18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Unia Psia Mać

damian8718 • 2014-01-15, 20:25
Jestem sfrustrowany bo kiedyś oglądałem w tv, że ue chce zabronić wyrobu, wyrabianej od stuleci na Kaszubach tabaki bo to szkodliwa używka. Niedawno jak jechałem to w radiu leciało,że ue chce zabronić wyrobu naszych polskich smacznych i cenionych wędlin bo mają niby za dużo jakiś rakotwórczych składników , pewnie k***a że ma nasi dziadkowie jedzą ją od dzieciństwa i jakimś cudem dożywają bez problemu 80/90 lat i teraz co mnie rozj***ło ci durnie chcą badać skąd w miodzie znajdują się pyłki z roślin modyfikowanych genetycznie ( przy czym znajduje się ich tam tak śladowa ilość że to nie istotne) czy przypadkiem nie dosypuje ich tam pszczelarz, jasne k***a od dawna polscy pszczelarze dosypują pyłki kwiatów do miodu bo przecież pszczoły nie mają takiej możliwości :facepalm2: I na koniec taka prośba , droga unio wypie**alaj z mojego pięknego kraju już nasi politycy bez ciebie dołożą wszelkich starań , by żyło się ch*jowo. :-|

Magsurf

2014-01-15, 20:31
Za pocisk po naszym zaborcy zawsze krata browarów leci!

SztywnyDrąg

2014-01-15, 20:31
Pomysł współpracy, otwartych granic itp itd jest dobry. Tylko wykonanie h#jowe...
Europa dla europejczyków!

kroplowa

2014-01-15, 22:46
Jeszcze lepszym pomysłem jest walka z dwutlenkiem węgla :szczerbaty: .