18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ul. gen. Andersa

lu...........5z • 2012-08-28, 21:24


mozna sie wzruszyc

timmy77

2012-08-30, 02:54
Za 40 lat jak się turki rozplenią to będziecie chcieli mieszkać na ulicy z jego imieniem i nazwiskiem :D

Coliber

2012-08-30, 03:09
Ale spamu naj***li :roll:

aopia

2012-08-30, 03:57
buoba napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą i nie mieć wstydu, aby korelować nazwisko polskiego bohatera wojennego z imieniem norweskiego seryjnego mordercy :facepalm:


On jest masowym mordercą...

torro

2012-08-30, 09:12
luka5z napisał/a:



Wypie**alaj skąd przyszedłeś. Nie jest to strona odpowiednia dla ciebie. Posłuchaj mamy i nie wchodź na takie strony.

Btw obrazek znalazlem w necie, nie jestem autorem.

Ty rowniez.


Sam wypie**alaj. Nie ma obowiązku wklejania każdego kretynizmu ,który się znajdzie w Necie. Chyba,że samemu jest się kretynem.

lu...........5z

2012-08-30, 09:13
torro napisał/a:


Sam wypie**alaj. Nie ma obowiązku wklejania każdego kretynizmu ,który się znajdzie w Necie. Chyba,że samemu jest się kretynem.



to nie ty bedziesz decydowal co jest idiotyzmem a co nie pajacu.

jest 60 piw, jest na glownej i ch*j CI DO TEGO

pewnie zarciki o katastrofie smolenskiej albo przerobki z mackiem klanu nie sa kretynskie? generalnie to wiekszosc rzeczy na sadolu podchodzi pod kretynizm, no bo jak nazwac k***a wkladanie sobie w dupe słoika albo jazde pod prąd?

wiec wypie**alaj k***o tam skąd przyszedles, a w tym temacie zamilknij

torro

2012-08-30, 09:18
luka5z napisał/a:



to nie ty bedziesz decydowal co jest idiotyzmem a co nie pajacu.

jest 60 piw, jest na glownej i ch*j CI DO TEGO



A ty nie będziesz decydował,kto ma jaki komentarz zamieścić.

Widzę,że ciężki przypadek trolla się trafił...

elda1987

2012-08-30, 11:48
cieszę się, że w Polsce zaczęli doceniać w końcu Andersa, komuchy przez wiele lat nie pozwalali na Andersową propagandę, więc chwali się to obecnej Polsce, choć ch*jowo jak dla mnie to wygląda, jak ulica imienia prawdziwego bohatera przechodzi w ulicę takiego L. Kaczyńskiego, który jakoś niczym sobie nie zasłużył poza niskim lotem i słabym lądowaniem.

Co do łączenia zdjęcia z Brevikiem - ludzie, coście się tak obruszyli :) dla niektórych to też bohater narodowy, choć trochę poj***ny i ze złymi priorytetami.

bizzy

2012-08-30, 12:31
Zarejestrowałem się żeby to napisać ale stworze osobny temat poźniej, jak uzbieram w ch*j takich poj***nych przykladów jak tutaj. bo tego i tak nikt nie przeczyta. Mamy morderce i mamy polskiego jakiegos tam extrasupergoscia co wszyscy wiedza kto to jest bo kazdy sadol to megapatiota i na pewno tego nie zwikipediowal tylko wiedzial od poczatku kim byl anders. Ktos zrobil z tego zart, czarny i smieszny jak buka a ktos go za to k***i. na sadisticu k***a czicie to? i ma wiecej piw w komentarzach za kuriwenie tematu ktory jest tematem sadola! pamietacie jeszcze czasy kiedy na male dziewczynki ktore hejtuja na kolejnym vlogu (tak mam na mysli ta supersmieszna dziewczynke 13!!!!! lat z wczoraj co raz zatrzesla cyckiem (cyckiem? hahaha? skarpetkami co najwyzej) nie mowilo sie sadolka? to byly czasy... a nie wczoraj przy 13latce widze tytul "sadolka costam" co ona moze wiedziec o zyciu? ja sadolem jestem bierny, nigdy sie nie udielam a od 2 lat jestem, mam 24 lata i uwzam ze polowa ma polowe mniej i nie jest w stanie odroznic ironii od czarnego poczucia humoru i od prawdy.

ps.

"Jakim trzeba być idiotą i nie mieć wstydu, aby korelować nazwisko polskiego bohatera wojennego z imieniem norweskiego seryjnego mordercy"

?

nikt nie zaczail kwintesencji przerobki i macie za to minus, bo jak dla mnie chodzi o to ze obrazek sugeruje ze nazwali ulice na jego czesc za zabicie tych ludzi, tylko podpis moglby rownie dobrze pod obrazkiem brzmiec "zabil ponad 70 osob,dostal wiezienie, teraz dostanie ulice" a ty "buoba" (masz nick jak tabaluga btw.) sie pienisz o andersa co jest juz niewazne nawet tym wszystkim kim on byl, bo jak dla mnie jego "pozostalosc" w formie nazwy ulicy zostala tutaj uzyta do osmieszenia rzadu norweskiego. ot co. bo to kurewski rzad jak u nas. zreszta co bede tlumaczyl 13latkom.

torro

2012-08-30, 12:40
Ale gdzie ty tu humor dostrzegłeś?I to czarny?Chyba nie czarny tylko marny jest ten humor. Abstrah*jąc od tego kim był gen.Anders i kim jest Breivik. Co w tym jest dowcipnego,ze ktoś ma takie nazwisko jak ktoś inny imię? Jakby ktoś wkleił zdjęcie posła Marka Jurka pod tabliczką z ulicą Jerzego Waszyngtona to też by było dowcipne? Przecież to zwykłe kretyństwo na poziomie piaskownicy.


