18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińskie dziury vs Polskie drogi

KimDzongIl • 2013-02-23, 18:28
Ukraińcy stawiają nasze drogi za wzór. Czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) czy jakoś tak :)



P.S. 3:36 czy tylko taką fryzurę noszą u ruskich i na ukrainie ??

jeziorekpl

2013-02-23, 18:52
Nooo szczerze k***a powiem, że Polskę to oni zawstydzili, my mamy j***ne dziury ale oni pie**olony ser szwajcarski :D

the_satyr

2013-02-23, 18:55
haha, to aż na Ukrainę trzeba jechać, żeby leczyć polaczków z ich kompleksów :D

BongMan

2013-02-23, 19:13
Najlepszym sposobem na wyleczenie polaczka z kompleksów jest zdzielenie w ryja gnidy, która znieważa swoją ojczyznę i rodaków używając określenia "polaczek". Niestety gnidy owe używają tego określenia tylko w internecie, bo tam nikt ich w ryja zdzielić nie może. To dopiero kompleksy.

hamusq

2013-02-23, 20:56
Co do ch*ja?! Czy ja przespalem ostatnie 15 lat?! Od kiedy mamy takie piekne drogi? Moze wpadna do Krakowa i objada...

A tak pozatym, moze i mamy lepsze drogi, za to oni maja tansze paliwo.

msbk

2013-02-23, 21:33
Nie widzieliście jak wyglądają drogi w Anglii, po zimie to asfalt pod kołami złazi

withanight

2013-02-23, 21:53
Trasa Międzychód - Drezdenko - typowa Rosja czy Ukraina

bravoteampolska

2013-02-23, 22:37
To co k***a mamy się porównywać do ukrainy czy do niemców .
Osobiście wolę aby kraj dążył do lepszego , a nie pocieszać się , że inni mają gorzej

Green ninja

2013-02-23, 22:39
oo moje miasto rodzinne, Rzeszów :)
Szkoda że nie pokazali ul. rejtana, najbardziej przek***iona ulica w Rzeszowie od dobrych kilkudziesięciu lat hahaha

ArkaSzatana

2013-02-23, 22:47
@the_satyr - postawiłem Ci przez przypadek piwo. Kij ci w krzyż za tych "polaczków".

monto

2013-02-23, 22:55
@Bongman przez chwile szukałem puenty w tym komentarzu bo myślałem ze to kawal

Pi...........22

2013-02-23, 23:20
Widać że Tusk zabrał się za montowanie filmów na sadistica ukazujacych ze u innych jest gorzej.. hm, mieszkam w Krakowie, i takie drogi jak te pokazane na filmie stanowia ok 80 procent krakowskich dróg. 2 razy poszlo mi zaiweszenie na reymonta. przejechanie glownymi drogami, tj. opolska, aleje, turowicza bez napotkania dziury lub wybojow graniczy z cudem.. i gdzie niby jest tak super płasko aby jajkiem rzucac? chyba sie komus poprzestawialo.

Valdix

2013-02-23, 23:25
Ogólny styl i sposób przekazywania informacji w tej stacji wydaje się być wierną kopią propagandowego TVNu

Green ninja

2013-02-23, 23:33
@Piotrek9222
Szukasz takich dróg ?
W Rzeszowie 95% dróg to drogi płaskie jak lustro bez żadnego problemu można bujać się po 120-140km/h ( oczywiście nie wolno i nie zachęcam bo to w końcu miasto ) z wyjątkiem jednej drogi ul. Rejtana, hah prezydent Rzeszowa mówi że ul Rejtana to będzie ulica Handlu ( na rejtana lub zaraz przy niej jest : Leclerc, Tesco, Media Mark, Millenium Hall - największe Centrum handlowe na Podkarpaciu etc.) a ulica jest tak ch*jowa że to się w pale nie mieści ( najgorszy jest lewy pas w obu kierunkach, studzienki pozapadane, dziury itd ) ale z tego co słyszałem mają w końcu remontować tą ulice w tym roku. Tak że nie ma lypy jak to mówił jeden gościu.
Po wakacjach planuje wrócić na stałe do Polski to przynajmniej na drogi nie będę mógł ponarzekać :)

ujposprzata

2013-02-23, 23:51
Jak Ci tak przeszkadzają krakowskie drogi to proponuje przesiąść się na miejską. Ty nie bedziesz sie musiał martwić o zawieszenie a na ulicach bedzie jeden złom mniej :)