18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unik

~_Yarko_ • 2023-04-16, 22:38

Taki z własnym poświęceniem.

Juzwa

2023-04-16, 22:44
Raz, a dobrze.

dżonyłojlker

2023-04-16, 22:46
Wydyganiec się zesrał i się rozj***ł, dobre :lol:

Janko

2023-04-16, 22:50
Jak można samemu się rozj***ć

Baronessa

2023-04-16, 23:02
Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie c**y na drodze.

Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś ch*j wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby ch*ja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.

Rafafik

2023-04-16, 23:50
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie c**y na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś ch*j wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby ch*ja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Kiedyś na dobre Ci to wyjdzie hehe

35i

2023-04-17, 06:32
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie c**y na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś ch*j wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby ch*ja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Jazda rowerkiem się nie liczy.

vortexture

2023-04-17, 07:57
Głupia sprawa. Odruchy odr*chami ale w takiej sytuacji bezpieczniej jest jechać na czołówkę.

Większość systemów bezpieczeństwa projektowana jest na uderzenie czołowe. Pasażerów chroni cały przód samochodu który może przejąć na siebie spory ułamek energii kinetycznej. Odpalają się poduszki, zapięte pasy zatrzymują na siedzeniu.
Kiedy ucieka się z drogi jak tutaj to wali się na przykład bokiem. Bok samochodu nie stanowi warstwy ochronnej, przy zderzeniu z ciężarówką czy drzewem pasażer może zamienić się w mielonkę.

Dokaka

2023-04-17, 08:12
vortexture napisał/a:

Głupia sprawa. Odruchy odr*chami ale w takiej sytuacji bezpieczniej jest jechać na czołówkę.
Większość systemów bezpieczeństwa projektowana jest na uderzenie czołowe. Pasażerów chroni cały przód samochodu który może przejąć na siebie spory ułamek energii kinetycznej. Odpalają się poduszki, zapięte pasy zatrzymują na siedzeniu.
Kiedy ucieka się z drogi jak tutaj to wali się na przykład bokiem. Bok samochodu nie stanowi warstwy ochronnej, przy zderzeniu z ciężarówką czy drzewem pasażer może zamienić się w mielonkę.



Jeeeeeest expert.
Bo typ w ułamku sekundy postanowił...
"a ch*j bok to lipa rozjebie sie frontalnie to przeżyje"
Wcale nie leciał na czołówkę od razu tyle że z mniejszym autem
Dobrze ze na kiblu siedze bo srać mi sie zachcialo od tych wypocin


:shock:

htp

2023-04-17, 09:31
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie c**y na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś ch*j wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby ch*ja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Nie zapomnij o włączeniu kamerki. I napisz w testamencie dane do logowania do Sadola, żeby rodzina wstawiła.

dżonyłojlker

2023-04-17, 11:30
vortexture napisał/a:

Głupia sprawa. Odruchy odr*chami ale w takiej sytuacji bezpieczniej jest jechać na czołówkę.



Zasada jest taka, że sp***ala się do prawej.

CrookerS

2023-04-17, 13:51
Odruch bezwarunkowy to kurestwo. :roll:

Wiem bo mam prawko od 15 lat i gdybym nie mial go, to za hajs z ubezpieczalni bylbym k***a bogaty jak syn kulczyka.... :-/

psotna_cipka

2023-04-17, 18:06
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie c**y na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś ch*j wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby ch*ja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Mój ty bohaterze. Do orderu orła białego powinni cię nominować. Albo nie... Lepiej do nagrody Darwina

royal86

2023-04-18, 01:57
Baronessa napisał/a:

Po mojemu baba z naprzeciwka jechała i strasznie spanikowała... Typowe irracjonalne zachowanie c**y na drodze.
Jak sam jadę (bez pasażerów) i z naprzeciwka jakiś ch*j wyprzedza na czołówę i jest dość blisko (ale nie za blisko), to specjalnie dodaję gazu, trąbię i migam długimi, żeby ch*ja zdenerwować i nauczyć bezpiecznej jazdy.



Pewnie kiedyś zobaczymy cię w roli bohatera takiego filmiku na sadolu. Bez takich jak ty byśmy się tu nudzili, więc działaj dalej. :) ))