18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unboxing iphona X

~Velture • 2019-01-24, 22:38
Te nowe iphony dostarczają kupę frajdy 8-)


info:
spoiler





ChesterAmer

2019-01-25, 14:57
Wam też filmy na salodu sie przycinaja czy jestem odosobniony?

Olencja88

2019-01-25, 15:13
Po tym opisie myślałam, że ktoś sobie wsadzi w dupę ajfona :P

Cergo

2019-01-25, 17:06
Ajfon srajfon a gdzie wykonanie wyroku?

pve11

2019-01-25, 17:38
Bohdansk napisał/a:

Kara śmierci za takie coś? To jest jakaś skrajność u nich z prawem. O ile kara śmierci za zabójstwo jest ok to tu jest lekka przesada.



To samo jest przykładowo w Singapurze. Też uważam, że to przesada, ale jeżeli gość wiedział co mu grozi i mimo to podjął ryzyko, to jego wybór.

Dżizas_kurde

2019-01-25, 21:43
Cytat:


Kara śmierci za takie coś? To jest jakaś skrajność u nich z prawem. O ile kara śmierci za zabójstwo jest ok to tu jest lekka przesada.


Dura lex, sed lex.

niemamskarpet.

2019-01-25, 21:55
chyba bym sie bardziej ucieszył jakby to znalazł zamiast Iphona X, Iphonem bym się cieszył może przez jakieś tygodnie a po tym to by był szczęśliwy z rok :D

wubepe

2019-01-26, 00:14
ten telefon wygląda dziwnie, dzwoni ( w 35 sekundzie). Nie rozumiem problemu

Rzehooj

2019-01-26, 00:30
A teraz wyobraźmy sobie sytuację:
Zostajesz złapany przez gang jako ofiara. Czeka cię i twoją rodzinę śmierć chyba, ze polecisz samolotem z 2 paczkami bez zadawania pytań.
Zostajesz złapany na lotnisku i ch*j, czeka cię śmierć tak czy inaczej a twoich wymówek nikt nie słucha.

Żyć nie umierać!

lemurguru

2019-01-26, 10:13
Bohdansk napisał/a:

Kara śmierci za takie coś? To jest jakaś skrajność u nich z prawem. O ile kara śmierci za zabójstwo jest ok to tu jest lekka przesada.



Mój znajomy kilka miesięcy temu leciał z Singapuru na Bali (Hiszpan w delegacji). Nie wiem, czy na nieświadomce, czy wiedział że ma przy sobie około 3-4 gramy marihuanen. Zatrzymali go na lotnisku na Bali. Ma dostęp do neta (o dziwo), ale grozi mu do 15 lat więzienia.

Nejm

2019-01-26, 11:25
A gdzieś obok na tym samym lotnisku sprzedają alkohol - Społeczeńśtwo XXI w. :szczerbaty:

eMJay8086

2019-01-26, 17:10
@ Bohdansk
Dlaczego?
Za podrabianie iPhone'a należała się kara śmierci...

atomboy

2019-01-27, 00:20
Hehe, ciapatałn to poj***ny region. Z jednej strony niby tacy prawi a z drugiej seks, drugs alkohol wszędzie. Byleby pod dachem żeby ten pedofil nie widział.
Dwa razy byłem w dubaju służbowo za drugim razem prawie 2 miesiące i to miejsce totalnej skrajności. Z jednej strony przepych z drugiej obłuda i kombinatorstwo. Bo wystarczy chwilę tam pobyć aby ogarnąć sytuację, są miejsca gdzie bez problemu sobie golniesz heinekena i nie mówię o hotelach dla turystów tylko normalna dzielnica dla miejscowych o ile w ogóle tacy tam są.
W hotelu gdzie byłem obok plaży jumeirah możesz sobie kupić marihuanineen do woli. Nie ma wyboru w sensie jak w Hiszpanii ale po prostu jest. Za 20 dolców dostajesz takiego bobka, tak mówił kumpel kumpla...
Jeszcze lepiej jest w trakcie rejsu do abu musa zwiedzasz park rybny tzn. hodowlę ryb cały dzień tłuczesz się w skwarze jakimś kutro podobnym czymś. No ale posłuchasz "przwodników" i już wiesz, że dobry towar z iranu znajdziesz tam :P .

I to wszystkim mówią a tu kilka gram koki i kara śmieci pffff

W hiszpanii czy w grecji chodzą murzyny po plaży sprzedają koraliki jakieś rzemyki na rękę.. taaa ale zaraz gość proponuje głównie hasz podłej jakości zmieszane pewnie z błotem z mozambiku.
No ale nadal to hasz XD

lemurguru napisał/a:

Mój znajomy kilka miesięcy temu leciał z Singapuru na Bali (Hiszpan w delegacji). Nie wiem, czy na nieświadomce, czy wiedział że ma przy sobie około 3-4 gramy marihuanen. Zatrzymali go na lotnisku na Bali. Ma dostęp do neta (o dziwo), ale grozi mu do 15 lat więzienia.



Może być, odbierałem z pracy hiszpana z balic wszystko ok ale w hotelu gość wypakował kilka lolków :D bo u nich to norma i nie wiedział, że tutaj nie legal ale nikt tego nie wychwycił. Jak mu wytłumaczyłem że miałby przej***ne to tylko skwitował eee tam - j***ny mały konus.

beneko

2019-01-27, 09:14
ziembix napisał/a:

Jeśli zamiast zj***nego ajfona dostał bym np w prezencie przez pomyłkę ok 100gr kokainy to bym sie bardziej cieszył zabawa przednia a dla innych to jakieś 300tys zł.



Mordo zmień dilera , 1gr po 3 tyś ?

.......... napisał/a:

na filmiku jest ch*jowa heroina niestety
Do tego masz problem z matematyką albo diler cie w ch*ja tnie.
Nie 300k tylko 30k za 100g. 300zł x 100g = 30k



Po czym wnioskujesz że to helupa ?
300 PLN za gr koli ? dołóż jeszcze 200/300

:mrgreen:

liv52

2019-01-27, 17:20
Bohdansk napisał/a:

Kara śmierci za takie coś? To jest jakaś skrajność u nich z prawem. O ile kara śmierci za zabójstwo jest ok to tu jest lekka przesada.



U nich takie prawo, może to skrajność, ale każdy wie o o i jak, wjeżdżając do Dubaju podpisujesz klauzulę, że godzisz się na karę śmierci w przypadku złapania z narkotykami. Więc jeszcze większym debilizmem niż to prawo jest podjęcie takiego ryzuka dla kilku tysiecy juro;)