18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińska babcia...

Jesse.Pinkman • 2021-11-30, 15:26
...znokautowana, kopnięta w głowę i okradziona przez swoich rodaków-potomków Stefcia Bandery.

Dzisiaj

2021-11-30, 15:43
Jak mnie wk***ia jak jakis smiec lub p*zda niemyta pie**oli, ze ukraincyw polsce sa spoko bo ciezko pracuja i nie przyjezdzaja po zasilki, ze ukraincy nie roznia sie niczym od polakow, ktorzy jada do szwecji, norwegii, danii itd. Roznica jest spora to raz a dwa - przewaznie te same osoby pie**ola by nie wpuszczac tych z bialoruskiej granicy ale 3 miliony ukraincow w polsce to k***a jest ok? (zeby nikt mi nie zarzucil checi przyjmowania tych z granicy - jestem przew oczywiscie :D )

Kriski

2021-11-30, 16:25
Dzisiaj napisał/a:

Jak mnie wk***ia jak jakiś śmieć lub p*zda niemyta pie**oli, ze Ukraińcy w Polsce są spoko bo ciężko pracują i nie przyjeżdżają po zasiłki, ze Ukraińcy nie różnią się niczym od polaków, którzy jada do Szwecji, Norwegii, Danii itd. Rożnica jest spora to raz a dwa - przeważnie te same osoby pie**olą by nie wpuszczać tych z białoruskiej granicy ale 3 miliony Ukraińców w Polsce to k***a jest ok? (żeby nikt mi nie zarzucił chęci przyjmowania tych z granicy - jestem przeciw oczywiście )



A Ty odróżniasz roszczeniową hołotę (ci z granicy z Białorusią) od pracujących emigrantów (Ukraińcy, Wietnamczycy, trochę chińczyków)
Skoro twierdzisz że jest "spora różnica" to ją proszę wyjaśnij, bo piszesz jakieś głupoty.

nowynick

2021-11-30, 16:34
jak pomyślę, że ta babcia mogła być w UPA to jakoś mi jej nie żal...

traf

2021-11-30, 17:15
nowynick napisał/a:

jak pomyślę, że ta babcia mogła być w UPA to jakoś mi jej nie żal...



być może walczyła też kiedyś w Polsce zabijając barbarzyńskich niemców.....

ququa

2021-11-30, 17:16
.znokautowana, kopnięta w głowę i okradziona przez swoich rodaków-potomków Stefcia Bandery.



No niestety ukry to dzicz


warto posłuchać


nowynick

2021-11-30, 17:38
traf napisał/a:

być może walczyła też kiedyś w Polsce zabijając barbarzyńskich niemców.....



jak już to powstańców warszawskich...

traf

2021-11-30, 17:50
nowynick napisał/a:

jak już to powstańców warszawskich...



w mojej wersji niemieckie świnie

dadar123

2021-11-30, 17:52
nowynick napisał/a:

jak pomyślę, że ta babcia mogła być w UPA to jakoś mi jej nie żal...



Ty jesteś na pewno ruskim gnojem, bo tylko tamte sk***ysyny tak piszą, albo zwykłym gnojem, który podstawówki nie skończył. ch*ja wiesz i ch*ja się znasz

Wiewór

2021-11-30, 18:40
No tak każdy Ukrainiec to potomek i wyznawca bandery, każdy Niemiec do nazista, każdy Amerykanin to zbrodniarz wojenny z Iraku, każdy Hiszpan tęskni za Franco, każdy Szwed jest lewusem, itp itd.
Jak ja kocham to polskie pie**olnie chłopstwa małorolnego.

Za granicą odpowiedniki takich polskich cepów mówią że każdy Polak to pisowski ciemnogród złodziej albo k***a.

fi...........in

2021-11-30, 19:26
Kriski napisał/a:

A Ty odróżniasz roszczeniową hołotę (ci z granicy z Białorusią) od pracujących emigrantów (Ukraińcy, Wietnamczycy, trochę chińczyków)
Skoro twierdzisz że jest "spora różnica" to ją proszę wyjaśnij, bo piszesz jakieś głupoty.



Z moich prywatnych statystyk, opierających się o informacje na lokalnych portalach, wynika, że w moim mieście ukry powodują około 70% wypadków po pijaku, przy populacji 10k na trochę ponad 100k Polaków. Jeśli chodzi o wszelkiej maści pospolite przestępstwa, zwrot "obywatel Ukrainy" pojawia się również zadziwiająco często. Do tego nie do pominięcia jest fakt, że obecnie celują (przynajmniej zgodnie z doniesieniami prasowymi) w przemycie "tych gorszych" z granicy z Białorusią. Nie da się też pominąć tego, że są zwyczajnie faworyzowani przez pracodawców, zwłaszcza w kwestii zapotrzebowania na nadgodziny, ze szczególnym uwzględnieniem tych płatnych 100%. Oprócz tego robią się zwyczajnie na codzień bezczelni i roszczeniowi w sytuacji, w której u nas są goścmi. Nie omieszkam również dodać, że na mainstreamowych portalach, większość zgodnych z prawdą, a negatywnych informacji na ich temat jest cenzurowana. Wymieniać dalej?? :)

Preyman

2021-11-30, 19:38
Tuż po kopnięciu




marcin198320

2021-11-30, 19:41
Może to i dobrze że ruscy na nich napadną :-P

Mzimu

2021-11-30, 20:27
marcin198320 napisał/a:

Może to i dobrze że ruscy na nich napadną



A po nich będziemy my. Poczytaj co to są strefy buforowe, ok?

Dzisiaj

2021-11-30, 20:57
Kriski napisał/a:

A Ty odróżniasz roszczeniową hołotę (ci z granicy z Białorusią) od pracujących emigrantów (Ukraińcy, Wietnamczycy, trochę chińczyków)
Skoro twierdzisz że jest "spora różnica" to ją proszę wyjaśnij, bo piszesz jakieś głupoty.



a wiec :

jak jesli czegos nie rozumiesz to zakladasz, ze glupoty? W zyciu pewnie co chwile, widzisz same glupoty... postaram Ci sie wyjasnic.
Brakowalo rak do pracy - pracownicy mogli przebierac w ofertach pracy i mowic : panie na pana oferte pracy to ja mam 10 innych. Janusze z Januszexu z wielkim bUlem dupy musieli zaczac placic coraz wiecej, by utrzymac fachowcow lub zatrudnic nowych.

Nie pie**ol mi, ze to odbiloby sie na cenach produktow i klient na koncu musialby zaplacic wiecej bo - znam przypadki Januszexow gdzie szef wychodzil na czysto po kilkadziesiat tysiecy (50+), nie placil na czas i j***l tekstem "na twoje miejsce mam 10 chetnych"
Taku janusz podwyzszajac wynagrodzenia i tak byl duzo do przodu.

Zjechalo sie bydlo i teraz to juz - na twoje miejsce mam 10 ukraincow.
Generalnie nastpilo zahamowanie wynagrodzen bo pojawila sie tania sila robocza.

Polska NIE jest takim krajem jak dania czy norwegia, szwecja czy anglia. Jakby w polsce bylo po minimum 3k na reke przy obecnych cenach - a ludziom nie chcialoby sie pracowac tylko ciagnac socjal - czemu nie? Niech przyjezdzaja ukraincy... ale wiesz co? Polska nie jest bogatym krajem.

Porownujac polakow jadacych do bogatych krajow a ukraincow przyjezdzajacych do polski to jak r*chanie w dupe. Jest dla mnie spora roznica czy r*cha sie kobiete czy faceta. Jesli dla Ciebie takiej roznicy niema to masz problem :)