P.S. Po tym co dodałeś zobaczyłem to w innym świetle. Chyba faktycznie nie chodziło o zbieżność imienia z nazwiskiem tylko o zasugerowanie nazwania ulicy imieniem mordercy. Czyli prowokacja.Tyle,że cienka,bo na tabliczce powinno być nazwisko, nie imię.
Jak mówiłem,prowokacja,no chyba,że ktoś uważa na poważnie,że ulica mu się należy jako bohaterowi.W końcu taki oprawca i bandyta jak Pinochet tez ma swoich zwolenników i wielbicieli.A nawet Hitler. Jedynie do Stalina nikt się nie przyznaje...

bl...........bo

2012-08-30, 13:28
@cowboy
Twój tata here :3

buoba

2012-08-30, 17:13
bizzy, jeśli się specjalnie zarejestrowałeś by napisać tą kupę wypocin, obrazującą twoje emocjonalne huśtawki, to naprawdę gratuluję :facepalm:

Ja po prostu nie ogarniam co nawet napisałeś. Ściana tekstu, bez gramatyki, bez ortografii... i ty nazywasz mnie trzynastolatkiem? Przeczytaj co sam napisałeś, to nie wygląda na pismo kogoś, kto skończył chociaż gimnazjum.

bizzy napisał/a:

Mamy morderce i mamy polskiego jakiegos tam extrasupergoscia co wszyscy wiedza kto to jest bo kazdy sadol to megapatiota i na pewno tego nie zwikipediowal tylko wiedzial od poczatku kim byl anders.



Acha. Czyli według ciebie poczucie więzi z Ojczyzną jest rzadkim, nienormalnym zjawiskiem na Sadistic'u, a każdy kto z tym się tutaj afiszuje musi być hipokrytą, bo jak można być patriotą, nie? W dodatku patriota to to samo co idiota, na pewno nie wie kto to był Anders i musi się o nim dowiedzieć z wikipedii, co nie? Jeśli wiedza, kim był generał Anders, wykracza według ciebie po za zakres przeciętnego Polaka, to muszę cię niestety zmartwić, ale jest to zakres wiedzy dzieci uczęszczających do podstawówki. Albo masz naprawdę duże braki w wiedzy, albo jesteś niedoedukowanym cymbałem.

bizzy napisał/a:

pamietacie jeszcze czasy kiedy na male dziewczynki ktore hejtuja na kolejnym vlogu (tak mam na mysli ta supersmieszna dziewczynke 13!!!!! lat z wczoraj co raz zatrzesla cyckiem (cyckiem? hahaha? skarpetkami co najwyzej) nie mowilo sie sadolka? to byly czasy... a nie wczoraj przy 13latce widze tytul "sadolka costam" co ona moze wiedziec o zyciu?



Mam w dupie co ty oglądasz. Jeśli wchodzisz na vlogi dla rozwydrzonych trzynastek to widocznie taki poziom intelektualny tobie odpowiada.

bizzy napisał/a:

24 lata i uwzam ze polowa ma polowe mniej



Już o tym wspominałem, ale widocznie wiek to jedyny argument (jeśli w ogóle nazwać to argumentem), na który próbujesz się na siłę powołać. To dosyć ciekawe, bo jak na 24-latka masz kompletnie niespójne wypowiedzi. Co najlepsze, nawet niektóre gimbusy mają bardziej logiczne (i przede wszystkim gramatyczne!) posty niż ty. Notoryczne powoływanie się na wiek jest już oklepanym, gimbusiarskim trikiem i świadczy o tym, że po prostu te twoje 24 lata to chyba są z dupy wyjęte. Czyżby kłamstwo miało krótkie nogi? Popraw sobie wiek w profilu.

Jeśli masz coś do mojego nicka to wiedz, że jakoś mnie nie specjalnie obchodziło wymyślanie sobie jakiejś zajebistej nazwy. Nie obchodzi mnie także, co ty oglądasz w telewizji, czy bajki, czy może jakieś tasiemce, nie musisz mi się zwierzać.

Stato

2012-08-31, 15:59
luka5z napisał/a:


jest 60 piw, jest na glownej i ch*j CI DO TEGO


Buahahaha pewnie całą gimbaze namówiłeś żeby piwo dałą :cumshot:

lu...........5z

2012-10-09, 18:59
Stato napisał/a:


Buahahaha pewnie całą gimbaze namówiłeś żeby piwo dałą :cumshot:



Nauczył się nowego słowa i powtarza.

Co do emotki - ciekawe masz stosunki z tatą :lol: