18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ulubiony aktor

BongMan • 2015-01-02, 16:57
- Jaki jest ulubiony aktor Ukraińców?
- Antonio Banderas.

RustyRat

2015-01-02, 17:11
-Jak nazywa się maskotka sadistica ?
-Bogdan z Sosnowca

:trollencjusz:

Subhuman1

2015-01-03, 02:16
Słyszałem, że stara bongmana była banderowcem.

de...........nt

2015-01-03, 02:37
@ Subhuman1

Następny który liczy, że za beznadziejny pocisk po Bongmanie dostanie piwo. Jak już tak bardzo tego potrzebujesz, to zrób to w sposób bardziej inteligentny, choćby jak RustyRat, chociaż w sumie to mnie też nie bawi, pomimo, że po raz drugi już wypomnę, że Bongman to kawał drania i nie lubię go, bo chciał mnie dodać do "pokedexu". Sporo dowcipów ma jednak dobrych, więc może mu daruję.

Laomedont

2015-01-03, 03:48
mYOUsick napisał/a:

dlaczego?



W czasie IIWŚ mordowali polaków i żydów.
Babcia mi kiedyś opowiadała jak banderowcy chcieli przejąć ich całe zapasy a gdy ta się sprzeciwiła ukrainiec ja tak pie**olą kolbą karabinu w głowę ze odciekła się na drugi dzień i dziadek mówił że Niemiec jej życie ocalił bo chcieli ja banderowcy zabić.

a tu masz link do wiki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Banderowcy

BongMan

2015-01-03, 04:15
deliriumpermanent, ale nie dodałem cię do pokedexu, bo o ile pamiętam to było zwykłe nieporozumienie i poza tym jesteś kumaty gość, a do pokedexu (czyli mojego tematu w klopie) dodaję użytkowników, którzy wykazali się totalnym brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem :D

A hejterzy, od hejtowania mnie, stają się ciężsi o jakieś 200g, gdyż kładę na nich ch*ja :D

klaszak

2015-01-03, 07:43
Up kawał knagi

StereoTyp

2015-01-03, 10:26
Czytałem, że banderowcy mięli dość brutalne sposoby tortur. Wyczytałem, że np. brali kobietę w ciąży, rozcinali, wyciągali dzieciaka i zaszywali jej w brzuchu żywego kota. Nienawidzę tych banderowskich sk***ysynów rozpoznawalnych z mordy.
Zanim wyjechałem z Polski, to mieszkałem w mieście niedaleko granicy cywilizacji i tego całego "dzikiego burdelu". Teraz się dowiaduję, że ukraińcy zaczęli tam wykupywać działki i zakładać przedsiębiorstwa - ch*j mnie strzela...

EDIT: Zapomniałem wspomnieć, to miasto to Przemyśl ;)
Zajebiście piękny I ZAWSZE POLSKI, ale niestety gospodarka stoi w miejscu... Ludzie zaczynają wyjeżdżać już zaraz po skończeniu szkoły, więc z miasta robi się małe Detroit.

Adolf Skurwolix

2015-01-03, 10:51
hahahahahahaha ni ch*ja nie rozumiem.....

Sa...........ek

2015-01-03, 11:36
syf syf syf syfiasto :idzwch*j:

crackit

2015-01-03, 14:45
RustyRat napisał/a:

-Jak nazywa się maskotka sadistica ?
-Bogdan z Sosnowca

:trollencjusz:


Oj wyczuwam ból dupy "kolegi" ze Słupska...

zwirz13

2015-01-03, 17:36
RustyRat napisał/a:

-Jak nazywa się maskotka sadistica ?
-Bogdan z Sosnowca

:trollencjusz:



stary za dużo cie przytulał w dzieciństwie dzieciaku

Subhuman1

2015-01-03, 18:15
deliriumpermanent sam ch*ju robisz pod publikę, powiedziałem co mam powiedzieć

LifesGood

2015-01-03, 18:23
I takie gowno trafia na glowna :(

Sosnowiec_jest_be

2015-01-03, 20:31
Sosnowiec ma prawa miejskie to i takie gówno moze być na głównej.