18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna walka

-=coma=- • 2014-01-17, 11:37
I szybkie KO.


Ishii

2014-01-17, 20:51
ulifont napisał/a:

Szron nie nosi rurek bo go znam odpie**olcie się od niego, ma chwilowy problem z orientacją i zapisał się do baletu co z tego? A ta sukienka co nosi to przecież normalna sprawa, szkoci też takie mają, tyle że w kratę, a nie w kwiaty



Skoro go znasz, pewnie podobni jesteście. :-D


@topic:
Grubciu bez jakiejkolwiek techniki, to musiało się tak skończyć.

ulifont

2014-01-17, 21:18
Ishii riposta mocna, nie ja tylko jestem portierem w teatrze, gdzie ćwiczy akurat do "Dziadka do Orzechów "( ma zagrać orzechy), i często przylatuje po nowe getry, to mi się żali ,nie chce mi się go słuchać, no ale mimo wszystko żal człowieka

Ishii

2014-01-18, 01:12
ulifont napisał/a:

Ishii riposta mocna, nie ja tylko jestem portierem w teatrze, gdzie ćwiczy akurat do "Dziadka do Orzechów "( ma zagrać orzechy), i często przylatuje po nowe getry, to mi się żali ,nie chce mi się go słuchać, no ale mimo wszystko żal człowieka



Tak, tak, winny się tłumaczy. :amused:

ulifont

2014-01-18, 01:22
Ishii nie moja wina,że go znam, ale k***a rzucę tą jębaną pracę i go nie będę oglądać zawsze mam problemy przez to,że do mnie przylatuje z byle jakim gównem, a to że ma spódniczke zaciasną,a to, że stringi za duże,zapnij mi stanik i inne głupoty, czasem go zdziele w łeb kluczami,ale czasem go wysłucham by się pośmiać

yedrula

2014-01-18, 02:02
to jest walka Irlandzkich cyganow (irish travellers) Czesto w walkach (zawsze na gole piesci - bare knuckle fight) chodzi o zaklady albo po prostu o rozwiazywanie problemow miedzy rodzinami.

odsylam tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=vh-ycjfZYlg

ps. To to samo cyganskie gowno, troche jasniejsze, ale smierdzi tak samo.

a ja wiem???

2014-01-18, 09:09
Kolejny moloch dostał internet szk***a.

ogotu

2014-01-18, 09:58
streszczenie walki:
zawodnik w czarnym stroju - lewa,prawa,lewa,prawa, pauza, lewa,prawa
zawodnik w niebieskim - ......

Ishii

2014-01-18, 17:48
ulifont napisał/a:

Ishii nie moja wina,że go znam, ale k***a rzucę tą jębaną pracę i go nie będę oglądać zawsze mam problemy przez to,że do mnie przylatuje z byle jakim gównem, a to że ma spódniczke zaciasną,a to, że stringi za duże,zapnij mi stanik i inne głupoty, czasem go zdziele w łeb kluczami,ale czasem go wysłucham by się pośmiać



Zapinasz mu stanik? Pewnie co innego... w co inne też go zapinasz. :amused:

ulifont

2014-01-19, 10:07
Ishii wierz mi, że nie, wczoraj się przez ciebie zwolniłem, nie chcę już w jakikolwiek być kojarzony z nim, wielokrotnie dawał mi rdo zrozumienia o co chodzi, ale to ignorowałem, zawsze myślałem,że człowiek jest człowiekiem,ale od teraz zmieniłem zdanie jutro mu dam w ryja jak będzie wracać od kosmetyczki(chodzi co poniedziałek) teraz zadowolony, przez ciebie ide na zasiłek!