18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrev

2011-10-27, 00:22
rozumiem że nie macie oglądalności na swojej stronce i się przyczepiliście na sadola, nie ma piwa i żegnam :kawa:

BongMan

2011-10-27, 01:48
2 lata za dużo...

crupal

2011-10-27, 02:28
2 lata i krzyż na drogę

m2ti

2011-10-27, 02:30
szkoda że zamiast "piwa" nie ma opcji "Lincz" albo coś w tym stylu.Ogląda ktoś ten szajs w ogóle na tej stronie?

bloodwar

2011-10-27, 07:47
Zaśpiewał bym "Sto lat" ale nawet autorzy tego badziewia nie mają najmniejszych wątpliwości co do tego, że za rok już ich nie będzie...

Sythriel

2011-10-27, 08:23
Nawet nie macie prawa śpiewać sto lat. Pewnie połowa tych wszystkich spinaczy dwa lata temu nie wiedziała jeszcze co do Sadol i / lub internet. Przesadzacie panowie. Już pomijając fakt, że to się wytnie jest sponsorem i zniknie dopiero wtedy jak zaczniecie płacić adminom więcej niż tosiewytnie. Wciąż przesadzacie. To prawda , że tosiewytnie ma ch*jowe programy (pozdro Bielu) ale ma tez programy dobre a nawet bardzo dobre. Ale wy zamiast zasugerować zmianę repertuaru wolicie się spinać i bluzgi rzucać wobec tosie wytnie w komentach. Ok jak kto lubi jak chce to robi. Ma prawo. Nie dziwcie sie jednak ze tosiewytnie gra wam na nosie wrzucając Biela i śmiejąc się z was w podpisach do filmów. Oni płacą mają na was wyj***ne i z uśmiechem na ustach wsadzają wam gówno (słowo zamienne Bielu) patrząc jak się spinacie. A prawda jest taka, że wasze spiny są warte tyle co gówno wsmarowane w podeszwę buta i nic tu nie zmienią. Prowokujcie dalej jak lubicie.

Do ToSieWytnie: Może rzeczywiście wy też powinniście zacząć między wierszami? Proponuję wyj***ć z Sadola ch*jka Biela i jego kretyński program Sekswizja. (nawet zmiana prowadzącego by nie pomogła) i wklejanie Stanka ze ślepą kliszką. To jest ok.

Thunderdome

2011-10-27, 08:46
Ja jestem od 2009 na Sadol i takze wydaje mi sie ze ten program jest tak ch*jowy jak ten napis na torcie...

Jutub

2011-10-27, 08:57
"nie, nie kojahsze tej shony"

Żeliwna_Pięść

2011-10-27, 10:00
Tych pytających chyba też przekupuli ku**a wszystko za pieniądze, nie ma piwa.

Psychiczny

2011-10-27, 10:15
Thunderdome napisał/a:

Ja jestem od 2009 na Sadol i takze wydaje mi sie ze ten program jest tak ch*jowy jak ten napis na torcie...


Może i uliczny down jest żałosny , ale Dakann i Piątek : The series wymiata

~LegendarnyZiom

2011-10-27, 11:41
Psychiczny napisał/a:


Może i uliczny down jest żałosny , ale Dakann i Piątek : The series wymiata



Chociaż też nie zawsze, jak na razie najlepsze odcinki te opisujące hipsterów i te o gimbusiarach z lustrzankami na auto (nie wspominając o oryginalnym piątku i jego sequelu). W sumie to jeden ch*j :) . Do To Się Wytnie i Dakanna: Więcej dissujących odcinków na subkultury i inne aktualne zjawiska społeczne!

pakicito

2011-10-27, 19:24
Cytat:

fakt, że to się wytnie jest sponsorem i zniknie dopiero wtedy jak zaczniecie płacić adminom więcej niż tosiewytnie.

jakby wszyscy hejterzy sie zrzucili po 10 gr to by admini mieli czynsz na rok

Andrev

2011-10-27, 21:35
Do Dakana nic nie mam, szacun za piątek I i II ale serial z tego zrobić to jakbym zamówił zimnego Żywca a dostał ciepłe pepsi.
Jak widzę tego Kostka to na początku mnie to nawet smieszyło, uliczny kombajn, skecz powielany kopiowany, na dłuższą metę żenadl. Nawet mi się nie chce tego oglądać jak widzę w poczekalni. A teraz szukają publiczności na zacnym z tradycjami sadolu. :kawa: