18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina = Polska - czy my też mamy już dość ?

L2b • 2014-01-26, 12:05
Sadyści jest sprawa !!

Widząc jednoczącą się Ukrainę postanowiłem napisać ten post. W lutym 2013 jakiś koleś z Warszawki rzucił w necie hasełko: " Wychodzimy na ulice" jako datę dał 23 marca. Oczywiście w mediach było cichutko, że w kilku miastach około 15 tys ludzi wqrwionych wyszło na ulice mówiąc "DOŚĆ". |Wyglądało to tak:



W tym roku koleś też organizuje manifestacje 21-24 marca ale tylko w Wa-wie. Wiadomo że nie odsunie rudego od władzy, ale przynajmniej coś robi, działa !
Jak chodziło o wprowadzenie ACTA to ludzie ruszyli dupy z domu, ale jeśli chodzi o nasze codzienne życie to tylko marudzimy !! Czy jesteśmy już przyzwyczajenie do zniewolenia i okradania?
Nie namawiam Was do wyjścia z tym kolesiem na ulice, ale chcę Wam pokazać że tak jak Ukraina tak i MY możemy COŚ zrobić !!!
Jeśli w ubiegłym roku przez miesiąc zmobilizowało się tyle ludu, a wiedziało o akcji widziało może aż 0,0005% społeczeństwa... to może warto w tym roku podzielić się z innymi info o tej akcji !!??!!

Więcej info znalazłem tu: https://www.facebook.com/events/1427589017464186/

.... dla wszystkich tych którzy będą marudzić że: tylko XX tys ludzi na fb się zgłosiło a przyjdzie 5% z nich itp itd ... mam przygotowaną maść na ból dupy!!!!

Jedrass

2014-01-26, 12:33
Tusk nazwie protestujących zwykłymi terrorystami ale z drugiej strony za bardzo by się bał ;) I jeszcze ta nasza prewencja co se nagrabiła przez te lata .Niektórzy wyrównają rachunki z panami policjantami i chorym systemem karnym .zobaczymy czy będą tacy odważni jak zawszę i nie jestem jp na 100% bo policja niejednokrotnie przegina.Zrobili wielką rekrutacje w czasie Euro2012 i do policji jeszcze więcej cymbałów doszło.Taka manifestacja powinna być w każdym większym mieście w Polsce to by nie zorganizowano tyle prewencji w jednym miejscu choć tera służby z zagranicy mogą przyjechać i pałować a tacy to by pałowali bez opamiętania

L2b

2014-01-26, 12:43
pewnie wielu z was pamięta ten flimik :


Godelo23

2014-01-26, 13:13
Już to sobie wyobrażam jak po obaleniu władzy połowa Naszego kraju jest rozj***na w drobny mak. W kraju panuje takie bezmózgowie że użycie siły jest dla nich najlepszym pomysłem. Nie wiem jak wy ja k***a ruszam na wybory i oddaje głos na Kongres nowej prawicy zamiast rozpie**olić własny kraj ch*j wie jakimi burdami.

Jajcarz

2014-01-26, 13:25
Nie lubię Tuska, ale uważam go za dobrego polityka, mimo wszystko jest już tym premierem 6 lat i ma jakąś tam prezencje i na arenie międzynarodowej jest szanowany. Do takich poważnych zarzutów, które można mu postawić to przede wszystkim to, że nie zmniejszył ilości urzędników, a nawet ją zwiększył, NFZ jak wygląda to wszyscy wiemy, że trzeba czekać po kilka miesięcy do specjalistów i ta cała afera z OFE I ZUS. Porównywanie tego co się dzieje na Ukrainie jest po prostu żałosne, tam macie ścieżki zdrowia, używanie broni z ostrą amunicją, a to wszystko spowodowane powszechną korupcją i wszelkimi możliwym machlojkami na każdym poziomie. Tusk porządzi jeszcze trochę, a potem co będzie to zobaczymy bo PiS sam rządzić nie jest w stanie, nie będzie mógł z nikim wejść w koalicję aby uzyskać wymaganą większość do stworzenia rządu. Jeżeli chodzi o Marsz Niepodległości, byłem, widziałem bydło rozpie**alające stolicę, a potem wielki szum po prawej stronie o wielkim sukcesie i agresji policji. Spytajcie się rodziców, dziadków co to jest agresja policji albo włączcie stream z majdanu.

Jedrass

2014-01-26, 13:51
@Up a u nas nie ma powszechnej korupcji ?.Kradną na potęgę afera za aferą miliardy rozpie**alane na pierdoły absurd za absurdem, armia w opłakanym stanie,zero wsparcia dla naszych wynalazców i przedsiębiorców, podatki z dupy wzięte,kolesiostwo,Pseudo prawo i policja chroniąca te prawo a sama tego nie przestrzega,szkolnictwo i szpitale w tragicznym stanie itd.Tam gdzie się mieszają nasi politycy same katastrofy .To skandal po prostu.Niby nie jest tak tragicznie jak na Ukrainie ale też nam sukcesywnie przykręcają śrubkę.Wszystko jest cacy żyj sobie wegetując jak większość w naszym kraju ale jak już będziesz dostrzegać i zwracać uwagę naszym rządzącym to oni już znajdą na ciebie odpowiednie środki żeby cie uciszyć.Na zachodzie ludziom też się zaczyna nie podobać ta demokracja możnych tego świata.
Świat zmierza ku upadkowi. Proporcje w zarobkach to już nawet 1000:1 w historii nigdy takich dysproporcji nie było .Długi przekraczają ilość pieniędzy światowych .Jak to wszystko funkcjonuje ja się pytam?!Prędzej czy później anarchia nas czeka niestety

Jajcarz

2014-01-26, 18:24
@up
Jeżeli chodzi o korupcję to jak dla mnie największy problem jest właśnie z przetargami publicznymi.Jeżeli jeszcze chodzi o większe miasta to oni tam się starają by było to wszystko w miarę ok, ale w mniejszych miejscowościach to bez znajomości nic się nie ugra.Swoją drogą jak dla mnie szczytem sk***ysyństwa są prywatne wizyty u lekarzy specjalistów, którzy później zapisują kogoś do szpitala i leczą z NFZ.Za to powinni się zabrać. Jeżeli chodzi o uciszanie to przesadzasz, możesz pisać w necie co chcesz, mówić publicznie co ci się żywnie podoba, mamy w końcu wolność słowa.Niestety, z wegetacją masz rację to co ludzie w dużej mierze zarabiają to woła o pomstę do nieba.Co do szkolnictwa to nie przesadzaj, akurat ono stoi u nas na wysokim poziomie i państwo daje każdemu możliwość zdobycia wyższego wykształcenia czy zawodu w rękach. Nawet powiedziałbym, że dostanie się na uniwersytet jest zbyt łatwe i powinni zaostrzyć progi tak jak to jest w wypadku medycyny, bo potem pałętają ludzie po zarządzaniu,socjologii czy cholera wie po czym jeszcze, a jak człowiek chce dobrego elektryka, to płaci jak za zboże.