18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina online

ASAKKU • 2014-02-19, 13:18
Zamiast co chwila wrzucać coraz to nowe materiały z zamieszek na Ukrainie, zapraszam do bieżącego śledzenia rozwoju sytuacji 8-)

Poniżej linki do relacji na żywo:
YouTube

Spilno.TV

Spadra

2014-02-20, 11:11
Mortim napisał/a:

@quang-dat

Co, zazdrość? Jego post - jego sprawa, nie chcesz to nie piwkuj. Do czego to doszło, żeby ludziom bany za gify dawać.



Faktycznie, zazdroszczę wirtualnych piw. Aż każdy zjada własne zęby z zazdrości...

Jest różnica miedzi dodaniem trafnego, opisowego i wpasowanego gifa - a dodawaniem w kółko tego samego, nudnego i wtórnego obrazka. I nie ma, że jego post i wolno mu. Wolno to mu puszczać bąki w swoim pokoju. To co robi to jest po prostu spam, a spam jest kasowany na każdym forum bez względu na treść.

karinawaw

2014-02-20, 12:40
pie**olą coś po ukraińsku. Ja chce rozróby.

~Vuko

2014-02-20, 14:01
quang-dat napisał/a:



http://www.sadistic.pl/berkut-rozpoczal-szturm-majdanu-vt271371.htm

Pod powyższym tematem jest taki sam gif- najlepszy komentarz, którego autor nastukał ponad 100 piwek. Vuko, za takie pie**olone żebranie o piwa i kopiowanie powinieneś dostać dożywotniego bana! :lodowka:


Nie przeglądam wszystkich tematów więc nie wiem kto i co gdzieś tam wrzucił, deklu. A jak Cię dupa boli, to zaraz morda może zacząć.

Żebyś nie płakał więcej, dałem piwo kolesiowi z tamtego tematu, skoro jego chłopak go tak zażarcie broni przed złodziejem piw. :idzwch*j:

Laomedont

2014-02-20, 14:36
oglądać od 30 sek ;D

quang-dat

2014-02-20, 21:48
Vuko napisał/a:


Nie przeglądam wszystkich tematów więc nie wiem kto i co gdzieś tam wrzucił, deklu. A jak Cię dupa boli, to zaraz morda może zacząć.


Uuuuuu, grozimy przez internet.... to ja wolę nie zaczynać. :mrgreen:

Zostałeś przyłapany na ordynarnym piwnym żebractwie i możesz skamleć w nieskończoność, że nie wiedziałeś. Taki sam temat, taki sam gif, prawie taki sam podpis :ok: Ordynarne, cygańskie złodziejstwo i żebractwo, a twoja agresja najbardziej pokazuje, że to prawda. Taki staż na sadolu, a jednak, Vuko, wyszedłeś na śmierdzącego cygana :kawa: