18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińscy szowiniści sterroryzowali polski autobus

Hauer88 • 2014-01-25, 14:30
Protestujący przeciwko Janukowyczowi przejęli już część budynków publicznych na zachodniej Ukrainie, a także zablokowali drogi, w tym część prowadzących do Polski. W dniu wczorajszym w okolicach miasta Nowojaworowsk ukraińscy szowiniści zatrzymali polski autobus, groźbami i terrorem wymusili na polskich pasażerach, by wypowiedzieli hasło UPA - "Sława Ukrainie Herojam Sława". Przypomnijmy, że hasło to bez żadnego nacisku wymawiali ze sceny niedawno Jarosław Kaczyński oraz Bronisław Wildstein. Również dziennikarze związanej z PiSem "Republiki" kończyli tak swoje reportaże. Tym samym hasłem posługiwali się ukraińscy szowiniści mordujący Polaków 70 lat temu na Wołyniu



Przez zablokowane drogi w korku stoi około 100 tirów jadących do Polski. Ukrainka Weronika Sadowa jadąca polskim autobusem zamieściła na facebooku relacje z zatrzymania przez postbanderowskie bandy pojazdu, w akcji miało brać udział 130-150 ukraińskich szowinistów - informuje portal Kresy.pl.

Relacja przetłumaczona przez portal Kresy.pl:
Cytat:

"Przejeżdżaliśmy trochę ponad godzinę temu… i po prostu zgroza, staliśmy w „korku” (…) kilka km z tirów i osobowych, staliśmy godzinę, potem poszliśmy z kierowcą poprosić żeby rejsowy autobus (nas) przepuścili… obok znaku Nowojaworowsk wszystko dziko się paliło… droga i w ogóle nie wiadomo co… ludzi może 20 już otoczyli autobus i zaczęli tłuc… powiedzieli żeby podjechać, choć jak się okazało zamiaru przepuszczenia dalej nie było, na początku naskoczyli na kierowcę, który spokojnie milczał opuściwszy głowę, wysłuch*jąc pijanych okrzyków i przekleństw (bo ty Polak i co sobie myślisz, że tobie wszystko można)… Ludzie zaczęli prosić, że jadą do domu, że nic im nie zrobili, to ok „Ukraińcy niech wyłażą i możecie jechać”, jakiemuś Polakowi wyrwali telefon bo robił zdjęcia, kierowca łzawo zaczął proponować pieniądze, do autobusu jeszcze zaszło pięciu z zakrytymi twarzami, dalej zaczęli krzyczeć z pogróżkami, że tu mają „pokojowy protest” dlaczego wy tu się pchacie Mazurzy. Wtedy jakoś wymyślono, żeby każdy Polak (i w ogóle każdy) w dwie strony powiedział (Chwała Ukrainie – Chwała bohaterom)… jeżeli nie chce pójść w palenisko, wszyscy zalęknieni we łzach mówili… kierowcy dali 10 sekund na przejechanie przez ogień… przez ogień oznaczało w ogień…".



Za kresy.pl

wlochi

2014-01-25, 19:56
żeby im Lwów z tego podniecenia nie zniknął.

InnyName

2014-01-25, 20:05
LUDZIE
k***a ogarnijcie się.

pie**olicie o tym co na Rosja, Węgry, Francja, Anglia, Ukraina, Niemcy zrobiły albo czego nie zrobiły kiedyś.
k***A MAĆ, kilkadziesiąt lat temu, z wymysłu kilku osób, tak świat nigdy nie stanie na normalność, każdy będzie każdemu coś wypominał.
Czemu do k***y nędzy Niemiec, lat 20, ma przepraszać mnie za to, że jego kraj zaatakował mój kraj, jebie mnie to k***a mać, mogę nienawidzić Adolfa, Stalina, czy innego ch*ja, ale czemu mam mścić się na pierwszym lepszym Ivanie czy Hansie ?
Przecież ich poprzednicy k***a tak jak wszyscy w tamtych czasach albo zostali do tego zmuszeni albo mieli wyprane mózgi, a potem byli zmuszani.
Jak jeden idiota z drugim nie wie o co k***a mi chodzi to niech przeczyta kilka książek o IIWŚ opowiadanych przez samych uczestników, czy to k***a Rusek, czy Polak czy Niemiec, Brytyjczyk każdy k***a, ale to każdy zwyky żołnierz chciał wracać do domu, żyć normalnie z rodziną, pie**olnieci byli tylko ci u władz, a teraz każdy zwykły obywatel napie**ala innego obywatela bo jakiś sk***iel nakazał ponad 70 lat temu zaatakował jakiś tam kraj jego pra dziadowi.

Czy wy k***a nie widzicie co się do ch*ja dzieje ?
Otwórzcie oczy, TERAZ k***a mać TERAZ mamy problemy u sąsiadów, mamy plagi ciapatych nawet we własnym k***a kraju raju mamy sk***ieli u władzy, a wy pie**olicie o jakimś honorze, bo 73lata temu...

Nie pisze wcale o tym, żeby nie pamiętać, ależ k***a pamiętajmy, uczmy się o tym, czytajmy, ale do ch*ja pana naszego amen nie mścijmy się za to, że osoba którą robaki wpierodliły 60lat temu zrobiła nam z kraju jedno wielkie gówno.



