18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Erich_Priebe

2024-03-21, 09:45
I słusznie, j***ć smoluchów. Sieg Heil Białej Europie o/

majeńka

2024-03-21, 09:56
zipi napisał/a:

co nie ? ty wolisz jak inżynierowie gwałcą białe kobiety, wiemy wiemy lewico jak jest, pryszczaci fani konfy ? nie wiem czy widziałeś jak wygląda przecietny wyobrca lewicy ;)
najśmieszniejsze jest to ze to właśnie PO było najbardziej za pomocą ukraińcom i tak samo za przyjmowaniem imigrantów z Afryki, wiec to wasz powinno się ganić za to ze w Polsce był by taki numer jak w Mediolanie, ale co taki debil wychowany na TVNie moze wiedzieć.

Czyś ty się naprawdę z h*jem na łby pozamieniał że patrzysz na kolor skóry a nie inteligencję?

Weźmy cztery przypadki: A: murzyn BLMuch, B: czarny cywilizowany, C: sebix, D: biały cywilizowany.

Dla ciebie dobrzy są C i D, dla mnie B i D.

Z twojego bzdurnego światopoglądu wygląda że jak biały gwałci to wszystko w porządku. Otóż nie: ja nie chcę by ktokolwiek mnie gwałcił.

A czarny który potrafi pracować, NIE GWAŁCI, nie rabuje, nie skacze po samochodach — dawać go, lepszy taki w Polsce niż rodak bezczeszczący znaki powstańcze nosząc je na kurtce.

Kotierez

2024-03-21, 10:16
TwójCzarnyPan napisał/a:

No to pryszczatym fanom Konfy i prawackiego, narodowo-kamrackiego planktonu mózgi eksplodują: Chwalić białego brata Ukraińca za czyszczenie Europy z murzynów, czy hejtować nazistę banderowca za pobicie niewinnych?



kiedyś był pomysł żeby można było dawać antypiwa. Myśle jednak, że to absolutnie nie pasuje do tego portalu, Za dobry post/komentarz piwko sie należy, ale za brednie to nie wiem - może gówno trzeba wręczać albo szczoch na morde... taka moja propozycja

ba...........zu

2024-03-21, 10:16
TwójCzarnyPan napisał/a:

No to pryszczatym fanom Konfy i prawackiego, narodowo-kamrackiego planktonu mózgi eksplodują: Chwalić białego brata Ukraińca za czyszczenie Europy z murzynów, czy hejtować nazistę banderowca za pobicie niewinnych?



Oni są mniej więcej na równi (zj***ne murzyny i banderowcy, choć oddzielić należy nielicznych normalnych czwrnuchów. Kijem nie tukam, ale się nie czepiam. Banderowcy natomiast wszyscy do pieca)

rogala120

2024-03-21, 10:48
Ogólnie nienawidzę upków i chciałbym żeby wszyscy zdechli w męczarniach, ale tego akurat bym zostawił, żeby dalej tłukł inżynierów.

juhc_nimda

2024-03-21, 11:27
baronturbina napisał/a:

O nie to nie… to nie możliwe że to obywatel slonecznej ukrainy. To
Musi być kłamstwo wymyślone przez złych ludzi! To musi być Ukrainiec, któremu sowieci głowę wyprali! Oooo la boga!
Nienawiścią do kolorowych Rosjan i Polaków. Popija to z nazistowskiego fiutka swoich kolegów (stąd białko do budowy masy mięśniowej).



uuu następny odklejony zyeb. Ilu was tu jest?


mazga50

2024-03-21, 12:38
psotny_fiutek napisał/a:

Uuuuuuu Sadolowi obciągacze banderowskich ku*asów chyba sie popłaczą teraz, nie badą mogli jak zwykle kłamać na temat napastnika
Prawilne źródło.
Nie wyprzecie się teraz że to był zjeb rosjanin, tylko wasz !!! banderowski śmieć ze swastyką!
A teraz cytaty :
'' Policja zauważa, że do ataków doszło po tym, jak młodzieniec pokazał imigrantom tatuaż ze swastyką na piersi. ''
'' Jak podaje ANSA, włoska policja w Mediolanie aresztowała we wtorek 16-letniego obywatela Ukrainy, oskarżając go o cztery ataki w miejskim metrze w nocy 29 lutego "

'' napastnik przed uderzeniem ofiary krzyknął: „Faszyści wrócili”, pokazując mu tatuaż na piersi” – podała policja. ''
'' pieknie '' go tam na UPAdlinie (w jego przypadku) wychowali...
bandera i szuchewycz (celowo z małej)pewnie dumni w piekle z niego...



