18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umorzono mi sprawę w Wielkiej Brytanii

tolopl • 2013-07-12, 23:14
dnia dzisiejszego o godzinie 20:15 (19:15 czasu angielskiego) poszedłem do pracy dodatkowej, by dorobić sobie trochę do portfela troszkę banknotów z wredną babą (królowa Anglii). Była to zwykła mleczarnia, gdzie skrzynki z mlekiem się ustawiało na paletę etc. Parę minut później podchodzi do mnie islamista i z wrzaskiem na mnie wyskakuje, że za wolno pracuję (koleś także robił przez agencję). Ja mu tłumaczę grzecznie, by odszedł ode mnie, bo nie jest wobec mnie kulturalny. Brudasek pokazał do mnie zaciśniętą pięść i zagroził mi, ze mam się go obawiać. Ciśnienie w krwi podskoczył mi do tysiąca uderzeń na minutę i mając safety shoes na nogach zrobiłem pół obrót, niczym Uri Boyka (Scott Adkins) w filmie Undisputed 3. Brudasek ciapasek upadł na ziemię, niczym pierwsza wieża WTC, łamiąc mu szczękę (prawdopodobnie). 15 minut później zjawiła się policja i zawieźli mnie na komisariat. Nie wsadzili mnie od razu na dołek, tylko przesłuchali. Po zeznaniach stwierdzili, że zaatakowałem nie ze względu na jego pochodzenie ( :lol: ), tylko zostałem sprowokowany. Najlepsze jest to, że policjantem był... Polak. Widać na większości Polaków na wyspach można polegać ;)

EDIT: Zapomniałem napisać "nie" przy "że zaatakowałem ze względu na jego pochodzenie"

PiotrTAG

2013-07-13, 01:45
Jeszcze trochę a królowa Anglii będzie Polka heheh :-P

OstrySadol

2013-07-13, 01:58
mogłeś jeszcze jebnąć szybko fotkę na harda

Fa...........um

2013-07-13, 02:22
Powiedzcie mi kochane imigranty - gdzie w GB są jeszcze Anglicy? Bo jak się czyta/ogląda/słucha to już wszędzie tylko Polacy, ciapaci i murzyni.

Stehlen

2013-07-13, 02:44
Tak jak ktoś wyżej napisał, choć o tej porze miło się to czyta :) )
Piwo ziomek

Ba...........co

2013-07-13, 03:39
Świetna bajka na dobranoc. Idę umyć zęby, szczać, paciorek i spać.

obrus

2013-07-13, 04:49
i tak trzymać

jacek44

2013-07-13, 06:01
jak dla mnie to historia z p*zdy wyjęta

dafka

2013-07-13, 08:29
są inne sposoby uspokajania osób... jeśli koleś jest kumaty to pewnie prędzej czy później wyciągnie od ciebie spore odszkodowanie, może alimenty. także powodzenia na przyszłość z takim charakterem...
a policjant to jakiś nieodpowiedzialny palant i nie powinien być policjantem! co za skandal...

Kuriki

2013-07-13, 08:41
A mnie bawi to jak można dać się sprowokować słowną obelgą. Po mnie to by spłynęło, a połamał bym ciapatego dopiero w momencie jak by się na mnie rzucił :emo:

Matikens

2013-07-13, 09:07
Gościu, krata piwa i dwie dz**ki dla Ciebie za ten czyn, niech wiedzą ze z Polakami się nie zadziera, mam nadzieje że ciapate Ci nic tam nie zrobią bo wiesz ze oni walczą w sposób honorowy... 8 na 1...

Black Pitt

2013-07-13, 09:52
A gdzie dopisek

"nie było bo własne, wymyślone na kiblu" ????

pjm77

2013-07-13, 11:09
W prawie nie funkcjonuje coś takiego jak "zostałem sprowokowany". Albo musiałeś bronić swojego/czyjegoś zdrowia lub życia albo jesteś winny napaści. Jeśli złamałeś mu szczękę to będzie GBH. To nie policja decyduje o tym czy postępowanie będzie kontynuowane tylko PPS (prokurator). Tak więc opcje są trzy:

- trafiłeś na najbardziej ciemnych policjantów na świecie
- rodak ci pomaga narażając własną karierę
- ni ch*ja nie kumasz po angielsku i oni po prostu puścili cię do wyjaśnienia i z całą pewnością jeszcze od tych panów usłyszysz

Zaznaczam, że nie piszę tego z jakiejś zawiści, mam nadzieję że wszystko poukłada się dobrze, sam bym mu chętnie jebnął, ale takie są fakty i lepiej żebyś o nich wiedział.

mi...........ke

2013-07-13, 11:20
To tak, przeglądając twój profil.



Masz ledwo 20 lat a juz masz "dorywczą pracę" w Wielkiej Brytani, z tego co wiem to legalnie tam można pracować dopiero od 21 roku życia, wiec jakim ch*jem mogłeś pracować "dorywczo" skoro nie miałeś możliwości pracować normalnie, pie**olony kłamca.
Do tego ten wywyższający
Cytat:

i mając safety shoes na nogach zrobiłem pół obrót, niczym Uri Boyka (Scott Adkins) w filmie Undisputed 3. Brudasek ciapasek upadł na ziemię, niczym pierwsza wieża WTC, łamiąc mu szczękę (prawdopodobnie).



20 latek pracujący legalnie, i dorywczo w Angli, potrafisz jednym butem połamać szczękę, jesteś specjalistą bo potrafisz poznać czy komuś szczena poszła, do tego masz "wybuchowy charakter" -pff

Według mnie w ch*ja walisz i chcesz sie dowartościować na tle portalu sadystów,pierw myśl potem dopiero pisz.

quang-dat

2013-07-13, 11:53
Bzdura na resorach, oczywiście że kłamstwo, autor wykorzystuje naszą słuszną nienawiść do arabusów :roll: Po co tak kłamać..?