps :D

auliszek

2013-05-22, 02:39
matematyk93 napisał/a:



Co Ty tez waćpan pie**olisz?
Od 2 lat regularnie ćwiczę na siłowni (i to nie bez efektow ), biegam , poszerzam też swoją wiedzę, ogołem - zapie**alam . Jednak nie zawsze jest ten lepszy dzien kiedy chce przenosic gory i wowczas potrzebuję bodźca, czegos co przypomni po co to robię . Wtedy wlasnie ogladam takiego typu filmik motywacyjny i uwierz ze dziala.
Mam silna wole ale sa dni gdy nawet mistrzowie chca sobie strzelic w leb , wiec nie pieprz głupot znawco zycia.



Znawco życia, bo nie potrzebuje motywacji z filmu, brawo :*
Chcesz to oglądaj, nikt Ci nie broni, moja opinia nadal aktualna.