Ale że co? Przecież dobrze robił. Ppkazał darmozjadom, że nikt ich tam nie chce, za wyjątkiem żydowskiej mafii przemytników, sponsorowanej przez sorosobodobnych pejsatych cwe*i.

outline

2024-03-21, 16:58
psotny_fiutek napisał/a:



Gówniane kacapskie konto, prawda jest taka że wy i ukraincy to możecie sie napie**alać ile chcecie :D

Was to nawet powinno się napie**alać bardziej bo jednak jakby porównać tych dwóch to wyżej jesli tak mogę nazwac "cenie" ukra jak was świniaki spod tej gównianej kacapskiej flagi

Maniecky

2024-03-21, 17:23
majeńka napisał/a:

A czarny który potrafi pracować, NIE GWAŁCI, nie rabuje, nie skacze po samochodach — dawać go, lepszy taki w Polsce niż rodak bezczeszczący znaki powstańcze nosząc je na kurtce.



Skad ty chcesz takich wzorowych czarnych sciagac? Jak? Robic im testy na IQ i na poziom testoseronu? Robic konkursy na niegwalcenie? Przeciez ilosci prawdziwych lekarzy i inzynierow beda znikome. A nawet jesli, to skad wiesz ze ich bachory nie beda robic malpich, stadnych figli? W stanach 4 % czarnych osobnikow (meskich) sa sprwacami ponad 55 % brutalnych przestepstw. Podaj mi jeden kraj ktory nasciagal czarnych z pozytkiem dla siebie i swoich obywateli...poza paroma doktorami i studentami.

darek1234

2024-03-21, 17:53
Teraz "prafciwe poliaki majom sgrys" - przyznać mu rację czy wyzwać od banderowców :D

majeńka

2024-03-21, 17:58
Maniecky napisał/a:

Przeciez ilosci prawdziwych lekarzy i inzynierow beda znikome. A nawet jesli, to skad wiesz ze ich bachory nie beda robic malpich, stadnych figli? W stanach 4 % czarnych osobnikow (meskich) sa sprwacami ponad 55 % brutalnych przestepstw.

Czyli, z twoich danych wynika że 96% czarnych nie należy do sprawców brutalnych przestępstw. (Może chciałeś powiedzieć coś innego, ale tak ci się napisało.)

Mają tam subkulturę która popełnia kilkusetkrotnie więcej przestępstw niż normalni ludzie; ostateczny wynik wychodzi im mniejszy gdyż mają konkurencję ze strony niektórych grup latynosów. Po odjęciu tych kręgów społecznych, reszta czarnych ma prawie taką samą przestępczość jak biali (z dokładnością do kilku procent (nie punktów procentowych)) — a tymczasem żółtki wykazują się kilkukrotnie mniejszą przestępczością niż biali.

mesjans

2024-03-21, 18:36
Wygląda na takiego co lubi przy wyprostowanej ręce wietrzyć pachę.

darek1234

2024-03-21, 18:39
majeńka napisał/a:

Czyli, z twoich danych wynika że 96% czarnych nie należy do sprawców brutalnych przestępstw. (Może chciałeś powiedzieć coś innego, ale tak ci się napisało.)
Mają tam subkulturę która popełnia kilkusetkrotnie więcej przestępstw niż normalni ludzie; ostateczny wynik wychodzi im mniejszy gdyż mają konkurencję ze strony niektórych grup latynosów. Po odjęciu tych kręgów społecznych, reszta czarnych ma prawie taką samą przestępczość jak biali (z dokładnością do kilku procent (nie punktów procentowych)) — a tymczasem żółtki wykazują się kilkukrotnie mniejszą przestępczością niż biali.



Nie, chodziło mu o to, że, jeśli 4% czarnych jest sprawcami 55% brutalnych przestępstw, to 100% czarnych jest sprawcami 1375% brutalnych przestępstw

Rotberg

2024-03-21, 18:42
Dobrze się napie**ala. Może tak do woja ?