18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński cwniaczek vs milicja

na...........le • 2012-09-04, 16:19
Podstawowy zzabugowy wymagany.

SharpSe

2012-09-04, 21:41
Z tego co zrozumialem kierowca przeczytal na glos imie, nazwisko i adres Policjanta. Po czym Policjant sie wysral ze nie wiadomo z kim ma do czynienia i odpuscil interwencje. Dziwne ale to Ukraina wiec...

Wasili852

2012-09-04, 21:52
jacekmatys napisał/a:

na ręcznym odjechał?....hmm

Słychać jak spuszcza z recznego

mp_toujane

2012-09-04, 21:59
grał kozaczka bo se włączył nagrywanie
tak to by podkulił ogon i grzecznie dal dokumenciki, a na dowidzenia pocałował pana policjanta w pytke

Mathek

2012-09-04, 22:07
Ja pomyślałem, że mu daje alkomat taki na rurce przyczepiony i policjant zwiał bo był po % :D Ale wersja "nachwile" wydaje się być bardziej prawdopodobna.

tomson5555

2012-09-04, 22:11
nachwile a jednak L00cash dostał więcej piw od twojej wrzuty -.-

ag...........ny

2012-09-04, 22:38
bo kraj piekny ale ludzie to k***y

anonymousm

2012-09-04, 23:32
Na końcu milicjant pyta, czemu dokumenty ma na sznurku. Cwaniaczek odpowiada, że to nie jest zabronione. Milicjant potwierdza. Świetny numer.

generalissimus

2012-09-05, 01:43
tylko nie bijcie.. Pan policjant zapytał o dokumenty na sznurku dwukrotnie. Pierwsza odpowiedź:
- Dużo złodziei ("bandytów") na drogach.
a gdy zapytał po raz wtóry, odpowiedź brzmiała:
- Przecież to nie zakazane.

Jak pokazuje sytuacja, przywiązanie dokumentów jest skutecznym sposobem na to, aby wszelacy bandyci dali sobie spokój.

mxmsas

2012-09-05, 11:12
Chciałem właśnie wyjaśnić, ale widzę, że kolega daje radę z rosyjskim.
W nagrodę pierwsze piwko!

na...........le

2012-09-05, 14:13
tomson5555, co za różnica kto więcej dostał?:] poza tym nie moja wina,że dzieciarnia nawet troszeczkę wysilić się nie potrafi,że spróbować zrozumieć co ktoś mówi przecież można skojarzyć całą sytuację bez znajomości języka a słowa są całkiem podobne. Liczą na łatwiznę,wrzuć im film i do tego przetłumacz bo burasom pomyśleć się chwilę nie chce ale gdyby to było w grze to k***a wszyscy jak jeden zuch by ten dialog ;]
Widocznie taka moda na bycie mało myślącym,leniwym bucem ;)

Ssilent

2012-09-05, 15:41
nachwile, zrobiłem sobie tutaj konto aby Ci nawrzucać, jednak po chwili zrezygnowałem.

Rozumiem, że nie można pisać "szkoda, że nie ma napisów.", bo od razu to znaczy, że jesteś "mało myślącym, leniwym bucem"? Nie umiem tego języka i jakoś nie skojarzyłem całej sytuacji, ale boję się prosić o napisy bo będę bucem.

Co ma piernik do wiatraka, nachwile?

Jestem burasem i leniwym bucem, bo nie umiem języka?

na...........le

2012-09-05, 22:13
@up
Zdanie nie było sformułowane "Szkoda,że nie ma napisów" tylko w inny sposób wskazujący na to,że ktoś po prostu nie rozumie co tam się w filmiku dzieje.Dlatego nie dramatyzuj,że ja wielki potwór skarciłem biednego człowieka,który tylko wyraził ubolewanie nad brakiem napisów.Biedactwo nie bój się więc tylko napisz,że szkoda że nie ma tych napisów a i żeby nie było to coś tam przetłumaczyłem później :)

Dam Ci piwo,żeby nie było że nikt Cię nie poparł obrońco biednych i pokrzywdzonych