Post nie dotyczy się tylko tego danego tematu tylko całego tego gówna które nas otacza.


Chyba napisałem z sensem, ale ch*j z tym zaraz przyjdzie maks kolano jebnie film co tam zrobiła japonia kiedyś i zacznie się wielka moda na coś tam, i każdy zapomni o wszystkim innym na tydzień...

ja pie**ole... bezmózgi ...

Sethemar

2014-01-25, 20:13
Mój dziadek, w czasie wojny pracował u Niemca, po wojnie walczył z UPA. Co jak co ale nawet faszyści nie byli tak bezlitośni jak oni. Nie bawiło ich strzelanie lecz podrzynanie gardeł i patrzenie na ich śmierć. Powtarzanie haseł UPA to jak unoszenie prawej ręki w niemieckiej Bawarii, to przyznanie się do swoich skrajnych, destrukcyjnych przekonań.

koperos

2014-01-25, 20:29
Plast80 napisał/a:

Im potrzebna jest wojna domowa



A potem husaria na karki i część kresów znowu nasza :p

kaczus1993

2014-01-25, 22:02
Do #Loaola czy jaki ch*j masz na imię.

Ty k***a ćwoku z laboratorium diagnostycznego . Jebniety jesteś gorzej niż ustawa przewiduję :) Japie**ole, u nas w Marszu Niepodległości walczą za naród mają sromotny pocisk od całego społeczeństwa bo to oni chcą walczyć z tUSKIEM a tu pie**oleni lewacy nagle się obudzili że Ukraina to ch*j nie naród tylko wymysł natury, przejedzcie się w głąb tego partactwa to zobaczycie drugi stan umysłu czyli Rosję. Znalazł się Kliczko przygłup który chce doj***ć się do władzy bo w Boksie osiągnął wszystko a tu nagle robi nagonkę. Przyjdą do Unii będą za pare lat beczeć tak jak my.

InnyName

2014-01-26, 14:04
kaczus1993 napisał/a:

Do #Loaola czy jaki ch*j masz na imię.

Ty k***a ćwoku z laboratorium diagnostycznego . Jebniety jesteś gorzej niż ustawa przewiduję :) Japie**ole, u nas w Marszu Niepodległości walczą za naród mają sromotny pocisk od całego społeczeństwa bo to oni chcą walczyć z tUSKIEM a tu pie**oleni lewacy nagle się obudzili że Ukraina to ch*j nie naród tylko wymysł natury, przejedzcie się w głąb tego partactwa to zobaczycie drugi stan umysłu czyli Rosję. Znalazł się Kliczko przygłup który chce doj***ć się do władzy bo w Boksie osiągnął wszystko a tu nagle robi nagonkę. Przyjdą do Unii będą za pare lat beczeć tak jak my.




Tu się zgodzę, Ukraina w środku jest po prostu trzecim światem, ale nie ma co się oszukiwać Polska jakoś super inna nie jest :/

p4nk1

2014-01-27, 00:21
Pomyślcie choć sekundę. Kto by takie manewry pozwolił wykonać protestującym. Gdyby sekundę blokowali granicę to mieliby na karku karabiny milicji, chyba, że oczywiście mają ich oficjalne przyzwolenie (a który protestujący czyniłby cokolwiek pod ich modłę, lub za ich przyzwoleniem?).

To nie byli protestujący, tylko postbanderowcy, nacjonalistyczna bojówka Janukowycza i Putina działający za przyzwoleniem... BA! Za namową obecnej władzy Ukrainy!

To jest jawna prowokacja, próba zwrócenia Polski przeciwko Ukrainie. Władza Ukrainy widząc poparcie Polaków poczuła zimną stal na swoich karkach i wymyśliła kolejny sposób na zrażenie ludzi do protestów za naszą wschodnią granicą.


Inną kwestią jest typowy w Polsce zabieg pokazywania kilkunastu chuliganów na tle setek tysięcy przykładnych obywateli (czy w Polsce, czy na Ukrainie). To jest po to, żeby masy zniechęcić do jednostek myślących i działających dla dobra własnej ojczyzny, które wychodzą poza szeregi zniewolonych lub leniwych obywateli.

Wójcik

2014-01-27, 01:17
MotoGdynia napisał/a:

LUDZIE
k***a ogarnijcie się.

pie**olicie o tym co na Rosja, Węgry(wtf?), Francja, Anglia, Ukraina, Niemcy zrobiły albo czego nie zrobiły kiedyś.
k***A MAĆ, kilkadziesiąt lat temu, z wymysłu kilku osób, tak świat nigdy nie stanie na normalność, każdy będzie każdemu coś wypominał.
Czemu do k***y nędzy Niemiec, lat 20, ma przepraszać mnie za to, że jego kraj zaatakował mój kraj, jebie mnie to k***a mać, mogę nienawidzić Adolfa, Stalina, czy innego ch*ja, ale czemu mam mścić się na pierwszym lepszym Ivanie czy Hansie ?



Powiem Ci dlaczego!

Niemiec czy rusek nigdy nie będzie przyjacielem Polski i zawsze będę ich tępić tak jak to robili nasi przodkowie od ponad tysiąca lat.